sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff

Советчица - Семья, Дом, Дети - Школа
anonim_76
Бідося• 18 августа 2023

Школи за кордоном відверто слабкі?

Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
показать весь текст
like 35 heart 3 dislike 3 face_with_tears_of_joy 50 woman_facepalming 17
672 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
|« «» »|
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • …
  • 23
anonim_35
А я женатая• 18 августа 2023
391
Ответ дляБідося
У вас комплекс меншовартості, чи що? Чи ви не розумієте, що наші там унітази миють не тому, що дурні, а тому що там гарний соц захист власних громадян і гарну роботу спершу запропонують місцевому, а вже потім (можливо) гастарбайтеру? Ви вже там достатньо довго пожили, щоб впевнитись, що їхні лікарі/інженери/сантехніки/перукарі точно кращі за наших?
’За кордоном’-дуже абстрактне поняття.
Мій син навчається в Британії.Освіта в цій країні вважається однією з найкращих в світі.Син ходить до школи з задоволенням( на відміну від української), але рівень знання мови,звісно,не найкращим чином впливає на якість його освіти.В Британіі кожна школа щорічно перевіряється урядом і має офіційний рейтинг.Обираючи школу з рівнем добре-відмінно,можна бути вревненим в якості освітніх послуг.
like 1


anonim_20
Планшетница• 18 августа 2023
392
Ответ дляМамзелькіна
И это кума уехала не как беженка, очень состоятельная семья. Хочет вернуться в Украину с детьми, муж против, до развода. Я поняла,что люди которые тут хорошо жили ,все хотят обратно! а у людей которых ничего тут не было им на шару там отлично
Потому что нужно добавлять при этом, что люди, которые хорошо жили, получали деньги не всегда законными способами. Не все налоги платились, взятки и откаты это как само собой разумеется. А не в Украине так не получается. Все сложнее. Поэтому да, многие хотят назад, не всем подходит работать в открытую
dislike 1 like 4
anonim_44
Бибер-анонимер• 18 августа 2023
393
Ответ дляДа, я блондинка!
А онлайн дают супер знания в украинской школе?!

Насмешили.

Считайте так, как вам хочется. А люди будут делать так, как им удобно.

Я считаю бредом учиться в двух школах одновременно.
По - перше онлайн, по - друге скільки уроків через тривоги повилітало
anonim_73
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
394
Ответ дляНе будь КакСвета
Польщу ЄС тягнуло ща вуха, і всі поляки в Німеччиніиі нших країнах. Зп одна з найнижчих у Європі. Якби Польща не вступила у свій час в ЄС, то була б там же, деиі Україна.

Південна Корея взагалі до чого тут, ми говоримо про європ країни. Давайте про Сингапур тоді ще.


До вас не доходить, що те, що ти закінчив виш в Україні якогось там 2003 року не дає тобі можливості йти працювати у банк, навіть, якщо ти мову знаєш? Подумайте чому. А ще на красі заробляють нормально. Якзо подобається і зп супер, то з нуля - це відмінний початок. До речі тут відсталість в гігєні і стерилізації інструментів.
Аналізи навіть без перчаток беруть.

