Бідося• 18 августа 2023

Школи за кордоном відверто слабкі?

Моя подруга - вчителька. Підробляє репетитором, зараз багато учнів у неї, що повернулись з-за кордону, батьки вирішили "підтягнути" дітей. Вона в шоці від низького рівня знань дітей, особливо молодша школа. Діти не дурні, розвиток, інтелект в нормі, а таке враження, наче ніхто з ними взагалі не займався, не знають елементарних речей зі шкільної програми. У неї багато колежанок також підробляють репетиторством, також помітили такий факт. Можна було б списати на незнання мови, але деякі діти були в інтеграційних класах, деякі - вже досить пристойно мову знають. Тепер, здається, я розумію, чому у багатьох, хто за кордон виїхав, діти в українських школах дистанційно продовжують навчатись......а то все думала - навіщо так навантажувати дітей.
Весняний Марафон• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, нам цікаво хаяти свою країну, своїх громадаян, все своє, і привозносити все закордонне. Тому й так.
Так, а відштовхуватись потрібно від ’хаяти’, виявляти недоліки і усувати їх ... а розводячи теревені, що ми самі кращі, в т.ч.освіта , ми кращими не станемо. яка в нас шкільна освіта - завалили дітей непомірно, вчителі на батьків відповідальність переклали , без репетиторів по усім предметам нормально ЗНО не здасиш.

Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
А в салонах не француженки працюють? Ходять. Але, дійсно, арабки/африканки/українки з зачісками, нігтями та віями, а француженки ні. Це, часом, не про рівень інтелекту?)
Це про вибірковість роботодавця на інших посадах. Україна для них - третій світ. Ви почитайте, навіть ті, хто працює в офісі в міжнар компвніях розказують через яке відношення часто доводиться проходити. Напряму, щвичайно, ніхто нічого не скаже, все по-хитрому. Підходять в обід, питають, зо ти п´єш? Відповідаєш: чай із молоком. Відповідь: а, це у вас там руминіях таке п´ють. При тому, що людина працює вже рік, і всі знають, що з України.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Це доводить лише те, що країна опікується своїми громадянами. І що тут не так? Вас дивує, що громадяни країни мають більше прав?
Мене - ні. Нічого вже не дивує. Дивують коментатори, які не можуть скласти 2+2. Що наші дівчата роблять вії, як раз того, що на все інше беруть своїх.
ГендиреХтор• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Так, але беріть до уваги, що лікарем просто так нк станешь, і нікому ти не потрібее, якщо на тебе немв держхамовлення. Страхова з тобою контракт не підпише, то й люди йдуть у крайніх випадках.

Архітектори, дизайнери там також азіати конкуренцію складають, а вони більш замотивовані і так само з грошима.
Відкрити бізнес дуже важко, без гарної фін допомоги це не вийде, ще й треба курси пройти і так далі. Але прогорають вони тут один за одним, купа пустих приміщень недалеко від центра міста, навіть в ТЦ є.

Німеччина, Франція, Англія - всі живуть зі своєї економіки, плюс туризмту всіх країнах. Не було б у них такої історії і міці ще із середніх віків, то так би й жили в бідності і неосвіченості. Їх ніхто не розкулькулював, не знищував цвіт нації. Вони такі тільки через своїх предків. А не тому що розумніші. Мають вплив світовий.

