Я Головна• 17 августа 2023
Як знайти хорошу роботу?
soft skills то не моя історія, мені 30 років, я усе життя пасу задніх, одне тільки чую що хтось у міністерство пішов після захисту диплому, хтось на другому курсі інституту влаштувався на роботу після виробничої практики і отримує півсотні тисяч як стажер, хтось покинув усе і відкрив власну справу, а я навчаюсь/працюю, а все лошара печальна.
Якось навіть образливо, бо коли наша прибиральниця отримувала сім тисяч за прибирання пʼяти кабінетів, я як бухгалтер першої категорії отримувала чотири з копійками, і це у мене кілька вищих освіт.
Зараз зарплата підросла, але не відчуваю задоволення, бо її не вистачає, а пахати доводиться за трьох. Хочеться приходити і йти з роботи вчасно, виконувати лише свою роботу і отримувати гідну заробітну плату, але ж де таке роботу знайти?
Крошечка-хаврошечка• 17 августа 2023
Автор, какая у Вас сейчас з/п и в каком Вы городе?
Как раз бухгалтера ищем
Я Головна
• 17 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Как раз бухгалтера ищем
Зараз 30 на руки(можу довідку надати), передмістя Києва.
Готові навчати?
Крошечка-хаврошечка• 17 августа 2023
Ответ дляЯ Головна
Готові навчати?
Я не з Києва
Вибачте, за текстом подумала, що Ви працюєте на мінімалку
В нас менша з/п
Дона Флор-0c73• 17 августа 2023
Автор, ви троль? Думаєте, тут олігархині сидять, що для вас у 30 років 30 тис.грн. чистими копійчана зарплата. Скільки рідних на вашому утриманні, що не вистачає?
Я Головна
• 17 августа 2023
Ответ дляДона Флор-0c73
Взагалі-то це не багато, в мене оренда, контракт в університеті, син-підліток і батьки в окупації, я собі взагалі нічого не купляю, дитині тільки найнеобхідніше з одягу+ гуртки, заняття, мамі щотижня тисячу якусь 🤷🏼♀️
Я Головна
• 17 августа 2023
Ну і на секунду, я з дому йду о сьомій ранку, і вертаюсь добре якщо до восьмої вечора, іноді працюю ще вдома і на вихідних, навіть у відпустці не можу спокійно своїми справами займатися, весь час на телефоні і ноутбук з собою
Дона Флор-0c73• 17 августа 2023
Ответ дляЯ Головна
У мене майже те саме, тільки раніше приходжу з роботи. Але не вважаю таку зарплату копійчаною. Правда, живу в невеликому місті
Я Головна
• 17 августа 2023
Ответ дляДона Флор-0c73
А я вважаю, бо знаю що люди за менший об’єм роботи отримують набагато більше, власне звідси і питання