Криниця щастя• 16 августа 2023

Бабуся і обіди. 80років. Як згладити стосунки?

Розумію то вже старість. Але хочеться бути з нею в дружніх стосунках, а не вислуховувати образи і яка я погана і як їй псую життя і не даю спокійно вмерти. З останнього, сьогодні 8 година захотілось їй спалити траву, листя купу такого всякого з городу. І розумію,що від пого думу ми враз не вмремо....але це насправді шкідливо і погано. Ніяк розмови не помагають. Я зло-залила то всьо водою-. Сьогодні напевно псіханула я. Але як дальше ...миритись..жити разом мушу ,ще цей рік.
автор Криниця щастя • 16 августа 2023
Я її люблю і вона гарна людина. Але якось мені важко
Не боюся осуду• 16 августа 2023
Викликайте поліцію і нехай виписують їй штраф. Більше палити не буде.
ЗновЗдоров• 16 августа 2023
Штраф за паління трави від 3060 до 6120 грн
Irinkalak• 16 августа 2023
Вы что, все вместе живете?
автор Криниця щастя • 16 августа 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Та платити прийдеться мені)
Тану на сонці• 16 августа 2023
Запалила спокійно, а ви побігли за картоплею, кинули у вогонь і стоїте балакаєте, згадуєте дитинство
Те що прилітає , таке отруйне
Не боюся осуду• 16 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
Та платити прийдеться мені)
Чому вам? Вона не отримує пенсії ?
До моєї бабусі не доходить. Слухає тільки те, що чужі люди говорять
Тану на сонці• 16 августа 2023
Ви що в місті?
В нас всі палять
Трахтибидох• 16 августа 2023
Ніяк, то такі люди, або по їхньому, або образи
За паління теж не розумію нашо палити те, що може бути прекрасною мульчею, компостом, але в нас теж всі прагнуть спалити, таке покоління
В таку спеку палити, то жах
автор Криниця щастя • 16 августа 2023
Ответ дляIrinkalak
Вы что, все вместе живете?
Так. Дві кімнати . Будинок. Поки так . Разом. Мій батько воює. Та він був з нею. Виконую його прохання. Домовились на рік.
Рву и мечу• 16 августа 2023
Автор, пусть палит, она так всю жизнь делала
А вы занимайтесь своей жизнью, например на работу ходите
автор Криниця щастя • 16 августа 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Чому вам? Вона не отримує пенсії ?
Пенсія 3тис. І то на ліки йде.
Рву и мечу• 16 августа 2023
Она старенькая, вы не поменяете ее, просто закрывайте глаза на большинство вещей/ так и наладятся отношения
автор Криниця щастя • 16 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви що в місті?
В нас всі палять
Майже. Область
Викупана• 16 августа 2023
Просто сочувствую.
Летала_НаМетле• 16 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви що в місті?
В нас всі палять
Тупі селюки, що скажеш ще. Скільки говорять, що не робіть так, а вам всеодно
Грибной_Дождик• 16 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
А які обіди? Смачні? Хто готував?
Тану на сонці• 16 августа 2023
Ответ дляТрахтибидох
В таку спеку палити, то жах
Бо вони старі і фіг їм щось дойде. Мені в цьому році вдалося все зібрати і на кучу скласти, стояли витріщалися яка я дурепа. А тепер ямку зробили і щось там вже беруть, квітки удобряє. Їм тільки 70 років, а там 80
Тану на сонці• 16 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Та не переймайтеся я в місті не палю
Гостра на язик• 16 августа 2023
У мене мама така. Шо не проси, все по своєму. Живем окремо, але на дачі їй все видніше..там не ступи, там не ходи, те роби. Я роблю і тільки чекаю дня як поїхати, всеодно ходить все контролює, всі все роблять не так. Нічого самому зробити неможна, тільки по рознарядці. Дах просто їде
Тану на сонці• 16 августа 2023
Ответ дляКриниця щастя
Майже. Область
В нас 9 км від міста. Сміття таке не забирають, той люди палять. Приїхала поліція посварила і сказала спалюйте по малу
Менее Более• 16 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви що в місті?
В нас всі палять
Какой ужас, за это вообще уголовка
Тану на сонці• 16 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Какой ужас, за это вообще уголовка
Ага, уголовщина страшна
Ви мене прям вразили
Сладкий лимончик• 16 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви що в місті?
В нас всі палять
А сміття, яке не можна спалити, кидаєте ’у ярок’, так?
Менее Более• 16 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Ага, уголовщина страшна
Ви мене прям вразили
Селюки безграмотные задолбали. В условиях военного положения хотели усилить ответственность до уголовки от 5 лет , законопроект пока застопорился. Надеюсь вспомнят о нем.
Менее Более• 16 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Так и есть. У меня родственники в частном секторе. В балку выбрасывают. За вывоз мусора зато не платят, хвастаются)
Тану на сонці• 16 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ну ми ж цивільні. Сміття забирають кожну середу машиною . Ви що не знаете що листя не можна кидати в смітник
А ось і я• 16 августа 2023
Ааа, «обрАзи». А я думаю, які обіди? Де там про їжу?🤣
Хачапууури• 16 августа 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Капец, в селах издревле палили листья и мусор...
Тану на сонці• 16 августа 2023
Ответ дляМенее Более
Хай Некрасову садять за розкрадання гуманітарки, а ви мені за листочки пишите. Підіть там розкажіть