Тундиринда• 16 августа 2023
Мрія. Довге волосся. Як відпустити?
Дуже-дуже-дуже мрію відпустити волосся. Мій максимум, до лопаток, волосся зверху росте, а знизу січеться, тобто стрижи, не стрижи, а довжина буде така ж. Роблю мелірування раз в 5 міс, але і коли не малювалася все було так само. Мию волосся раз у 2 дні, сушу феном((( можливо в когось була ситуація, як у мене і вдалося відпустити довжину?
Тундиринда
• 16 августа 2023
Додам, кондиціонер, маски, олійки, спреї присутні. І зазвичай не масмаркет.
Яйцеголовая• 16 августа 2023
Ох, вы моя подруга по несчастью… всю жтзнь ниже, чем по плечи, отпустить не могу. Вылазят, секутся, растут медленно очень - по 0,5см в месяц. Прям мечта отпустить волосы…
Тундиринда
• 16 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Еххх, я якось роки 2 не стригла я, і це був треш, знизу січка. Врубала каре, думала це допоможе, знову до плечей, а далі ніяк(((
Душа компанії• 16 августа 2023
Я как-то присела на пп, не ела сахар и хлеб, совпадение или нет, блонд тогда дорос почти до пояса и блонд качественный. И уход конечно у меня проф
Яйцеголовая• 16 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Вот и я периодически психую и стригусь под каре. Причем когда постригусь, то волосы такими густыми кажутся, почти не выпадают. Как только отрастут чуть выше плечей, то сыпаться начинают (видимо корни не выдерживают тяжесть) и сечься. На концах пушок, волосы аж просвечиваются. Маски, масла тоже профессиональные, даже пробовала плацент формулу и от виши хваленое всеми средство - деньги на ветер.
Яйцеголовая• 16 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Сдать анализы
Какие? Я все, что можно сдавала - все в порядке
Жінка з перцем• 16 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
На волосы
Зубная фея• 16 августа 2023
Не кожен може відростити довге волосся. У різних людей різні цикли росту волосся. Не парьтеся.
Соображалочка• 16 августа 2023
Я не змогла вирішити це питання, тому наростала і задоволена. Під нарощеним своє досить непогано відросло
Електрохарчування• 16 августа 2023
Сейчас продают на Али прицепные, как нарощенные любой длинны. Хочу попробовать. У меня другая проблема, ниже плеч начинают выпадать сильно, просто волосопад, ходишь, везде эти волоски. Так и стригу тоже каждый раз короче
Щастя-здоровля• 16 августа 2023
Купити готове і накладати під своє рідне. Ось вам і здійснення мрії)))
Кидстаффовна• 16 августа 2023
У мене та ж проблема. Тут нічого не поробиш, це генетика. Хтось миє волосся шампунем чиста лінія, не використовує термозахист, розчісує мокрим і у них шикарна грива, бо пощастило з генетикою.
ХикориДикори• 16 августа 2023
Ответ дляКидстаффовна
Волосы мокрыми и надо расчёсывать, сухие легче обламываются, а мокрые тянутся, расческами такими пластмассовыми с широкими зубьями.
Тундиринда
• 16 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Розкажіть про нарощення....
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Розкажіть про нарощення....
Що саме? Запитуйте
Тундиринда
• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Що саме? Запитуйте
Яка ціна? Метод? Корекція ітд
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Яка ціна? Метод? Корекція ітд
Я плачу дорого, тому що роблю в одного з найкращих майстрів і він справжній топ
Корекція раз на три місяці
Мікрокапсули. Здається метод він називає зворотньої закрутки. Коли капсула починає сповзати то робить це без власного волосся
Корекція раз на три місяці
Тундиринда
• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Корекція раз на три місяці
А ці капсули можна повторно нарощувати? Зоорієнтуйте по ціні? Шо коштує корекція?
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Звісно, при корекції волосся капсулюється повторно . Зрізається при цьому стара капсула і волосся стає щоразу трохи коротше. Щодо ціни- на мене не орієнтуйтеся, я роблю дорого. Просто знайдіть майстра з гарними відгуками і дивіться його ціну
Яйцеголовая• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Порекомендуйте своего мастера, пожалуйста, если он в Киеве🙏
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Іван Морозов
Яйцеголовая• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Іван Морозов
Спасибо большое! Но я почему-то не нашла, где он работает - гугл ничего не выдает.
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
В нього є в інсті 2 сторінки. Зараз він працює на себе, перед цим в кліпс ліпкі
Яйцеголовая• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Спасибо огромное!