Инфотуфелька• 16 августа 2023

Есть ли тут женщины которые простили измену мужа и не пожалели?

палка-копалка• 16 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Я в більш молодих роках теж була категорична, казала, що як взнаю зразу розлучення і крапка. Тепер я вже інакше думаю. Зради різні бувають. Якщо одноразово, без почуттів по п´яні, то краще мені і не знати. Гірше коли подвійне життя веде. І от кажуть треба бути фінансово не залежною, гордою і т.д. Але ж рівень життя впаде і взагалі все, що будували багато років перекреслити, через якийсь п´яний перепихон, що навіть добре не пам´ятає, я не готова. Звісно, що краще хай того не буде, але я вже не така категорично. Є що втрачати, і коли починали з 0 двоє, то шкода віддати вже тоді, коли він зробив кар´єру і почав багато заробляти.
У вас муж как игрушка моя ведь пусть шляется , но дома рядом лежит)

Пусин Кукин• 16 августа 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ні, він того не знає))) Зраджувати не можна. Але якщо б таке щось було, я вже не така впевнена, що зразу з речами на вихід.
Юпитерная• 16 августа 2023
Ответ дляБезникаяЯ
И я. Не собираюсь отдавать его кому то другому. Такая корова нужна самому. Ну прогулял он свой член и что?! Не мыло не смылится.
Та да.Особливо зараз, коли всі чоловіки на фронті.Скоро полювання почнеться на них, що виглядають хоч не як бомж .
Копуша• 16 августа 2023
Мы не были женаты. Это было давно еще в начале наших отношений. поженились, живем .
Бокс-орун• 16 августа 2023
Ну я після зради чоловіка живу з ним далі. Влітку спалила переписку. У госпіталі був і там. Взагалі воює. На передку 2 рази, поранення, зараз викладає на полігоні.
Так от, неприємна звісно штука спочатку, але не так щоб виганяти. Я завжди спочатку рахую. Зараз я заробляю більше, ніж він, але 3 студентів у нас. Чому мені робити собі більше проблем на емоціях, і тягнути все самій? Взагалі я не люблю багато емоцій, вони виснажують. Потім. Він може почати знову заробляти добре. А мені вже 43, енергія падає, хочеться менше нагружатися по роботі. І взагалі, весь емоційний всплеск в мене був днів 10. Потім поступово я зрозуміла всі плюси цього досвіду для себе. Перш за все, я усвідомила, що я можу все сама. Заробити, розрулити і вдержати сім´ю в адекваті. Раніше я була пасивніша. В війну це все, так. Чоловік теж це бачить і усвідомлює. Розуміє, що за мене треба триматись і поводиться відповідно. Разовий той секс був чи ні, здається, це більше його особиста справа і вибір, так йому й сказала. Мій вибір, не пороти гарячки , а вибрати комфортніше життя для себе.
А взагалі, головний критерій, я відчуваю, що любов не зникла між нами. Якби зникла, то інша ситуація.
Як кажуть, аби цілий, здоровий і в адекваті стосовно сім*ї, дружини. А оступився, то 1 раз можна зрозуміти по людськи. А далі вже ні..
ПешитеБесАшипок• 16 августа 2023
Ответ дляЧесно брешу
Вы слишком молоды или дешёвых сериалов насмотрелись. При чем тут ’ зависимость’ или ’ самодостаточность’. Две ситуации( к примеру):
—по пьяни минет какая- то прости ... сделала;
—мужчина живёт на две семьи, с любовницей дети есть, накупил ей и детям активов, содержит обе семьи.
И то и то - измена. Но второе я бы не простила, т.к это крысятничество. Разводись, заводи любовниц, рожай летней сколько влезет.
Да не, я стара, руда ковдра 🤣. Вот как раз у меня первый вариант был, измена и по-пьяни, прям дабл сюрпрайз. Развелась конечно, меня такое не устраивает, как ни банально, но жизнь одна и хочется ее явно прожить не с типом который от алко может переспать с другой женщиной.
Чесно брешу• 16 августа 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
’ С типом который от алко может переспать с другой женщиной’- никто ж не говорит. Но,если у вас за спиной не один пуд соли съеденный вместе, то от сумы и от чумы не зарекаются
Не гоню• 16 августа 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ну он вам уже и не признается, предавший раз предась и второй раз, главное вас это устраивает, это главное
Я за это не переживаю.По статистике изменяют все мужчины,хоть раз в жизни.Да и женщины некоторые им не уступают.