Тундиринда• 16 августа 2023

Мрія. Довге волосся. Як відпустити?

Дуже-дуже-дуже мрію відпустити волосся. Мій максимум, до лопаток, волосся зверху росте, а знизу січеться, тобто стрижи, не стрижи, а довжина буде така ж. Роблю мелірування раз в 5 міс, але і коли не малювалася все було так само. Мию волосся раз у 2 дні, сушу феном((( можливо в когось була ситуація, як у мене і вдалося відпустити довжину?
автор Тундиринда • 16 августа 2023
Додам, кондиціонер, маски, олійки, спреї присутні. І зазвичай не масмаркет.
Яйцеголовая• 16 августа 2023
Ох, вы моя подруга по несчастью… всю жтзнь ниже, чем по плечи, отпустить не могу. Вылазят, секутся, растут медленно очень - по 0,5см в месяц. Прям мечта отпустить волосы…
автор Тундиринда • 16 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Еххх, я якось роки 2 не стригла я, і це був треш, знизу січка. Врубала каре, думала це допоможе, знову до плечей, а далі ніяк(((
Душа компанії• 16 августа 2023
Я как-то присела на пп, не ела сахар и хлеб, совпадение или нет, блонд тогда дорос почти до пояса и блонд качественный. И уход конечно у меня проф
Яйцеголовая• 16 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Вот и я периодически психую и стригусь под каре. Причем когда постригусь, то волосы такими густыми кажутся, почти не выпадают. Как только отрастут чуть выше плечей, то сыпаться начинают (видимо корни не выдерживают тяжесть) и сечься. На концах пушок, волосы аж просвечиваются. Маски, масла тоже профессиональные, даже пробовала плацент формулу и от виши хваленое всеми средство - деньги на ветер.
Жінка з перцем• 16 августа 2023
Сдать анализы
Яйцеголовая• 16 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Сдать анализы
Какие? Я все, что можно сдавала - все в порядке
Жінка з перцем• 16 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
На волосы
Зубная фея• 16 августа 2023
Не кожен може відростити довге волосся. У різних людей різні цикли росту волосся. Не парьтеся.
Соображалочка• 16 августа 2023
Я не змогла вирішити це питання, тому наростала і задоволена. Під нарощеним своє досить непогано відросло
Електрохарчування• 16 августа 2023
Сейчас продают на Али прицепные, как нарощенные любой длинны. Хочу попробовать. У меня другая проблема, ниже плеч начинают выпадать сильно, просто волосопад, ходишь, везде эти волоски. Так и стригу тоже каждый раз короче
marina231980• 16 августа 2023
Ботокс делала
Яйцеголовая• 16 августа 2023
Ответ дляmarina231980
Ботокс делала
Помог вам?
Щастя-здоровля• 16 августа 2023
Купити готове і накладати під своє рідне. Ось вам і здійснення мрії)))
Кидстаффовна• 16 августа 2023
У мене та ж проблема. Тут нічого не поробиш, це генетика. Хтось миє волосся шампунем чиста лінія, не використовує термозахист, розчісує мокрим і у них шикарна грива, бо пощастило з генетикою.
marina231980• 16 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Помог вам?
Да, помогает
ХикориДикори• 16 августа 2023
Ответ дляКидстаффовна
Волосы мокрыми и надо расчёсывать, сухие легче обламываются, а мокрые тянутся, расческами такими пластмассовыми с широкими зубьями.
автор Тундиринда • 16 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Розкажіть про нарощення....
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Розкажіть про нарощення....
Що саме? Запитуйте
автор Тундиринда • 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Що саме? Запитуйте
Яка ціна? Метод? Корекція ітд
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Яка ціна? Метод? Корекція ітд
Я плачу дорого, тому що роблю в одного з найкращих майстрів і він справжній топ
Корекція раз на три місяці
Мікрокапсули. Здається метод він називає зворотньої закрутки. Коли капсула починає сповзати то робить це без власного волосся
автор Тундиринда • 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Корекція раз на три місяці
А ці капсули можна повторно нарощувати? Зоорієнтуйте по ціні? Шо коштує корекція?
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляТундиринда
Звісно, при корекції волосся капсулюється повторно . Зрізається при цьому стара капсула і волосся стає щоразу трохи коротше. Щодо ціни- на мене не орієнтуйтеся, я роблю дорого. Просто знайдіть майстра з гарними відгуками і дивіться його ціну
Яйцеголовая• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Порекомендуйте своего мастера, пожалуйста, если он в Киеве🙏
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Іван Морозов
Яйцеголовая• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Іван Морозов
Спасибо большое! Но я почему-то не нашла, где он работает - гугл ничего не выдает.
Соображалочка• 17 августа 2023
Ответ дляЯйцеголовая
В нього є в інсті 2 сторінки. Зараз він працює на себе, перед цим в кліпс ліпкі
Яйцеголовая• 17 августа 2023
Ответ дляСоображалочка
Спасибо огромное!