На ярмарках про перчатки ніхто й чув. В носі поколупалась, гроші взяла, і накладає печиво тими ж руками.
У вас якась постійно каша у відповідях. Польща зараз одна з найсильніших країн в східній Європі, якщо не найсильніша а. Так, їм допомагав Євросоюз, але ж он Грецію вже десятиліття за вуха тягнуть, тільки щось там все не так чудово. Різниця у тому, що поляки не розказували, які там вони особливі і перспективні, а мовчки працювали і виконували вимоги заходу. Можна скільки завгодно розмірковувати як там могло бути чи не бути, але є так, як є. І чого це ми говоримо виключно про європейські країни? Це ж ви тут висунули наратив, що багатими зараз є лише ті країни, в яких були колонії. Так, звісно, в основному вони багаті. Але вони багаті не тому, що в них були колонії, а тому, що вони були розвинені, і потім уже змогли завоювати колонії. Але так само є багато країн, які не були імперіями, але зараз дуже розвинені й заможні. І південна Корея в тому числі. До речі, так само в свій час отримала американську підтримку і змогла завдяки наполегливій праці отримати те, що мають зараз. Але ж так само можна подивитись на рашку, яка теж мала велетенські колонії, але наразі має те, що має.
Можна скільки завгодно розказувати, яка в нас чудова освіта, а в Європі погана. Але як я подивлюсь, саме ви зі своєю освітою сидите в Європі без роботи на виплатах. А не якась полячка чи бельгійка в Україні. І це до вас не доходить, що те, що ти закінчив виш в Україні в якомусь 2003 році, не дає тобі можливості зараз працювати в іншій країні саме через погану якість української освіти.
like 3 dislike 4
anonim_154
Спішу - перекидаюсь• 18 августа 2023
395
саме так. моя донька потрапивши у 8 класі в британську школу стала там вундеркіндом. її рівень математики( 2 роки репетитор був кандидат фіз-мать наук) вищий на 2 роки ніж у всіх. вчителі математики у шоці були. англ.вільний. і ми вчимося в звич.школі. просто репетитор по матем і англ.дає своє. ну і бажання дочки вчитися
like 2
anonim_212
Зубожиння• 18 августа 2023
396
Ответ дляБідося
Ну, чесно кажучи, багато хто до початку війни взагалі не знав, де Україна знаходиться. Особливо в США.
Оно им надо было?
anonim_73
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
397
Ответ дляНе будь КакСвета
Подумайте чому так )
Десятиліттями. Тому що це бізнес. Є повно інших вузів з такою ж і кращою базою, але Кембрідж - то відкриті двері у будь-які світові організації.
Ні, Кембрідж є гарною базою, і тому це -відкриті двері. І так, звісно це бізнес. Успішний бізнес. Але не в тому сенсі, який зазвичай вкладають в це поняття в Україні.
anonim_154
Спішу - перекидаюсь• 18 августа 2023
398
Ответ дляМЧСница
Їхала в потязі з Польщі, з нами була сім´я дніпрян, які жили в Австрії. То вони розказували, що у місцевих вчителів очі квадратні були, коли бачили, як їхній син перший урок з української школи робив, всякі рівняння, а дітям його віку місцевим навіть ручки заборонено носити, тільки олівці, малювати дерева чи квіти. Ну ще приклад, син моєї подруги, якиц переїхав в Польщу в 12 років, через пів року був місцева зірка, вчителі просто обожнюють його,такий розумний! В Україні ця дитина вчилася дуже посередньо.
в мене те саме. донька в британській школі .її рівень знань зашкалює. приходили на нас дивитися всі вчителі математики.давали рівняння,задачі,які розв*язують вже не в школі, а вище...от вам і британська освіта. а донька в 8 класі розв8язує. причому що по матем в неї 9-10.і вона гуманітарій- володіє вільно 2 молвами-англ і німецька,почала вчити італійську сама
heart 4
anonim_73
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
399
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, нам цікаво хаяти свою країну, своїх громадаян, все своє, і привозносити все закордонне. Тому й так.
Та ні. Нам не цікаво хоч щось робити, а не теревенили і розкрадати. І тому саме так.
dislike 1


