Гарантую неперелевки• 16 августа 2023

Бісять жінки, які знайшли роботу з класною зп

Чому у мене такої вдачі нема, щоб таку роботу знайти ... Зараз спитають що ви вмієте і так далі. Нічого такого аж не вмію, вік 37 років, двоє дітей, живу з ними.
Виглядаю нормально, мови трохи знаю. Короче, це не важливо все. Важливо потрапити у потрібне місце у потрібний час і скористатись шансом. Бо все воно так і відбувається завжди. Дуже хочу класну роботу з високою зп. 4000-4500 євро і я була б щаслива.
Нехай щастить• 16 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Найти - может и везение, и то не факт, а работать на хорошей работе - навыки и умения таки нужны
Так что вариант ничего не умею но хочу зп - это разве что в эскорт, и то надо соответствовать
окрім навичок та вмінь ще потрібні вхідні дані та вміння швидко навчатися та зростати разом із команією
Алина-1240• 16 августа 2023
Всем разные мозги достались,не всем начальниками быть)))
Да Щас же• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
нет ,реалии жизни,как студенту попасть без опыта на работу,если стажировок сейчас нету (после ковида и удаленок),а без стажа никуда не берут 2-3 года в любом обьявлении,берут только своих и это правда горькая....у кого папы подсуетились детей впихнули в хорошие фирмы на практику то и все ок,а остальные ...продавцы и пофиг какой вуз
Эти папы, которые ’впихнули’, тоже сами как-то с нуля развились.
Идите на первую работу, где научат, потерпите низкую зп ради стажа, и следующие предложения будут нормальные
Начальник Анонимов• 16 августа 2023
Ответ дляНехай щастить
Да, умение быстро учиться очень важно, и не только учиться а и применять то что выучил
автор Гарантую неперелевки • 16 августа 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ви серьйозно? А що Ви зробили щоб її мати? Так у мене гарна робота і ЗП, але я з 17 років працювала по спеціальності, завжди читаю бізнес літературу, відвідую тренінги, слухаю тематичні підкасти. Це мені дозволило у 26 років стати керівником у великій компанії. І це не вдача, а велика постійна робота, і я багато чим жертвувала, у тому рахунку у декреті була 7 місяців, тому не варто знецінювати чиюсь роботу своїми фразочками ’Важливо потрапити у потрібне місце у потрібний час і скористатись шансом.’ А готові йти і працювати за копійки заради досвіду? І взагалі реально працювати, а не пляття вигулювати в офіс? Чи може Вам ще і віддалену роботу з такою ЗП, щоб підключитись на годинку і на 3 листи відповісти і все?
Не перкживайте. У кожного свій хрест. Я не хочу розписувати про себе. Просто думки вголос.
Заставляличка• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
связи и друзья (родители).без них нереально (есть единицы 1%самородки гипер умные,не больше)остальные только удачно оказаться в нужном месте
може це щось з 90тих. Я донька охоронця і продавчині, які там зв´язки) у мене на роботах більшість колег керівників мають від 2 тис не має там зв´язків, у більшості є велика робота (і чоловіки, і жінки). тим паче це б була мова про одну роботу, а так їх же багато, мало хто все життя на одній працює, і досвід не показних, і нас недавно була зірка керівник відділу закупок, послухати все знає, все вміє. Вийшла через 3 тижні стало зрозуміло, що все погано, але зачекали до двох місяців - жах... не пройшла випробувального терміну, ще 2 місяці наслідки її роботи розгрібали.
Великий бізнес вміє гарно рахувати гроші, хочу навряд чи готовий займатися благодійністю. Може на рядову роботу ще можуть прилаштувати, а на високі посади наврядчи (ну, окрім зеленського з його друзяками, але це не приватний бізнес)
БальзаковскийВозраст• 16 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
Виправдання для слабаків.
💯
Нафаня Маня• 16 августа 2023
Интересные дела. Я всю жизнь училась, потом работала, никаких детей, командировки, аврал, опыт 20 лет и есть теперь эти 4000-4500. А вы хотите просто пришла и повезло?
ОливьЕЖечка• 16 августа 2023
Ответ дляДа Щас же
да их не берут даже бесплатно без стажа .никто учить не хочет сейчас ,какие там низкие или высокие .речь вообще чтобы просто взяли...но кругом все такие ’волшебные’ у всех так просто ,прям гении кругом развивающиеся и сиськой кормящие одновременно
Заставляличка• 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
я не переживаю, але ж я Вам не писала, що Ви мене бісите, а Ви мені написали.
Я не розумію Вашу психологію, залошити всіх замістю того, щоб щось прагнути? Якось дуже по матрьошковському.
Ответ дляБойова
Мамочка двух детей вряд-ли подойдёт для эскорта. Там чтоб хорошо зарабатывать надо прилично вкладывать в свою внешность и опять же иметь знакомства, чтоб богатых клиентов находить.
Я добре виглядаю, але мене не цікавить ця сфера.
Начальник Анонимов• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Ну естественно проще придумать себе оправдание что это весь мир плохой, а не послать хотя бы 100 раз резюме и пройти двадцать интервью.

