Научительница• 16 августа 2023

Чи є у вам знайомі, які продають б/у непотріб за космічні ціни?

Маю на увазі вживану білизну, надколотий посуд, речі з дефектами, які неможливо прибрати, поламану техніку, взуття з дефектами. При чому продають не за копійки, а за ціни, трохи нижчі, ніж на новий товар. Як ви ставитеся до таких людей?
Редисочка• 16 августа 2023
Гении маркетинга

Крошка Енот• 16 августа 2023
Не слежу за знакомыми. А вам нечем заняться
Рогнеда Карповна• 16 августа 2023
Ні таких немає.
60 метрів сметани• 16 августа 2023
є знайома, як дитині дарують іграшку фоткає в коробці. потім бити грається, іноді просто вбиває іграшку, а вона бере ту першу фотку і її виставляє. Їй потім телефонують, сваряться, а їй все рівно ... мені це фу...
Нічний дожор• 16 августа 2023
Серйозно? Є люди які задумуються як вони ставляться до продавців непотребу?
Мені на стільки до лампочки інші що я навіть уявити не можу, як можна цікавитись хоч чимось із чужого життя
Регионщица• 16 августа 2023
У меня есть знакомая, которая продавала б/у обувь своей дочки - причем изрядно поношенную, так еще и выбирала, кому продать. Но знаете как? ’Маше из аптеки не продам, с ее зарплатой на обувь Экко денег не хватит’))))) Так что меня уже ничего не удивит)
Анонимба• 16 августа 2023
Меня удивляют не продавцы хлама, а покупател

БолеИменее• 16 августа 2023
Я якось віддала босоніжки свого сина малому подруги, безкоштовно.
Він їх літо проносив, а вона потім їх продала нашій спільній знайомій.
Причому добре поношені після двох дітей. Так треба вміти.
Morskakapusta• 16 августа 2023
Ответ дляАнонимба
я в них с трудом верю
ПочтальЁнша• 16 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Это точно. Знакомая есть, которая, мне кажется, что угодно продать может. Ну, талант у неё такой.
Нічний дожор• 16 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
То я так дала взуття подрузі, а потім взнала що вона продала дочці знайомої спільної, то при тому що я сказала: не будеш носити віддай
долой_лама• 16 августа 2023
Є така знайома.
Постійно розказує що вона все продає за космос грошей.
Але знаючи яка вона брехуха то їй ніхто не вірить.

Коли її питаєте нащо ти брешеш? Вона завжди каже - цим я приваблюю гроші! Карл!
Неваляшкина• 16 августа 2023
Мене більше дивують люди, які за вживаний товар виставляють ціну відносно від ціни на новий товар на зараз, тобто не відсоток від тої ціни, за яку купляла три роки тому, а від ціни 2023 року (умовно).
Анонимба• 16 августа 2023
Ответ дляНеваляшкина
Така фігня зараз на ринку автомобілів. Авто можуть продавати на 2-5 тисяч дорожче, ніж купували його три роки тому.
Така бойова Я• 16 августа 2023
У місцевій групі постійно викладають б/у меблі, застарілі пошарпані по високих цінах і купа коментарів, що хочуть купити. От нафіга та рухлядь вдома, якщо добавити 20%і і купиш нове і сучасне
Чай не пью, только кофе• 16 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
И развалиться сразу
Неваляшкина• 16 августа 2023
Ответ дляАнонимба
Ну не знаю, прицінююся щоб свою продати і іншу купити, то саме по своїй такого не бачу.
А ось велосипед доньці шукаю, то ціни на вживані як на нові декілька років тому
В курсі діла• 16 августа 2023
Делать мне нечего, ещё и за знакомыми следить .
Вельми шановна• 16 августа 2023
Много людей продаёт по завышенным ценам.

Искали трюковый самокат- в нашем городе б.у. пошарпанный 1500 грн, мы новый с доставкой взяли за 1650 грн.

Сейчас решила хлам хороший продать (жалко выкидывать, тем более деньги нужны)- немного шок -что даже по низким ценам никому такое не нужно.

До войны такое брали.

Почемучка• 16 августа 2023
Зараз дуже таких багато. І що насправді дивно, те що попит на вживане наднизький зараз, але ті що купують, реально купують в дуже поганому стані, але щось етаке та за космічною ціною. Потім пишуть шо ай ой такий продавець, але подивиться на насправді продавця, у якого є реальні історії продажу, великий обсяг подібних речей, окремий сайт та багато відгуків, ні. Ось чомусь зараз просто безкоштовна доставка чи доставка за рахунок продавця перебивають усе це. І хватають таке набагато частіше, ніж раніше. Продаж впав, але рівень стану та поняття що до вибору покупок на рівні 08-09 років. Якийсь відкат знань).
Молчавочка• 16 августа 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ну тому що покупець же буде рівнятися на ціну сьогодні. І обирати купити нове чи вживане. Та і хто згадає за скільки купував....
ПАЦАНКА О• 16 августа 2023
у меня нет ни одного знакомого в окружении, который бы пришел ко мне и сказал: ’ Таня, купи у меня мокасины бу. они на три размера болтше, чем твоя нога, но если подложить ватку, не спадают. если не нравятся мокасины, возьми две тарелки. раритет ссср. с натуральной щебринкой. если подержишь 30 лет, продашь за миллион’.
я, если честно, даде и не знаю, кто и что из них продает
Русланка з гілки• 16 августа 2023
Я сейчас распродаю свои «беременные» вещи, продаю за сколько и покупала (б.у) Всё улетает
Неваляшкина• 17 августа 2023
Ответ дляМолчавочка
Ні, це продавці свою ціну мотивують необхідністю купляти нову річ, тобто треба так продати мотлох, щоб трохи докинувши купити нове