anonim_212
Зубожиння• 18 августа 2023
400
Ответ дляНе будь КакСвета
Так, китайці всіх порвуть, європейців першими. Бо вони навченні вчитись в викладатись. Європейці не замотивовані взагалі.
Если азиаты от стресса не повесятся )
anonim_159
Пацелуйнитуда• 18 августа 2023
401
Ответ дляБжоли-бандерівці
В Германии, я бы сказала, тяжнло становится в 11-13 классах. Детей, которые не будут учиться в университете, и закончат школу после 10 классов, не нагружают.
В 10 класі теж важко. Моя дитина склала МСА після 10 класу для навчання в 11 та 12 класі в гімназії. При тому що вона поступила в гімназію зі знанням мови В2, вона склала німецьку на 4, київську гімназію 11 клас вона закінчила відмінно. Іншої предмети більш менш гарно, англійська 1, математика та географія 2. Як було навчатися дітям, що прийшли не з мовної гімназії з вивченням німецької мови, я навіть не уявляю.
Для моєї доньки найважче було німецька мова, історія та політика, де базової німецької замало.
З того, що я спостерігаю, вважаю, що навчають тут гарно. Вони вивчають промови президентів, висловлюють своє до них відношення, обговорюють на уроках.
Я б хотіла, щоб мене так в школі навчали .
like 3
anonim_1
Мурзилка• 18 августа 2023
402
вы знаете, мне по барабану, какое образование в европейских школах, я знаю одно, что если сравнивать Украину с европейскими странами, то Украина занимает самые низкие позиции. И в этом месте наплевать на образование, если мы не можем выйти на высокие позиции в рейтингах.
А еще, вопрос, что ж при таком замечательном образование все рвутся высшее образование получить за границей + вы еще попробуйте поступить за границей в университет на бюджет и потом еще проучиться и не вылететь с универа.
А по теме - уже надоели эти темы ’наше образование самое классное, за границей отстой’, ’наши девушки самые красивые и в Европе все мужчины поют дифирамбы’ и т.п. Народ, опомнитесь, если мы такие классные, то почему такие бедные ?
dislike 3 like 10
anonim_154
Спішу - перекидаюсь• 18 августа 2023
403
Ответ дляПсихологічка
Це неправда. Нажаль наші школи слабші
щось в Британії я цього не помітила))))донька розумніша за всіх і вирішує рівняння,які викладають через 2 роки. програма 8 класу як у нас в 6 класі
like 1
anonim_73
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
404
Ответ дляГендиреХтор
Вы можете быть умнее , лучше и т.д , но если на место работы будет претендовать местный житель и приезжий , выбор будет не в вашу сторону. Наших берут если они согласны работать за пол зарплаты
А в нас в Україні не так? Це цілком нормальна політика для будь-якої країни.
anonim_216
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
405
Ответ дляЭта_Шикарна)
У вас якась постійно каша у відповідях. Польща зараз одна з найсильніших країн в східній Європі, якщо не найсильніша а. Так, їм допомагав Євросоюз, але ж он Грецію вже десятиліття за вуха тягнуть, тільки щось там все не так чудово. Різниця у тому, що поляки не розказували, які там вони особливі і перспективні, а мовчки працювали і виконували вимоги заходу. Можна скільки завгодно розмірковувати як там могло бути чи не бути, але є так, як є. І чого це ми говоримо виключно про європейські країни? Це ж ви тут висунули наратив, що багатими зараз є лише ті країни, в яких були колонії. Так, звісно, в основному вони багаті. Але вони багаті не тому, що в них були колонії, а тому, що вони були розвинені, і потім уже змогли завоювати колонії. Але так само є багато країн, які не були імперіями, але зараз дуже розвинені й заможні. І південна Корея в тому числі. До речі, так само в свій час отримала американську підтримку і змогла завдяки наполегливій праці отримати те, що мають зараз. Але ж так само можна подивитись на рашку, яка теж мала велетенські колонії, але наразі має те, що має.
Можна скільки завгодно розказувати, яка в нас чудова освіта, а в Європі погана. Але як я подивлюсь, саме ви зі своєю освітою сидите в Європі без роботи на виплатах. А не якась полячка чи бельгійка в Україні. І це до вас не доходить, що те, що ти закінчив виш в Україні в якомусь 2003 році, не дає тобі можливості зараз працювати в іншій країні саме через погану якість української освіти.
Польща не вийде на рівень Франції і Німеччини. Вона буде на тому місці, на якому їй погодили в ЄС.

Хто був розвинений? Почитайте коли каналізацію почали в Європі використовувати. Просто індустріальна революція нас не торкнулась, а всі ці країни пішли вперед + колонії + світовий вплив.

