Я такая наивная• 16 августа 2023
Чи можливо почистити таку шкіру в домашніх умовах ?
Підкажіть, чи можливо почистити таку шкіру в домашніх умовах?
Знаю, що пори дуже забиті, але не маю можливості зараз піти до косметолога(
Порадьте будь ласка, якими засобами можна покращити стан шкіри?
Буду дуже вдячна за поради)
Видна міленіалка• 16 августа 2023
Ничего критичного не вижу
Вы не пользуетесь кислотным тоником? Вообще кислотами?
Бочка порохУ• 16 августа 2023
та это еще не забитые поры.
гель алое под пленку на 20 минут, снять, пройтись петелькой по всем зонам (я инструмент немного кипячу в ковшике, чтобы чистый был) и потом стягивающая маска.
Я такая наивная
• 16 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ничего критичного не вижу
Ні, не користуюсь
Я не знаю, який краще обрати
Я в цьому взагалі повний 0
Я не знаю, який краще обрати
Я в цьому взагалі повний 0
Я такая наивная
• 16 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
та это еще не забитые поры.
Дуже дякую ! А маска стягуючи яка ?
Вилосипедниця• 16 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ничего критичного не вижу
Можно развести кислотный миндальный пилинг 10 % чтоб его как тоник использовать? (Чтоб кожа не слезала)
Проня_Прокоповна• 16 августа 2023
купіть ензимну пудру - це пілінг декікатний, що і влітку можна. раз на день можна іноді. типу бабор, сенсаї.
Я такая наивная
• 16 августа 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую. Подивлюся )
Видна міленіалка• 16 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Ой, не знаю
Лучше пилинг использовать как пилинг вечером
Вилосипедниця• 16 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ой, не знаю
Мне не нравится что кожа потом 4 дня облазит
Проня_Прокоповна• 16 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
та это еще не забитые поры.
мені взагалі гель алое ніяк не допоиагав, але в мене не така шкіра - в мене глибокі сальні нитки, а шкіра не лосниться зовсім.. реальну чистку треба в косметолога робити. але зараз рік за кордоном, трохи спасає пілінгування ензимною пудрою. хоч звісно косметолога це не замінить
Бочка порохУ• 16 августа 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
ну девушка спросила как сделать чистку в домашних условиях, я рассказала вариант:)
конечно, при наличии возможности пойти к специалисту - надо идти к специалисту.
Бочка порохУ• 16 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Дуже дякую ! А маска стягуючи яка ?
у меня grown alchemist, но есть во многих других брендах - holy land, anna lotan, anubis
Видна міленіалка• 16 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Прямо слезает? У меня после азелаинового шелушится немного, некритично
Проня_Прокоповна• 16 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Ні, не користуюсь
Я не знаю, який краще обрати
Я в цьому взагалі повний 0
Я не знаю, який краще обрати
Я в цьому взагалі повний 0
я отакі недавно спробувала - мені сподобалися, і обидва не стягують шкіру
перший делікатніше, а другий солідніше (може підпікати) і трохи липне, але ж я все одно потім креми
але тонік не вирішить проблему звісно, але гарний + у догляд, щоб не заглиблювати проблемку/
але в мене інша шкіра,глибші комедони, та і вік під 40
Вилосипедниця• 16 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Невозможно макияж нанести (бб крем, я без него не могу) нос тот шелушивый, подбородок
Проня_Прокоповна• 16 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
ну я до того, що якщо нема дома того геля алое, то то зайві витрати, бо нічо він там не витягне.. точно так вона може плівку і просто на вологе лице накласти...
а ті гроші краще не витрачати а трохи додати і купити норм тонік, креми, чи той же ензимний пілінг-пудру
dimkina_mamka• 16 августа 2023
попробуйте спросить в аптеке или заказать через инет очищающие полоски. Обычно идут набором треугольник на лоб ( как у вас на фото), бабочка на нос.
Бочка порохУ• 16 августа 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
чистка проходит по подготовленной коже, нужно или разрыхляющий гель или распаривать. гель алое стоит 100-150 гривен, он лучшая альтернатива гидрирующему проф гелю)
Я такая наивная
• 16 августа 2023
Ответ дляНеначасі
Я використовую ... ожину перебиту в блендері і чищу обдичч
А як саме чистите потім ?
Проня_Прокоповна• 16 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
А як саме чистите потім ?
до речі із механічних скрабів мій фаворит вже років 8 оцей
Дівчина заглядєніє• 16 августа 2023
Купіть косметичну ложку або петлю, для чистки обличчя.
Умитися, по можливості розпарити обличчя (або маскою, або просто теплою водою вмитися). І ложкою/петлею все прибрати. Мені ложкою зручніше наприклад.
Далі маску стягуючу (глиняну наприклад).
Неначасі• 17 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
А як саме чистите потім ?
Потерла, можна трохи соди додати
Залишила на годину чи скільки там у вас є можливість
Змила
Колір обличчя стає чудовий
Пори звужуються
Думаю, такий пілінг гарно зробити після чистки на другий день або зразу , якщо не травмували шкіру
Змила
Колір обличчя стає чудовий
Пори звужуються