Кошкина мать• 16 августа 2023

Кременчук.Закупки, які вартують Вашої уваги

Мер Кременчука купив 15 ІГРОВИХ ноутів для своєї мерії, по ціні 99 000 грн за 1. Класно, будуть грати в танчики👍
От як це спокійно сприймати та читати? Чому хлопці купують на військові машини самі запчастини, а тут таке б..дство?
Fresh_coconut• 16 августа 2023
Они купили по дешевле, а разницу в карманы распихали себе
Mila228• 16 августа 2023
Бля, мені місяць назад на роботі купили чудовий ноут за 35 тис. Підари, ненавиджу цих хапуг. Може вже треба починати їх розстрілювати.
Злата1747• 16 августа 2023
Война войной, а коррупция как всегда.
автор Кошкина мать • 16 августа 2023
Ответ дляMila228
Теж думаю про те, що скоро зброя потрібна буде не тільки на фронті, а майже в кожній мерії міст України
SaturnOVa• 16 августа 2023
сволота....
Leto32• 16 августа 2023
Молодцы,демократия 😂
shkoda_anna• 16 августа 2023
Розголос це добре, але вони його не бояться, бо знають, що побалакають і нічого не зроблять.
SaturnOVa• 16 августа 2023
Ответ дляshkoda_anna
так, але барабани-то київскькі відмінили завдяки галасу. хоч якийсь результат
Nathalie27• 16 августа 2023
А навіщо мерії саме ігрові ноути?
Ирина_Б_• 16 августа 2023
Ответ дляNathalie27
А навіщо мерії саме ігрові ноути?
майнинг
Юля Неюля• 16 августа 2023
Привет из Кременчуга))
У нас единственного честного мэра застрелили лет 10 назад
vikaatom• 16 августа 2023
Да Олег Мейданович Бабаев это был просто народный мер. Всех затмил
shkoda_anna• 16 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
Привет из Кременчуга))
Вы серьезно? Даже тогда только на высаживании роз на клумбах он отмыл миллионы. После смерти, ему активно начали петь дифирамбы, только для того, что бы его команда осталась у власти. У честного и справедливого мера и команда такая же, правда? Так и повелись на молодого и зелёного Малецкого. А он ни такой и зелёный оказался, ворует как старенький 😂