ВИШ в Україні і знання - не гірші. Просто у нас різні гдини по різним предметам, практики нема на тому обладнанні ... Можна підтвердити диплом, при необхідності провчитися ще рік для підтвердження рівня. Просто це нічого не гарантує )) окрім витраченого часу і грошей. Мені ще півпюроку мову, а далі буде видно.

Доречі бльгійці тут навіть все життя сидять на виплатах і в чорну інколи підпрацбовують )
А ви думаєте чому у них тривалість життя висока?)

Медицина тут на попередження не працює і з лікарняними не просто.
like 2
anonim_177
Замороженная селедка• 18 августа 2023
406
Ответ дляМурзилка
вы знаете, мне по барабану, какое образование в европейских школах, я знаю одно, что если сравнивать Украину с европейскими странами, то Украина занимает самые низкие позиции. И в этом месте наплевать на образование, если мы не можем выйти на высокие позиции в рейтингах.
А еще, вопрос, что ж при таком замечательном образование все рвутся высшее образование получить за границей + вы еще попробуйте поступить за границей в университет на бюджет и потом еще проучиться и не вылететь с универа.
А по теме - уже надоели эти темы ’наше образование самое классное, за границей отстой’, ’наши девушки самые красивые и в Европе все мужчины поют дифирамбы’ и т.п. Народ, опомнитесь, если мы такие классные, то почему такие бедные ?
100%
Така в нас класна освіта. Півкраїни ’с двумя высшими’. Тільки економіка чомусь в опі. А більшість наших інженерів, економістів миють поли в Європі. Щось пазл не складається.
dislike 2 like 1
anonim_216
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
407
Ответ дляЭта_Шикарна)
А в нас в Україні не так? Це цілком нормальна політика для будь-якої країни.
Тут же все доказывают, что там цивилизация, равноправие ...
anonim_67
Борода• 18 августа 2023
408
Ответ дляМурзилка
вы знаете, мне по барабану, какое образование в европейских школах, я знаю одно, что если сравнивать Украину с европейскими странами, то Украина занимает самые низкие позиции. И в этом месте наплевать на образование, если мы не можем выйти на высокие позиции в рейтингах.
А еще, вопрос, что ж при таком замечательном образование все рвутся высшее образование получить за границей + вы еще попробуйте поступить за границей в университет на бюджет и потом еще проучиться и не вылететь с универа.
А по теме - уже надоели эти темы ’наше образование самое классное, за границей отстой’, ’наши девушки самые красивые и в Европе все мужчины поют дифирамбы’ и т.п. Народ, опомнитесь, если мы такие классные, то почему такие бедные ?
Мы в дерьме из-за коррупции.
ВО хотят получить за бугром, в первую очередь, из-за того, что наши универы там не катируються. А работать тут и там большая разница.
И ВО действительно на порядок сильнее в некоторых европейских странах. А школы отстают. Это сделано умышленно, чтобы поступали не все, кому-то нужно и полы мыть.
Но, лично я большой разницы, именно, в качестве образования, не заметила. Могу сказать только, что уровень преподавания иностранных языков очень высокий. Многие школьники свободно говорят на первом иностранном языке легко, второй знают, как минимум поверхностно.
like 1
anonim_73
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
409
Ответ дляНе будь КакСвета
Польща не вийде на рівень Франції і Німеччини. Вона буде на тому місці, на якому їй погодили в ЄС.

Хто був розвинений? Почитайте коли каналізацію почали в Європі використовувати. Просто індустріальна революція нас не торкнулась, а всі ці країни пішли вперед + колонії + світовий вплив.

ВИШ в Україні і знання - не гірші. Просто у нас різні гдини по різним предметам, практики нема на тому обладнанні ... Можна підтвердити диплом, при необхідності провчитися ще рік для підтвердження рівня. Просто це нічого не гарантує )) окрім витраченого часу і грошей. Мені ще півпюроку мову, а далі буде видно.

Доречі бльгійці тут навіть все життя сидять на виплатах і в чорну інколи підпрацбовують )
А ви думаєте чому у них тривалість життя висока?)

