БеллаДонна• 15 августа 2023

Садок і КПК

Дівчата, киянки, підкажіть,чи можливо потрапити в садок без КПК останньої?
Є всі ,крім цієї.
Нам не рекомендували робити це щеплення ,але , звісно це в письмовій формі
Зараз треба віддавати малого в садок,але як це зробити?
Дідова баба• 15 августа 2023
Залежить від директора. Деякі взагалі не дивляться. Зараз взагалі проблема потрапити до садка, багато не працюють через відсутність укриттів.

люблю_тортики• 15 августа 2023
Купите справку
сама себе прекрасная• 15 августа 2023
В мене нема.і садок і школа без проблем
автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ длялюблю_тортики
Купите справку
Таке я точно робить не буду)
автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ дляДідова баба
Зрозуміло, дякую
автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ длясама себе прекрасная
В мене нема.і садок і школа без проблем
Взагалі не виникало проблеми?
Впораюсь зі всим• 15 августа 2023
Так у вас же в письменном виде написано , что нельзя делать . Приносите эту бумажку и все

автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я вибачаюсь,там помилка...’не в письмовій формі’
сама себе прекрасная• 15 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Взагалі не виникало проблеми?
Ні
Впораюсь зі всим• 15 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Попросите у педиатра , пусть напишет , что есть противопоказания. По этой причине нет прививки. Вам же нельзя ее делать , это должен написать педиатр
автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Педіатр відмовляється,я вже просила
До того ж ,заборона була озвучена раніше,коли дитина не говорила і мала проблеми
Зараз,викарабкався,але мені трохи страшно її саме зараз робити,хочу ще почекати.
Але педіатр каже,що саме вона не може дати цю бумажку,це , можливо,якщо якісь діагнози то дала б
Голубец• 15 августа 2023
А в саду точно это принципиально требуют, отнести так. Сколько их дб три?
Голубец• 15 августа 2023
Скажите у нас индивид графику, если спросят, а так молча подали и может и подойдет.
Скоро_вчера• 15 августа 2023
Мы отлично отзодили в спд с 1 бцж и 1 кпк, на просьбу медсестры сделать прививку говорила, что у ребенка индивидуальный график . В школу пошли с 1 бцж и 2 кпк , на всё остальное сказала как обычно индивидуальный график, нет вакцины мы покураем и тоже проблем нет
автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ дляГолубец
Я не знаю, наскільки принципово...маю надію,що ні)
автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Дякую, надіюсь прокатить
Голубец• 15 августа 2023
Ответ дляБеллаДонна
Ну одна же прививка есть, не переживайте так. Просто молча сдали доки и не спрашивайте ничего, не акцентируйте
ТочноБудет• 15 августа 2023
А скільки дитині?
автор БеллаДонна • 15 августа 2023
Ответ дляТочноБудет
А скільки дитині?
Дитині 3,8
Але я тільки що подивилася і немає акдс,яка і в 18 місяців колеться,а не КПК

Полтавська галушка• 15 августа 2023
Можна і без решти