Teonaa• 17 августа 2023
Гадалки і тарологи, зайдіть. Є питаннячко, тассказать, глобальне, стосовно вашої
Вашої профессії
От дивіться. Ви гадали своїм клієнтам на різні теми. Але ж сто процентів були питання щодо майбутнього (чи закінчу щось, чи переїду кудись, чи вдастся подорож, які варіанти розвитку подій, якщо тето…ітд)
І випадали ж певні карти.
Я розумію, карти трактуються відповідно вашрго суб‘єктивного сприйняття плюс досвіду. А досвіду війни - ви не мали, навіть в мірозданіі вашому такого не було.
Але. Невже ж раз за разом, витаскуючі «трохи незрозумілі «конфігураціі» карт», вас нічого навіть не наштовхувало на думку, що «страшна подія»/«незворотня перешкода»/«надсерйозна обставина» - це не шеф/заздрісна подруга/свекруха/хвороба, а війна?
Розкажіть, що вбачали напередодні в повсякденних розкладах, і лише потім остаточно зрозуміли, про що вони говорили на справді, а спочатку були розтлумачені невірно, бо в вашому досвіді не було раніше такого поняття , як війна. Цікаво..
І випадали ж певні карти.
Щира українка• 18 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Розкажвть будь ласка про видіння на яву. Що це за звір такий?
Це було лише 3 рази, перший-за півроку до війни, та два других після. На небі з хмарин чіткі образи. До війни- образ Богородиці з піднятими руками, по обидви сторони янголи. Я тоді подумала, що це стосується ковіда та що зі мною станеться щось погане. Зрозуміла до чого це було тільки 24.02.22.
Ответ дляЩира українка
Тричі однакове? Чи ви два інших не описали?
Томатико• 18 августа 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Цікаво. Деякі дівчата писали, що бачили/знали, що буде війна. Тим більше це в Україні проговорювалося, просто ніхто не вірив.
Ну я знала, новинии та обговорення то одне, навпаки, десь давали трохи надії, бо більшість була переконана, що омине, але я просто її відчувала ледь не на фізичному рівні.
Наприклад, навесні 2021 року, коли раша брязкала зброєю на кордоні й всі реально були налякані, я перебувала в абсолютному спокої.
Але перед вторгненням в лютому 2022 року пару місяців вʼязкий туман, ніби параліч, все падало з рук, безпричинна апатія, все це по наростаючій. Якщо згадувати всі ситуації, за яких обставин це проявлялося гостро, які думки мала в ті моменти, то буде схоже на містику.
Своїм близьким я сказала, що 100%. Мені ніхто не повірив, кричали, що нагнітаю. Уявіть, як би мене пошматували на порадниці. Та й ще б вирішили опісля, що я якийсь зливний бачок рашистів.
Томатико• 18 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Потому что существуют разные варианты. На сейчас 2024 год выпадает несколько вариантов развития событий и какой из них реализуется будет понятно чуть позже, т.к. зависит от некоторых моментов, которые должны случится осенью.
Так и есть. Многовариантность будущего логично сужается ближе к событиям, потому что они ‘пишутся’ практически каждое мгновение огромным количеством всего живого в нашем мире и не только, происходят корректировки, иногда возникает событие типа ‘черный лебедь’. Уже ближе к финишной прямой, когда в инфополе будущее глобальное событие ‘выкристаллизовывается’, можно говорить про очень высокую или почти 100% его вероятность.
Томатико• 18 августа 2023
Ответ дляTeonaa
Карти Таро взагалі не дуже «спеціалізуються» на часі, датах.
Як і мої сновидіння, в яких іноді бачу глобальні події в дальному горизонті, наприклад, 10 років, в них також немає поняття часу як такого, а от інтуітивно відчуваю лише за рік-кілька місяців.
Томатико• 18 августа 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Мне кажется, что ответы про сентябрь, октябрь и вчера дают люди, которые свои желания принимают за действительность. Чтобы что-то увидеть, не достаточно уметь видеть, считывать и т.п. Очень важно оставаться в состоянии ’пустого сосуда’ и эмоционально не вовлекаться. Многим это непросто, поэтому и появляются такие ответы
Хотя Вы пишете про карты, но абсолютно согласна, очень и очень непросто, надоевшее всем выражение про состояние ‘ноль’, абсолютное беспристрастие, отсутствие оценочных суждений, любых движений материалистичного ума.
Щира українка• 18 августа 2023
Ответ дляTeonaa
2 інших не описала, там надписи були, я тут консультувалася з дівчиною-рунологом, припускаю.що це знаки рун, але я в них не розуміюся. Ост таке- 7, знак Омега та Х
Щира українка• 18 августа 2023
Ответ дляTeonaa
А дівчата иут щось розшифрували?
рунолог порадила почати вивчати руни, що це поклик рун до мене але я не впевнена що це саме руни, бо в грецькому алфавіті теж є знаки Омега та Х.
Я супер-пупер• 18 августа 2023
Розкажу свою історію : за місяць до початку війни, звернулась до мене дівчина з проханням подивитись, як пройде її подорож у теплу країну. Повинна їхати була з чоловіком. Я розкидаю карти: випадає , що не поїде. Запитую, в чому причина? Через що не поїде.? Випадає: колісниця. Ну я їй тоді трактувала, що щось трапиться з транспортом. Аж потім вже зрозуміла, що колісниця означає війну. Туз жезлів- гарна карта для начинань. Зараз викладаючи карти на небезпеку міста- якщо він випадає, то я знаю, що це летітиме : ракети, шахеди
Astro_bereginya• 21 августа 2023
Когда все началось в прошлом году, я только заканчивала обучение, поэтому не подскажу по теме.
На тему войны стараюсь особо не смотреть, кроме рисков прилёта по городу. Потому что это мощнейший эгрегор и можно хорошенько получить по шапке, если не иметь сильной защиты.
Но один раз всё-таки смотрела по годам на вероятность завершения. И мне на этот год выпала карта борьбы, на 24й выпала карта переговоров и договоренностей, а на 25й - карта победы. Я так поняла, что переговорный процесс начнется в следующем году, скорее всего во втором полугодии, а официальный конец войны в 25м. Посмотрим как оно будет. Вариативность она такая
Щира українка• 22 августа 2023
Ответ дляAstro_bereginya
а почему считаете, то должно что-то прилететь от вселенной на вопросы о войне, вы же просто спрашиваете у своего подсознания?