Медицина тут на попередження не працює і з лікарняними не просто.
Хто був розвинений? Яка каналізація? Ви взагалі про що?
У вас всі відповіді -це якесь постійне виправдовування. Оце не так -але якби, і те не так -але інше якби. Але насправді якби не існує.


anonim_175
Невидимка Майя• 18 августа 2023
410
Сама маю школяра початкової школи і працювала останній рік в європейській системі освіти. Отже, моя думка. Інтеграційні класи- то просто про просиджування часу, там ні мови толком, ні знань з предметів. Звичайні класи- швидше вивчення мови, але, очевидно, що все, крім математики, йде транзитом в перший час. Сама система освіти побудована так, що спочатку дуже легко, але з кожним роком ускладнюється. І вже в старші класи, а тим паче у вузи, попадають далеко не всі. Тобто, не можна сказати, що система гірша, вона просто інша. Якщо залишатись там, то, на мою думку, у розумних дітей більше шансів отримати кращу освіту, ніж в Україні. І змісту тягнути українську школу нема. Якщо ж плануєте повертатись, то так,стикнетесь з тим, що початкова школа в Європі була «ні про що» і доведеться дотягувати потім. З середньою десь так само, поки дитина вивчить мову, вона пропустить клас. В нашій школі багато діток залишили на другий рік в Європі. Повноцінно тягнути дві школи дитині важко. Тому тут треба дивитись на свої плани. В Україні теж програма дуже по-дурному побудована і сам стимул: будь-якою ціною вища освіта- це дурня. Бо йдуть у вузи всі, а є діти, яким то відверто не треба. Нема такого, що десь краще, десь гірше, все треба дивитись в контексті свого життя і планів на нього.
like 8
anonim_216
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
411
Ответ дляЭта_Шикарна)
Хто був розвинений? Яка каналізація? Ви взагалі про що?
У вас всі відповіді -це якесь постійне виправдовування. Оце не так -але якби, і те не так -але інше якби. Але насправді якби не існує.
Просто причини-наслідки - треба мати аналітичний рівень мислення. Нема у вас такого, то й нема.
anonim_190
Весняний Марафон• 18 августа 2023
412
Ответ дляНе будь КакСвета
Польщу ЄС тягнуло ща вуха, і всі поляки в Німеччиніиі нших країнах. Зп одна з найнижчих у Європі. Якби Польща не вступила у свій час в ЄС, то була б там же, деиі Україна.

Південна Корея взагалі до чого тут, ми говоримо про європ країни. Давайте про Сингапур тоді ще.


До вас не доходить, що те, що ти закінчив виш в Україні якогось там 2003 року не дає тобі можливості йти працювати у банк, навіть, якщо ти мову знаєш? Подумайте чому. А ще на красі заробляють нормально. Якзо подобається і зп супер, то з нуля - це відмінний початок. До речі тут відсталість в гігєні і стерилізації інструментів.
Аналізи навіть без перчаток беруть.

