Мошей ницца• 18 августа 2023

Київ. Терміново потрібен лікар. Здається все ж позаматкова

Потрапила в проблему .. 6 днів затримка... відчувала болі .. але крові не було , здавала хгл - ріс добре.
Лікар моя дозволила їхати у відрядження.
Зараз їду в потязі і молюсь , щоб не вмерти.. бік болить, температура , нога й рука праві...
Куди мені звертатися ?!
Боюсь страшно не потрапити до тих , хто зробить ще гірше.
куркулиха• 18 августа 2023
Да бред какой-то. Автору все болит, но скорую вызывать она не хочет. Зато по клиникам кататься ей норм.

автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Ответ дляПП-шница
А дивились абдомінально чи вагінально?
По животу
Добротная• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
По животу
Звичайно таким чином на такому терміні не побачать… Чому вагінально не робили?
Sunrise23• 18 августа 2023
Я думаю нужно переделать, если хгч растёт, беременность есть, может не в трубе, а в брюшной полости. Желательно, чтобы Вас посмотрели и вагинально и через живот
автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Ответ дляДобротная
Я теж в шоці з цього ... ( типу апарат не працює . Я і так , каже вам послугу зробила , принесла переносний.
автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Ответ дляSunrise23
Я зараз в черзі в приватній клініці. Будемо шукати мою крихітку.
Иванка Бур• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Біль точно не ставав більший. Я здавала хгч двічі овс нормально. А от сьогодні. І рука , і нога і плече
Аппендицит?
Sunrise23• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Сподіваюсь буде маткова🙏
куркулиха• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
А в какой именно?

Иванка Бур• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Незнаю ( хіба він може в ногу віддавати, в руку ?
Так
автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Ответ длякуркулиха
А в какой именно?
Lancet clinic . Вона якраз навпроти першого пологового.
автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Ответ дляИванка Бур
Аппендицит?
Незнаю , в мене не вирізали.
З родзинкою• 18 августа 2023
Поясність, ви приїхали в пологовий, вас оформили чи ні? Вам пропонували залишитись на обстеження, чи просто якимось апаратом глянули і відпустили?
Не обижаюсь• 18 августа 2023
Ответ длякуркулиха
Це точно.
Тим паче важливий лікар, а не клініка… як в приватній, так і в державній
З родзинкою• 18 августа 2023
Якось не серйозно з вашого боку виглядає. Були проблеми-поїхали в командировку. Стало погано-буду терпіти, шукати невідомо кого і робити невідомо щось. Якщо дійсно все так, як ви описуєте, викликають швидку, їдуть до гінекології чи хірургії і там лишаються до встановлення діагнозу.
Перловая Кашка• 18 августа 2023
Ответ дляДобротная
Потому что в это время узиста еще нет, либо он на обходе. Надо оформиться в стационар и ждать. Автор видимо этого не захотела. Как и на кресле посмотреться.
Чупа-чупс• 18 августа 2023
Ответ дляИванка Бур
Аппендицит?
++ тоже так сразу подумала.

Автор, терпения Вам и скорейшего восстановления
Слоник-тоник• 18 августа 2023
Те, що не побачили - нормально, малий срок, узіст профан, але хгч росте добре, при позаматковій було б інакше. Я хгч здавала собі щоб її виключити, якщо росте добре, то не вона. А кісту хоч побачив узіст? Хоча б жовтого тіла повинен був
Ковбой Хагис• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Ні. Підходжу до медікал плаза. Буду просити , щоб взяли без черги. Швидку побоялась. Скажуть крові нема , а ти кіпіш підняла (
Да зачем вы в эти частные клиники идёте? Думаете, там прям все врачи -специалисты? Вам надо ,чтобы вас комплексно осмотрели. Это по скорой. У меня,когда киста лопнула,сначала УЗИ,потом хирург,потом гинеколог смотрели.
Сразу прооперировали.

Липка-прилипка• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Я думала може є часні кабінети. Я ж не місцева. Чи мене приймуть?
попросіть в свого лікаря направлення по вайберу. по направленню примуть в будь якій державній. швидка завезе в чергову. навіщо вам приватна?
автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Щось знайшли в ендометрію, але нічого не сказали, не розмірів, нічого.
Кажуть товстуватий ендометрій. Труби чисті, рідини ніде немає .
Липка-прилипка• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Десь з 14 числа я відчула перший біль ... При русі неправильному він різкий , пронизуючий в області яєчника десь ... Потім просто або нило, або була тяжкість. Але зовсім не проходило.
то може апендицит
Липка-прилипка• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
ну і дура
Саджу все зарання• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Вам треба шукати не тільки гінекологію
Божий одуванчик• 18 августа 2023
Позаматкова не дає біль в руку та температуру. Хто вам призначав утрожестан?
автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Лікар гінеколог. В мене була завмерла вагітність і бхб в минулому.
ПП-шница• 18 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
По животу
Це ні про що на таких строках

Ну ладно ви, автор, в паніці та болю, чоловік там може адекватно діяти якось?
Метушня поки безрезультатна
ДаЗдраПерма• 18 августа 2023
Автор, що в приватній сказали?
Плакулька• 18 августа 2023
Автор, вам би менше рухатись до повного обстеження
автор Мошей ницца • 18 августа 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Автор, що в приватній сказали?
Труби не розширені , рідини немає в порожнині,кіст теж .взяли хгч , загальний, і 2100 бляха...