Бідося• 18 августа 2023

Школи за кордоном відверто слабкі?

Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
Ума Палата• 18 августа 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
це нью-європейки))) тільки вони чомусь не задумуються, чому ж з такими поганими школами там рівень суспільства на порядок вище, ніж тут?

повиїзджали вічні декретниці з освітою типу заочного коледжу в селі бубруньки і тепер ’ми все бачили по тих Європах’
У вас рожеві окуляри.

ПАЦАНКА О• 18 августа 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Прикол закордонної освіти в тому, що вони не кидають дитину з місця в карʼєр, як наші- стопяццот домашок з першого ж класу. За кордоном у знання занурюють поступово, найтяжче стає в універі. Наші ж діти 11 років школи вчаться у перманентному стресі.
Але з появою нуш все поступово змінюється.
Так шо закривайте ту русняву методичку з їх наративами- ну тупьієєєєє
Какая разница НУШ или старая программа? Зимой электричество было 4/4 , соответственно интернет очень плохой или вообще его не было
Если дочка не успевала отправить домашние задания до отключения ,ставили 2 ...
При том что иногда электричества не было не по графику,но кому это интересно?
Она очень нервничала и расстраивалась ,так что стресс как был так и есть ,даже больше чем раньше
Не виправдовуюсь• 18 августа 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
При чому глобальна програма навчання до вимкнення світла?
І я не вірю що всім прямо пофіг було на те що немає світла. У нас ставились з розумінням і в школі дітей брата теж
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляБідося
Відправляють, бо дуже люблять понти. І вони не до звичайних шкіл відправляють, а до приватних закритого типу. Тих, де готують майбутню політичну, фінансову, дипломатичну еліту західного суспільства.
Вони відправляють їх туди не через понти ( де ви взагалі цього набрались, у якому совку?), а тому що там гарна освіта. І саме через це там готують майбутню політичну, фінансову і всю іншу еліту. До речі, наукову в тому числі. Ви так «наївно» підміняєте причину і слідство. Але насправді все дещо навпаки.
ПАЦАНКА О• 18 августа 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Вы пишите что с введением НУШ стало меньше стресса у детей ,но это не так
Учителя те же что и были , например по математике учительница та ,которая была у меня ,а мне почти 40 .И преподает как раньше ,и требования такие что не сдал вовремя ,получи 2
Не всем пофиг конечно , большинство учителей нормальных
Но есть такие что все нервы вымотают
Хоть НУШ ,хоть любая другая программа
Муууумие• 18 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Країну творило не це покоління
Ну тоді економіка країни повинна бути в дупці при новому поколінні,але щось не схоже)
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
они же там не работают)))) работают тут ,а там они прячут свои доходы, поэтому и вывозят семьи ....
І що? Як це підтверджує ваше твердження, що усі люди, які гарно жили в Україні, мріють про повернення?
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Не лише робочі спеціальності, є вибір економіка, архітектура, дизайн, охорона здоров´я ви паралельно навчаєтесь і працюєте, на виході типу нашого бакалавра. Якщо є бажання можна далі йти в університет, немає - працюй, ти вже маєш певний досвід.. повторюсь не лише маляр, а і в банки, і в інші організації влаштовуються таким чином теж...
Так, але беріть до уваги, що лікарем просто так нк станешь, і нікому ти не потрібее, якщо на тебе немв держхамовлення. Страхова з тобою контракт не підпише, то й люди йдуть у крайніх випадках.

Архітектори, дизайнери там також азіати конкуренцію складають, а вони більш замотивовані і так само з грошима.
Відкрити бізнес дуже важко, без гарної фін допомоги це не вийде, ще й треба курси пройти і так далі. Але прогорають вони тут один за одним, купа пустих приміщень недалеко від центра міста, навіть в ТЦ є.

Німеччина, Франція, Англія - всі живуть зі своєї економіки, плюс туризмту всіх країнах. Не було б у них такої історії і міці ще із середніх віків, то так би й жили в бідності і неосвіченості. Їх ніхто не розкулькулював, не знищував цвіт нації. Вони такі тільки через своїх предків. А не тому що розумніші. Мають вплив світовий.

Економіки скандинавських країн - то інша ситуація.
tetnes• 18 августа 2023
Из рассказов друзей поняла, что младшая школа зарубежом нацелена на адаптацию, построение отношений, ответственаность за хорошую учебу в основном на детях, а не так как у нас с кучей домашек. Дети бегут с радостью в школу, домашек часто нет, много спорта. Серьезное обучение начинается после 8 класса. Вот в старшей школе возможности и обуродование в классах намного круче украинских

Все буде• 18 августа 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Неделю назад тут тема была, девочки и финансистами, и в банк, и экономистами - по специальности устроились. Я тут на месте лично знаю тех, кто после В2 в банке работает, и далеко не уборщицей.
Дайте, пожалуйста, ссылку на ту тему. Спасибо
Ума Палата• 18 августа 2023
Ответ дляМуууумие
Нового покоління мало, і воно справді користується здобутками попередніх поколінь. А зараз , останні 20 років, просто залучають потрібних мігрантів ( які переїжджають і з непотрібними))
А на освіту своїх зусиль немає.