Сейчас война, конечно есть сложности, но проблема автора явно не в этом
Завжди мало• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А ви думаєте, що ніхто не був в таких ситуаціях? Будь-якому студенту важко знайти роботу без досвіду та скілів. В будь-який час. Ми всі були в цьому «взутті». Тільки одні зайняли позицію «добре комусь, батьки пристроїли», а хтось пахав та вчився. Все! Ця формула незмінна. І, повірте, навіть зараз люди знаходять можливості додаткового заробітку за рахунок хобі, в яких також чимало було вкладено ресурсів та навчань, і бізнес хоч невеличкий та відкривають. Нема часу скиглити. Під лежачий камінь вода не тече.
Ответ дляНачальник Анонимов
Та да, я, чтоб не потерять работу, работала с 3 мес ребенка на полный день удаленно, при этом с бывшим тогда разошлись и помощи с ребенком не было, тк и бабушки работают. Еще и проблемы со здоровьем были и у меня и у ребенка. И быт никто не отменял. Но ничего, справилась. И постоянно надо новое учить, так как у нас очень быстро сфера меняется.

А до этого, чтобы была такая работа - отучилась в универе по специальности, выкладывалась по полной.

А вон как люди считают - везение это оказывается)) просто подфартило
Співчуваю. Важко все це робити одночасно. У вас було ускладнення у вигляді роботи, здоров´я і розлученням, а когось інші ускладнення в такі періоди. У вас була робота на той момент, у когось не було, і це також ускладнення бути без грошей.
Балаболка• 16 августа 2023
Ооо ну конечно, мы прямо такие все везучие-везучие. Еб@шишь по командировкам, уходишь рано, приходишь поздно, ребенок с няней, иногда нет сил с кровати встать. А потом раз- и оказывается это значит ‘просто повезло’.
Завжди мало• 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Прагнула чи не прагнула, розвивалась чи не розвивалась - ви зовсім не в курсі. Я написала виходячи із сьогодняшньої моєї ситуації, а не ситуації по життю.
Вода-вода… лінь - ваша ситуація.
Да Щас же• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Кто хочет, тот делает. Кто не хочет, ищет отмазки.
Все ’гении’ когда-то начинали с нуля
Не кую, не мелю• 16 августа 2023
раніше ви просто так хотіли 30000 грн)) створювали вже трольну тему
ОливьЕЖечка• 16 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов

