Боневтікла• 15 августа 2023

Поїхав чоловік в Канаду і забув що у нього є сім´я.

Робили візу всі разом. Але чоловік вирішив їхати спочатку сам, щоб облаштуватися, розібратися що і до чого. Відколи поїхав(грудень місяць) зв´язок був по вайбер і загалом зі мною, бо різниця в часі( діти вже могли спати, коли він йшов з роботи). Десь останні 2-3 місяці почалися постійні сварки, що діти йому не дзвонять, що нам до нього їхати не треба, бо там не так як він уявляв і все таке. Щоб ми їхали в Європу і там облаштовували ся... А тиждень тому, написав мені повідомлення, щоб я йому не писала і не дзвонила, а діти хай як захочуть. Він вирішив почати все з початку, бо повертатись не збирається поки не отримає PR, а сім´я на відстані то не сім´я. Зміни повністю сторінку в фейсбуці, де не має ні мене, ні дітей. Якось так. А я в якомусь шоці, що робити?
Аноним Советчик• 15 августа 2023
Гад
Бджолина королева• 15 августа 2023
на алименты можно подать и будучи в браке
Перша на селі• 15 августа 2023
Поїхати до нього з дітьми не варіант?
Може зустрів там вже когось?
Мания-Величия• 15 августа 2023
Змініть сторінку на фейсбуці
Подайте на розлучення
Їдьте в Європу
КротоТо• 15 августа 2023
Яке гівно 🤦‍♀️ Наче десь в тіндері щойно познайомилися, а не жили разом.
Мрії у вирії• 15 августа 2023
Але ж фінансово допомагати він повинен.
Як це не дзвони, не пиши.
Байрактарна• 15 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Ага В интерпол*
Бджолина королева• 15 августа 2023
если алименты не будет платить, ему на границе потом сделают тип-топ
Донька подруги• 15 августа 2023
Сім´я на відстані справді не сім´я , ви свій вибір зробили ще коли разом не поїхали, думаю проблеми у стосунках були давно
GaleTTa• 15 августа 2023
Так а шо робити? Шукати нового чоловіка
Молчавочка• 15 августа 2023
Интересно, а существуют реальные рычаги давления на таких? В плане выбивания алиментов. То что развод и конец отношений ,это и так понятно.
Гола з конопель• 15 августа 2023
Ой, в Канаде его быстро ’нашли’ наши любвеобильные дамы. А тут вы с детьми. Правильно пишет - едьте в Европу. В Канаде тяжело.
Леди_в_ночи• 15 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Так а шо робити? Шукати нового чоловіка
Чоловіки вже вишукались у чергу
Брюльтик• 15 августа 2023
И вам придется начать все сначала. А что еще делать.
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Прожили 19 років, але завжди був ’з важким’ характером. Тобто або по його або якщо ні, то я якась не така, все роблю на зло і т.д. Але жили, я звикла.
Янка-угомонись• 15 августа 2023
А як він виїхав?
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
А як же їх з нього будуть знімати, він же не на території України?
КротоТо• 15 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Так, наших жінок без чоловіків багато тут зараз. В мене знайомий як сир в маслі катається з того часу як куает відкрили. До того жалівся, що канадки не по душі.
І не перевіриш який причеп в того чоловіка десь в Україні лишивсь🤦‍♀️
Кидстаффовка• 15 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
На какой? На украинской? Чего бы он сюда перся.
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляПерша на селі
Поїхати до нього з дітьми не варіант?
Може зустрів там вже когось?
Дорога не ближня і не дешева. Приїдемо і що?
Крошечка-хаврошечка• 15 августа 2023
А мама його шо каже?
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Змініть сторінку на фейсбуці
Подайте на розлучення
Їдьте в Європу
Так воно напевно і буде
Патриоточка• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Ну, так спросите его прямо- мы разводимся? И подавайте на развод, а что делать, вы ж не заставите его с вами жить, думайте о детях вывозите их
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
То йому в Канаді з чужими дітьми буде дешевше?
Гола з конопель• 15 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Да, то же самое наблюдаю.
Гола з конопель• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
В Канаде на детей хорошие выплаты. Нормально ему будет.
автор Боневтікла • 15 августа 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А як він виїхав?
В нього глухота. Інвалід дитинства.
Бубль Гум)• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
А чому відразу всі не поїхали?
Бубль Гум)• 15 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Які виплати,на дітей в Канаді?
Потужна махіна• 15 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
то, може, це ваш шанс звільнитися від нього і почати більш спокійне і щасливе життя, без отої нервотрьопки
І виходить, що вже 8-9 місяців ви справляєтесь сама, і в вас виходить Домовтеся із ним щодо допомоги/аліментів і видихайте, що цей неприємний етап скінчується) Нехай надалі буде краще!