Сорока-ворона• 16 августа 2023

Скільки цьому маніку на вигляд?

Чи сильно смертельно ще тиждень походити?
автор Сорока-ворона • 16 августа 2023
Ответ дляПасти Ла
Прошлый век ))
покажіть, які модні у 2023?
фрау Гітта• 16 августа 2023
У мене таке через 4 тижні
Я погнала• 16 августа 2023
Я такий сьогодні переробила, 26 днів було.
Зілля до весілля• 16 августа 2023
Думаю деть 17 днів
Алина-1240• 16 августа 2023
А что смертельного в отросшем покрытии?)возьмите обычный лак с блесточками,там сверху прорисуйте ним,и неделю проходите
Сусановна• 16 августа 2023
Автор, вам не по фиг, кто что думает? У меня ногтям почти 3 недели, так же, как у вас отросло, а еще корни волос на см уже видно, да еще полуседые, а еще эпиляция не помешает и маска для лица.... Да, у меня последние пару недель куча других забот и просто нет времени сделать все это, и мне по фигу, кому не нравится - пусть не смотрит.
Цигарний шланг• 16 августа 2023
Ответ дляГолубка миру
А я по этой причине стала леоать сама и однофазниками.
Каждые 10 дней, столько маникюр хорошо смотрится и столько же он нормально держится.
А однофазниками какой фирмы? И как он снимается? 10 дней выдерживает идеально? Спасибо
Працівниця року• 16 августа 2023
Нормально, ще рік можна носити а ті, хто фукають: заздрять вам.
Крайня невістка• 16 августа 2023
Его надо было делать две недели назад как минимум
Самоучка• 16 августа 2023
Написала цілу статтю про однофазники, а сайт заглючив і пропало, спробую ще раз. Фото однофазників, якими користуюсь я, були в мене ще ТМ Кото, але викликали алергію, то більше не експериментую.
Самоучка• 16 августа 2023
Однофазники - це гель-лаки, які містять базу, топ, колір в одному флаконі. Полімеризація в УФ лампі, знімають, як всі гель-лаки, спилюванням і розмочуванням. Базу і топ можна теж наносить для продовження носибельності. В середньому до 2х тижнів матеріал носиться нормально, але залежить від стану нігтів, роботи, що виконує людина і від техніки нанесення, вірніше більше від підготовки пластини.
Чистий манікюр, забафить поверхню пластини, ретельно знежирити. Для гіпергідрозних - нанести дегідратор і праймер. Перший шар зробити тонко, можна втираючи. Просушити не менше 1 хв, тому що матеріал пігментований. Другий шар нанести плотніше і сушити 2-3хв в лампі на 48Вт. Все.
Самоучка• 16 августа 2023
Знайшла в телефоні фото, молочний рожевий - то Йо нейлс S02, цікавий червоний вітражний з легким шимером S10, молочний напівпрозорий S05 з шимером, що нагадує втірку, гарно виглядає на світлих інших кольорах і ефектно на темних, S24 бузковий літній яскравий, S16 припилений нюд, в мене багато їх було, роздала, роздарувала, залишився лише 05й ’під втірку’, на всі випадки життя, самостійно чи на білий або камуфляж для корекції, без топа наніс і все.
Самоучка• 16 августа 2023
Не дописала - тобто для прокриття можна мати 1 флакончик однофазника, лампу і спирт. Якщо переробляти кожні 10-14 днів, то за рік це буде до 25- 30 манікюрів. 10 кольорів має вистачить. Але це не мій випадок. Багато хто підраховує економічну вигоду, незалежність від майстра, вільний вибір часу і починає робити манікюр з покриттям самостійно, особливо, якщо процес сам по собі людині подобається.