проходили с сыном в период жесткого карантина ,чтобы попасть на интервью на него должны позвать,а откликов ноль было, еле засунули через знакомых после пол года поисков на копеечную зарплату чтобы хоть стаж какойто был для резюме,а у кого папы имели связи все по инофирмам разошлись и имеют зарплаты в неск тыс у.е и толку что у него КНУ и красный диплом,связи решают все
Мішечок щастя• 16 августа 2023
Автор, я работаю с 18 лет, училась в универе уже на вечерке паралельно с работой. Как закончила универ, начала искать работу другую, это было в 2008 году. Предлагали офисменеджером за 4000 грн, а в итоге я пошла в ИТ отдел банка за 1500 грн и работала посменно, ночами тоже. Знаете как мне у виска крутили все вокруг тогда?
Как думаете где эти люди?
Работают всё теми же офисменеджерами, теперь за 12-15 тыс.
А я уже работаю в нормальном графике, удаленно уже 3 года, зп 50 тыс.
Но да, о вторлм ребёнке речи не было даже, с дочкой в декрете была год. Постоянные обучения, повышения квалификации.
Это не так чтоб по 3 года в декретах сидеть, на больничных, отпусках, и тебе зп платить будут большую
Мішечок щастя• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
С сиськами сложности в этом плане. В декретах по 3-6 лет сидеть не выходит, и рожать по трое детей тоже
Не їм після шостої• 16 августа 2023
Правда є у ваших словах, після універу працювала на двох роботах, постійні затримки з зп по місяцю півтора і зп не висока
Потім через чоловіка взяли мене на роботу по знайомству, як тягар з плечей впав, гроші виплачували вчасно і хороші
Отакі от пироги....
Начальник Анонимов• 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Да, было тяжело, и варианта сидеть сложа руки и печалиться - у меня просто не было, поэтому никому такого не пожелаю.
Но, работа на момент беременности у меня была благодаря тому что до это 8 лет (профильный лицей и универ) я училась. Тоже не само упало. Благодаря этому и выжили.

Без умений, как ни крути, все равно не получится, за красивые глазки 4т платят вот там где вы не хотите.
Может напишите для себя максимально что умеете, что можете подтянуть, развить, может курсы какие-то пройти. И понять направление тогда
ОливьЕЖечка• 16 августа 2023
Ответ дляМішечок щастя
так выше вон отписалась,что на неск. тысяч у.е работала и одновременно с сиськой совмещала. прям сбор гениев,куда нам сИрым мышам обычным
Ответ дляНехай щастить
не знаю щодо везіння, дивлюся на доньку молодшу, куди не прийде, пара місяців, вже пропонують підвищення, але... вже три контори розвалилисЯ, так, вона студентка, підробляє у вільний час, з/п 500 доларів то мінімум у неї, наразі ставка така, я не знаю яке везіння, але на цю роботу її хлопець притягнув, перша була у ресторані просто офіціанткою підробітка, зробили старшою через 2 місяці, через рік запропонували посаду менеджера одного з ресторанів та дуже дивувалися, що вона хоче вчитися, а не працювати там)

навчається в медунівері наразі, закінчила мовну гімназію, вільна англійська та німецька одразу була
Везіння народитися в еру інтернета, мати батьків поруч у такому віці, старшого брата. У мене всього цього не було. Тому я й написала про вік, бо порівнювати мене з дівчатами-студентками - це не релевантно. Я також розмовляю двома іноземними, але я кажу про зп 4000-4500 у моєму віці, можна сказати, з нуля на даний момент.
Ответ дляНехай щастить
Я це вмію.
Завжди мало• 16 августа 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Ви знову шукаєте виправдання. Мені також 37 до речі
Магиня• 16 августа 2023
Ответ дляНачальник Анонимов

Как вы справились в тот период? Поделитесь, пожалуйста. Я в такой ситуации сейчас. Кто помогал с ребенком?
Мішечок щастя• 16 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Значит ей пришлось.
А основная масса женщин просто хочет чтоб муж зарабатывал, а она не хочет трудиться. В этом вся фишка . Даже здесь почитайте темы
Ответ дляНафаня Маня
А що такого не буває?)

Ви не можете контролювати світ і справедоивість в цьому світі.