Приклад: наша дівчина з КПІ попала на програму, грант чи щось таке в їхній аналогічний університет . Місцевих майже нема - на грантах Східна Європа, ще більше - Азія, трохи Марокко з Єгиптом. При тому що місцевим, громадянам, є пільги для поступання. Вони поступають, але 90% за перші місяці відраховуються, бо бази, на якій вчитись - нема. Не дотягують знаннями з математики, фізики. Тому на грантах самі розумні іноземці а тому вузі.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Тому ще престижно, коли ти Кембрідж закінчив )) та й усе. Ви просто не знайомі з реаліями.
Престижно тому, що Кембріджу вже багато десятиліть входить до кращих вишів світу. Обʼєктивно. І саме це і є реаліями.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ок, тоді давайте про Польщу. Розкажіть, які в неї були колонії. Або ще чудовий приклад Південоі Кореї. Чи вони теж не рахуються, бо не вкладаються у вашу картинку світу?
Ви взагалі розумієте сенс написаного? Наші клепають нігті після закінчення вишу тому, що в них не було можливості виш закінчити? Це ви взагалі про що?
Польщу ЄС тягнуло ща вуха, і всі поляки в Німеччиніиі нших країнах. Зп одна з найнижчих у Європі. Якби Польща не вступила у свій час в ЄС, то була б там же, деиі Україна.

Південна Корея взагалі до чого тут, ми говоримо про європ країни. Давайте про Сингапур тоді ще.

До вас не доходить, що те, що ти закінчив виш в Україні якогось там 2003 року не дає тобі можливості йти працювати у банк, навіть, якщо ти мову знаєш? Подумайте чому. А ще на красі заробляють нормально. Якзо подобається і зп супер, то з нуля - це відмінний початок. До речі тут відсталість в гігєні і стерилізації інструментів.
Аналізи навіть без перчаток беруть.

На ярмарках про перчатки ніхто й чув. В носі поколупалась, гроші взяла, і накладає печиво тими ж руками.
СhanelKa• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви ж кажете, що в ноуті )
Я просто питала
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Я кажу, що у України і у населення потенціал в рази більший, ніж в европ країнах. Але нікому не цікаво, щоб у нас була сильна економіка. Жодній країні світу це не є вигідним. Як і не є вигідним дати Африці вийти з бідності з її природними ресурсами. Поспілкуйтесь з європейцями, почитайте пресу, історію, поаналізуйте і зробіть висновки.
О, потенціал звичайно у нас величезний, це чудово. Але справа в тім, що нікому і не повинно бути цікаво, щоб у нас була сильна економіка. Повинно бути цікаво перш за все нам. А от нам чомусь це не цікаво, а цікаво виключно теревенили про наш потенціал і про те, які ми чудові та виняткові.
Замороженная селедка• 18 августа 2023
Я в Фінляндії і просто в захваті від школ.
На фото школа мого сина - сама звичайна фінська школа. Вони тут дуже сучасні.
Розумію чому Україна переймає їх систему
В класі є вчитель, помічник вчителя ще і психолог куратор. Безкоштовні обіди шведський стіл.
Дуже цікаві уроки, багато практики. Просто супер
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляУма Палата
А на освіту своїх зусиль немає.

Так і є. Європа скоро стане Азією, одні мігранти кругом. Європейців можна гарно в ресторанах роздивитись і на кабріолетах на курортах 😂
Anastasiya-f052• 18 августа 2023
Школи можуть бути різні в різних країніх. З різними программами і особливостями, розрахованими перш за все на менталітет місцевих. Та й межах країни теж можуть бути різні. Це дуже залежить від кваліфікації вчителів.
Але наші університетські дипломи треба ’підтверджувати’, а диплом Гарварду чи Оксфорда?
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Потому что у нас во для галочки.
Пока так будет продолжаться,то будет вот такая ситуация
Саме так. То про яку якісну освіту в Україні ми взагалі говоримо?

Ума Палата• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ага, їдуть такі в кабріолеті пан в капелюсі і леді років 75)
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Подумайте чому так )
Десятиліттями. Тому що це бізнес. Є повно інших вузів з такою ж і кращою базою, але Кембрідж - то відкриті двері у будь-які світові організації.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні, нам цікаво хаяти свою країну, своїх громадаян, все своє, і привозносити все закордонне. Тому й так.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Так, скандинавські країни, то не класична Європа, і там реально круто.
Розкажіть, будь ласка, в якому ви місті, приїхали через війну? Вам вистачає на життя виплат чи ви працюєте? Наскільки мова складна?
Ума Палата• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета

Аналізи навіть без перчаток беруть.

Ярмарки - це хоч щось ніби домашнє, з натуральним з носа ))
Я вражена була як в парку продавали солодку вату: з липких пальців без перчаток сколупувала решки паленого цукру, а потім тими ж руками брала готівку і давала решту. А тоді знов тою рукою - за паличку, на якій намотувався наступний цукор .. і черга стояла , бо це у них тільки на закінчення школи в парку таке.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
А подумайте чому? Англійська мова була звборонена, винищували світил англійських мільйонами, Англія була сторіччами під гнітом сусідніх держав і отримала незалежність 30 років тому??
ГендиреХтор• 18 августа 2023
Ответ дляМастерЮля
Так смешно слушать про слабые зарубежные школы от людей, которые с университетскими дипломами унитазы за рубежом мыли и клубнику собирали.
Вы можете быть умнее , лучше и т.д , но если на место работы будет претендовать местный житель и приезжий , выбор будет не в вашу сторону. Наших берут если они согласны работать за пол зарплаты
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Та що казати. Поки сам не побачив, будеш жити мріями про Європу.

Я реально розчарована. Життя тут просто показало хто є хто. З них треба брати гроші по максимуму і будувати своє. А не вкладатися в них.
tetnes• 18 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Как красиво. Они умнички
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Да. В лицо будут улыбаться, а сами ...
ГендиреХтор• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Да. В лицо будут улыбаться, а сами ...
У меня много перспективных молодых людей выезжали до войны и многие вернулись. Вернулись потому, что не смогут там никогда конкурировать с местными жителями