Гарантую неперелевки• 16 августа 2023
Бісять жінки, які знайшли роботу з класною зп
Чому у мене такої вдачі нема, щоб таку роботу знайти ... Зараз спитають що ви вмієте і так далі. Нічого такого аж не вмію, вік 37 років, двоє дітей, живу з ними.
Виглядаю нормально, мови трохи знаю. Короче, це не важливо все. Важливо потрапити у потрібне місце у потрібний час і скористатись шансом. Бо все воно так і відбувається завжди. Дуже хочу класну роботу з високою зп. 4000-4500 євро і я була б щаслива.
Херсон це Україна• 16 августа 2023
Хотите дальше. Вы ж написали, что ничего на эти деньги не умеете. За что вам платить?
Чупокабра• 16 августа 2023
Ви серйозно? Нічого не вмію і така зарплатня? Кандидат наук, дві мови крім рідної, зп 2000 євро. Пашу.
Полонянка SexShop-а!• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Идите а эскорт 😂👌
Какие все злые( Да, автор конечно очень смешно написала, но правда в этом есть - найти хорошую работу везение тоже нужно) впрочем как и на все в этой жизни)
Чупокабра• 16 августа 2023
Ну так везіння знайти, то так. Але на тій роботі потрібно втриматися чи не так? А це кожноденна праця, часто й на вихідних
Начальник Анонимов• 16 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Найти - может и везение, и то не факт, а работать на хорошей работе - навыки и умения таки нужны
Так что вариант ничего не умею но хочу зп - это разве что в эскорт, и то надо соответствовать
Завжди мало• 16 августа 2023
А мене бісять такі, як ви. Я працюю, постійно навчаюсь, вдосконалюю свої навики. І від мене нікуди не ділися домашні обовʼязки і час для сімʼї. Все що маю заробила сама, нікому в рота не заглядаючи. Ви ні до чого не прагнули, не розвивались, але винні в тому чомусь успішніші за вас. Давно час дорослішати.
Стефанія• 16 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Знания и умения тоже нужны.
Сейчас ищу работу, 8-10 тыс грн, а уметь нужно много.
Руки опускаются уже
Заставляличка• 16 августа 2023
Ви серьйозно? А що Ви зробили щоб її мати? Так у мене гарна робота і ЗП, але я з 17 років працювала по спеціальності, завжди читаю бізнес літературу, відвідую тренінги, слухаю тематичні підкасти. Це мені дозволило у 26 років стати керівником у великій компанії. І це не вдача, а велика постійна робота, і я багато чим жертвувала, у тому рахунку у декреті була 7 місяців, тому не варто знецінювати чиюсь роботу своїми фразочками ’Важливо потрапити у потрібне місце у потрібний час і скористатись шансом.’ А готові йти і працювати за копійки заради досвіду? І взагалі реально працювати, а не пляття вигулювати в офіс? Чи може Вам ще і віддалену роботу з такою ЗП, щоб підключитись на годинку і на 3 листи відповісти і все?
ОливьЕЖечка• 16 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
связи и друзья (родители).без них нереально (есть единицы 1%самородки гипер умные,не больше)остальные только удачно оказаться в нужном месте
Да Щас же• 16 августа 2023
Я думаю, ’везение’ это либо результат длительного труда, либо талант расположить к себе людей, тоже не все умеют, либо родственные связи со всем набором антибонусов в виде морального давления и попыток доказать, что ты не ничтожество
Одна_на_всей_планете• 16 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А можно ещё пахать по 20 часов в сутки и будет вам хорошая ЗП без везения
Завжди мало• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Виправдання для слабаків.
Гарантую неперелевки
• 16 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
Тут питань нема. На останній роботі я працювала супер, керівництво забороняло навіть і не давали нових завдань. Роботи не боюсь. Головне, щоб подобалась. Мені з людьми класно працювати, разв´язувати їх проблеми, я вмію заспокоїти, умовити, можу бути переговорником класним.
Бойова• 16 августа 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Идите а эскорт 😂👌
Мамочка двух детей вряд-ли подойдёт для эскорта. Там чтоб хорошо зарабатывать надо прилично вкладывать в свою внешность и опять же иметь знакомства, чтоб богатых клиентов находить.
ОливьЕЖечка• 16 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Виправдання для слабаків.
нет ,реалии жизни,как студенту попасть без опыта на работу,если стажировок сейчас нету (после ковида и удаленок),а без стажа никуда не берут 2-3 года в любом обьявлении,берут только своих и это правда горькая....у кого папы подсуетились детей впихнули в хорошие фирмы на практику то и все ок,а остальные ...продавцы и пофиг какой вуз
Начальник Анонимов• 16 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Та да, я, чтоб не потерять работу, работала с 3 мес ребенка на полный день удаленно, при этом с бывшим тогда разошлись и помощи с ребенком не было, тк и бабушки работают. Еще и проблемы со здоровьем были и у меня и у ребенка. И быт никто не отменял. Но ничего, справилась. И постоянно надо новое учить, так как у нас очень быстро сфера меняется.
А до этого, чтобы была такая работа - отучилась в универе по специальности, выкладывалась по полной.
А вон как люди считают - везение это оказывается)) просто подфартило
Бабуся Бетман• 16 августа 2023
Ответ дляСтефанія
Знания и умения тоже нужны.
Руки опускаются уже
Просто работодатели офигевшие, обязанностей на три должности, а зарплата чуть выше минималки.
Гарантую неперелевки
• 16 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Прагнула чи не прагнула, розвивалась чи не розвивалась - ви зовсім не в курсі. Я написала виходячи із сьогодняшньої моєї ситуації, а не ситуації по життю.
Нехай щастить• 16 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
не знаю щодо везіння, дивлюся на доньку молодшу, куди не прийде, пара місяців, вже пропонують підвищення, але... вже три контори розвалилисЯ, так, вона студентка, підробляє у вільний час, з/п 500 доларів то мінімум у неї, наразі ставка така, я не знаю яке везіння, але на цю роботу її хлопець притягнув, перша була у ресторані просто офіціанткою підробітка, зробили старшою через 2 місяці, через рік запропонували посаду менеджера одного з ресторанів та дуже дивувалися, що вона хоче вчитися, а не працювати там)
навчається в медунівері наразі, закінчила мовну гімназію, вільна англійська та німецька одразу була
Гарантую неперелевки
• 16 августа 2023
Ответ дляСтефанія
Знания и умения тоже нужны.
Руки опускаются уже
Жесть
ТочноБудет• 16 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ключевое слово - ’тоже’ ;)