На ярмарках про перчатки ніхто й чув. В носі поколупалась, гроші взяла, і накладає печиво тими ж руками.
Камон, це не таке вже й недосяжне для нас працювати в банку з дипломом укр.вишу. це реально зараз при нинішній ситуації. Он німці жаліються, що молодь не хоче в банки йти, проблема кадри найти... просто в нас може буть диплом, а знань 0, бо сесії купувались... елементарних базових понять не мають по закінченню вузу
like 1
anonim_175
Невидимка Майя• 18 августа 2023
413
Ответ дляБідося
Як вони виокремлюють таких дітей?
В 5-му класі вже є 3 типи шкіл: для слабких, середніх і гімназії. Вже тоді для більшості траєкторія ясна.
like 2
anonim_101
жінка незаміжня• 18 августа 2023
414
Ответ дляМамзелькіна
Кума в Швейцарии с детьми , учатся в хорошей школе но она не довольна и тянут укр онлайн школу( частную).На мой вопрос,почему все дети состоятельных людей едут учится в ЕС,ответ -это просто пиар .Единственное ,что дети выучившись в ЕС есть выбор - где дальше жить и работать
Моя дитина навчається а швейцарський гімназії, то рівень високий, вчаться багато, вимоги на рівні, списувати неможливо, дз це не вивчити параграф, а повноцінні проекти, про оснащення взагалі мовчу
like 6
anonim_73
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
415
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
щось в Британії я цього не помітила))))донька розумніша за всіх і вирішує рівняння,які викладають через 2 роки. програма 8 класу як у нас в 6 класі
Вибачте, але те, що вашу доньку її репетитор, кандидат фізико-математичних наук, навчив розвʼязувати рівняння більшої складності, ніж діти в британській школі на своїх уроках математики, не робить українську шкільну освіту кращою.
heart 7
anonim_201
Кудлата хмаринка• 18 августа 2023
416
Ответ дляНе будь КакСвета
Сфера красоты очень развита у приезжих: арабки и африканки и с ногтями, и с маникюром, и с укладками, прическами.
І ніхто не ходить до француженки робити зачіску, чи до австріки нігті робити.
А в салонах не француженки працюють? Ходять. Але, дійсно, арабки/африканки/українки з зачісками, нігтями та віями, а француженки ні. Це, часом, не про рівень інтелекту?)
like 1
anonim_216
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
417
Ответ дляНевидимка Майя
Сама маю школяра початкової школи і працювала останній рік в європейській системі освіти. Отже, моя думка. Інтеграційні класи- то просто про просиджування часу, там ні мови толком, ні знань з предметів. Звичайні класи- швидше вивчення мови, але, очевидно, що все, крім математики, йде транзитом в перший час. Сама система освіти побудована так, що спочатку дуже легко, але з кожним роком ускладнюється. І вже в старші класи, а тим паче у вузи, попадають далеко не всі. Тобто, не можна сказати, що система гірша, вона просто інша. Якщо залишатись там, то, на мою думку, у розумних дітей більше шансів отримати кращу освіту, ніж в Україні. І змісту тягнути українську школу нема. Якщо ж плануєте повертатись, то так,стикнетесь з тим, що початкова школа в Європі була «ні про що» і доведеться дотягувати потім. З середньою десь так само, поки дитина вивчить мову, вона пропустить клас. В нашій школі багато діток залишили на другий рік в Європі. Повноцінно тягнути дві школи дитині важко. Тому тут треба дивитись на свої плани. В Україні теж програма дуже по-дурному побудована і сам стимул: будь-якою ціною вища освіта- це дурня. Бо йдуть у вузи всі, а є діти, яким то відверто не треба. Нема такого, що десь краще, десь гірше, все треба дивитись в контексті свого життя і планів на нього.
Так, всі ці класи - до дупи. Але якщо дитина вчиться, то користь є, хоч і не велика.

Краще закінчити хоч якісь ВУЗ, хоч і укр, хоча він тут не в повазі і треба робити еквівалент, але це простіше зробити, ніж тут вступати дорослій людині і вчитись з першого курсу.
anonim_67
Борода• 18 августа 2023
418
Ответ дляжінка незаміжня
Моя дитина навчається а швейцарський гімназії, то рівень високий, вчаться багато, вимоги на рівні, списувати неможливо, дз це не вивчити параграф, а повноцінні проекти, про оснащення взагалі мовчу
Поддерживаю! После 5 класса требования очень высокие, особенно к языкам.
heart 2
anonim_216
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
419
Ответ дляВесняний Марафон
Камон, це не таке вже й недосяжне для нас працювати в банку з дипломом укр.вишу. це реально зараз при нинішній ситуації. Он німці жаліються, що молодь не хоче в банки йти, проблема кадри найти... просто в нас може буть диплом, а знань 0, бо сесії купувались... елементарних базових понять не мають по закінченню вузу
Я - не в Німеччині. Може, там і просто знайти роботу в банках.
anonim_73
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
420
Ответ дляНе будь КакСвета
Тут же все доказывают, что там цивилизация, равноправие ...
Це доводить лише те, що країна опікується своїми громадянами. І що тут не так? Вас дивує, що громадяни країни мають більше прав?
like 1
|« «» »|
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • …
  • 23
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого



Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff