lilu1990• 17 августа 2023

Народ считают лох*ми?

Украинцы за три дня закрыли масштабный сбор для ВСУ. Люди задонатили 235 миллионов гривен, которые на 10 тысяч дронов-камикадзе для украинской армии.

Тем временем

В Закарпатской области на дорогу к новому горнолыжному курорту потратят 600 миллионов гривен

Всего хотят отремонтировать 7 километров дорог. Главная цель — чтобы туристам было комфортно доезжать к отелям курорта «Драгобрат». Завершить планируют к новому году.

Зачем на армию выделять деньги, если украинцы сами ее обеспечат своими донатами? Так получается?
Metelitsa• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ось такі біг Броди змінили на біг борди теперішнього президента.
А ви настільки обізнана, що і не знали?
Потрібно більше подорожувати країною

Окрім подорожей ще корисно знати, що у Гройсмана своя партія
До речі, він був би кращим вибором, ніж Зеля.
Тут без варіантів.
Vivianna_• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
Пє хоть щось для армії робить,Зе тільки злодіїв які крадуть в ЗСУ кришує.На фото таке враження, що накрадене ділять.Такий вираз морд гидкий
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa
Ні, не підписав
Зеля грає на руку раші, уповільнюючи озброєння наших ЗСУ. І триває це вже п´ятий рік..

Не спростив ввіз антидронових рушниць...

Замість цього скоро вийде черговий відосик, де він розкаде про поганий Захід і НАТО...
Це ходи Ермака.
Зеля тільки ісполняє.
Це лише зі слів ІПСО ОПи подолякаєрмака, які залучені до виконання оманських угод, метою яких є недопустити прийняття України в НАТО.Вигадали вони ахінею про те ,що начебто НАТО хоче торгувати українськими землями і який наш Зе патріот до останньої краплі крові (не своєї).Насправді заява НАТО була про геть інше в майже абсолютно протилежне.НАТО - висока інституція і всі її слова коректні і виважені.
От до такого рівня вирішила доскочити групка гопників з своїми свинячо-московськими рилами
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Вы сейчас серьёзно?Революционная деятельность требует больших денежных средств.Даже чтобы листовки напечатать ,нужны бумага и краска.А за чьи деньги Ленин и другие жили за кордоном?
А ви вважаєте , що так все легко , гроші знайшов і все ? Листовки напечатав , леніну житло за кордоном сплатили , хоп - революція !
А забули , що Перша Світова віна була в Европі ?
І росія імперська туди в‘язалась !
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa

Тут без варіантів.
Вам все ж варто передати своїм роботодавцям, що нічого у них не вийде, якщо єдине їх заняття накидувати на вентилятор.
zztop-b844• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
тю, могли і коротше, ’сама д*рна’)))) вам же не звикати)))) то що там зі Свинарчуками?
Они давно уже ушли, но дело их процветает
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
О , прихильники петра подтягнулись )))))
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляVivianna_
фото
Гарно спіймали кадр
весь внутрішній світ ,як є
KrupinkaSs• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І росія імперська туди в‘язалась !
То ви вважаєте ,що революція 1917 була стихійним явищем,воля народу і таке їнше?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляRonia Aronia
Как тебе его директорка? У меня тут английский друг как увидел - упал.
І вам не соромно людину за зовнішстю оцінювати ?
Ваш англійський друг з російським паспрортом ? Це рашисти вважають себя више над всіми людьми
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
За прихильниців України в голову не приходить
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Звісно воля народу, виснаженого війною та голодом.
Але от владу захопили ті, кому грошенят підкинули.
Takamaka• 17 августа 2023
Ответ дляМимо_шла
Мы не сможем выбрать другого, пока Зе не снимет вп
Никого мы уже не выберем еще очень долгое время…
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Зовнішні фактори цьому посприяли , так !
Держави в Західній Европі почали створюватися у другій половині 18 ст
В Східній Европи , що були імперії процес йшов повільніше !
А ви думаєте , що і ссср розвалився , тому що гроші хтось дав ?
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
і Зеленський
’Я впевнений, країни НАТО, балтійські держави, були би дуже раді, якщо би потужні українські воїни були розміщені на їх територіях і охороняли їхні кордони. Після війни, у мирний час. Тому що всі розуміють, що у нас сильна армія’, – сказав Зеленський.
https://gazeta.ua/articles/politics/_rosiya-povinn...
Наполеон майже
Кайдашева дочка• 17 августа 2023
Ответ дляLusyaVerusya
Це поки у вас ніхто з рідних не воює…
Если б кто то из моих родных призвали ,то пусть лучше в тюрму сажают.Хоть живы будут
Татьяна_М5• 17 августа 2023
Ответ дляGiorginaS
Ну так правильно , человек работает с апреля по октябрь , получает 1500 евро каждый месяц , в те месяцы , что не работает -800 евро .
Где такое в Украине ?
Только цены как в ЕС
В Украине человек на бирже тоже получает пособие по безработице в размере 80% от своего дохода. Если человек в Италии работает 6 мес, то безработица только 3 мес, а не 6. Плюс, временные контракты и поход на безработицу абсолютно не выгодны. Но это уже другая история
Metelitsa• 17 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ооооо, коли ’немає сечі терпіти ці пекельні борошна,’ то починається мантра про міфічного роботодавця, власника відомої кондитерської корпорації...

Ну дійсно, не можу я забути про ´якщо ми збільшимо фінансування армії, нам не буде ща що будувати дороги´
А Ви не можете прокоментувати пост 578.

Тоді, на думку власників Л-логіки, треба писати про роботодавців
Ось, недавно видали з/п...
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляTakamaka
Не всі мають розум то зрозуміти.
В світі рожевих поні не бачать дуже очевидних речей
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
реверанс , ви блокуєте опонентів , а потім звертаєтесь ?
Напалеон для франзузів - герой , читайте історичні книжки !
Татьяна_М5• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
ну, судячи по швидкості купівель за кордоном елітної нерухомості наших бубочок, то накопичення йде семимильними кроками
Во всех странах правительство живет круче кассиров, юристов, медиков и др.
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Тому ,що СССР переворот в Афгані зробив от США його й опустило
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa

А Ви не можете прокоментувати пост 578.

Ось, недавно видали з/п...
Що я маю прокоментувати? Що діюча влада погано виконує свої обовʼязки, а опозиція цим користується.
Так так! Так і є.
Тільки сенс? Готуються до виборів?
Все ж таки будуть?
Нина____• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa
Саме цього і добивається колективний Зермак
Смысл?
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
це один з зовнішних факторів , який посприяв розвалу , бо планова економика - УТОПІЯ !
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І падіння цін на нафту. Єдине джерело дохідності.
Mariya Prokhorova• 17 августа 2023
Ответ дляРеверанс
О мем вже створили , молодці )))))
Реверанс• 17 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А де ви на собі блок побачили?
Takamaka• 17 августа 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ви забули, що рішення приймає більшість? може глянете, скільки було подано пропозицій від опозиції по різних питань, скільки законопроектів і поправок до них? Це раз. А чого ж тоді при попередниках не перекладали вину на опозицію, а винні були попередники, вірніш, один? прям, як наперсточники, ’кручу-верчу’)
++++
Filomena• 17 августа 2023
Ответ дляMetelitsa

А Ви не можете прокоментувати пост 578.

Ось, недавно видали з/п...
Бідненька) це ваш аргумент)
Я за Порошенко голосувала.