Економіки скандинавських країн - то інша ситуація.
100% еще не упомянули, что эти страны хорошо живут за счет того, что имели колонии и веками жили за этот счет
Спішу - перекидаюсь• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вибачте, але те, що вашу доньку її репетитор, кандидат фізико-математичних наук, навчив розвʼязувати рівняння більшої складності, ніж діти в британській школі на своїх уроках математики, не робить українську шкільну освіту кращою.
не треба придумувати. вона вчила лише за програмою. складніше нічого не навчили,бо ми не йшли на фіз-мат.,а планували в ін.яз,куди теж впнхнули математику. сама програма слабка за 8 клас у Британії. те що ми вчили у школі в 6 класі,там вчать у 8. і репетитор ні до чого. репетитора найняла,бо у 7 класі у доньки з геометрії під новий рік було 3 і 4. вона за 2 роки витягла ідеально по програмі. складніше не давала,бо це не потрібно. донька сказала,що програма з математики дуже слабка.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Просто причини-наслідки - треба мати аналітичний рівень мислення. Нема у вас такого, то й нема.
Просто якщо співрозмовник взагалі не вміє викласти свою думку ( це при умові, якщо звісно вона в нього є) і звʼязати принаймні два слова в більш-менш структуроване речення, а не набір випадкових слів, ніяке аналітичне мислення не впорається.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Тут все так само. Просто, хто не справляються йдуть будівельниками і в прачечній прибиральниками. Все те саме, що й в Україні. У них не краща освіта. Вони просто в 5 класі відсіюють вже дітей хто піде медсестрами і нянями в будинки з пенсіонерами, помічниками поварів, перукарями і тд.
ГендиреХтор• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ок, тоді давайте про Польщу. Розкажіть, які в неї були колонії. Або ще чудовий приклад Південоі Кореї. Чи вони теж не рахуються, бо не вкладаються у вашу картинку світу?
Ви взагалі розумієте сенс написаного? Наші клепають нігті після закінчення вишу тому, що в них не було можливості виш закінчити? Це ви взагалі про що?
В Польшу денег ввалили немерено. Без условий и возврата, а нам дают по сравнению с Польшей копейки и под %
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Наші дівчата просто не вміють більш нічого робити після наших вузів. Тому і клепають вії. До речі, вони їх клепають і в Україні. З тієї ж причини.

Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Де саме і що я придумала?
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Кому ви це пояснюєте. Україна - найгірша, ще сміє про себе думати, що краща в чомусь за когось ... Люди у нас працбовитіши в мільйон разів. Дали б нам можливість заробляти на нашій землі, то вони б там ще довго з роззявленими щелепами дивились.

Місцеві люди - вони й близько не культурніші, не освіченіші, не розумніші. Вони просто мають розвиненіший кругозір, бо змалечку мандрують і мають гроші і по кілька квартир або маєток, що ще сто років назад передається з покоління в покоління, та й все. Вже давним давно мігранти тут складають робочу силу.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
В Польщу гроші вливали, бо вони реформи реальні проводили. А не так, як ми -ви грошей нам дайте, а ми самі краще знаємо, як їх тут поділити.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета

А хто нам заважає заробляти на своїй землі?
Спішу - перекидаюсь• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Де саме і що я придумала?
що кандидат навчив мою доньку розв*язувати складніші задачі. навчив те,що за програмою 8 класу зобов*язана знати дитина у нас в УКраїні(за підручником Мерзляка 8 клас). виключно. програма 8 класу в Британії як в 6 в Україні. Це слабко дуже
Кудлата хмаринка• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
В мене багато хто працює на гарних офісних позиціях у Франції, Швейцарії. Ніхто такого не каже взагалі тому що колектив міжнародний. Це не припустимо. Ну і я спокійно ставлюся до того, що люди не пам´ятають звідки ми і для них, що Україна, що Румунія - одне й те саме. Забити на цих недалеких та й годі.
tetnes• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Це так. У нас всі реформи закінчуються кумовством.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ні, я написала що кандидат фізико-математичних наук навчив вашу доньку розвʼязувати рівняння складніші, ніж діти вчать в британській школі. Так що придумуєте тут ви.
Успокойся_Успокойся• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
ученики харьковского 27 лицея очень часто побеждали на международных математических олимпиадах.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дуже рада за учнів харківського 27 ліцею.

Спішу - перекидаюсь• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
знову придумали. не складніші,а те що повинна знати дитина в 8 класі в Україні. в Британії програма слабка,тому звичайно,що для них це вау...
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Зврплати малі. Але мені це не заважало, і до війни я працювала на найулюбленішій роботі.

Я вже розказувалв, що люди мінімум по 1000 євро відкладають, якщо діти є, з виплат. Але зп також тут не високі порівняно із витратами, але чим більше заробляєш, тим більший податок, сенс губиться. Але це від країни залежить, звісно.
Не будь КакСвета• 18 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Це якщо колектив в міжнародній компанії, то звичайно таких рощмов не буде. Але є малий і серелній бізнес. І отакого відношення тут повно.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Що я придумала? Вони не складніші?
Тобто ваша дитина самостійно не могла впоратись з звичайною українською програмою, ви їй винаймали репетитора -кандидата фізико-математичних наук, який навчив її вирішувати рівняння. А в британській школі діти вчать такі рівняння в більш старших класах.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета

Що значить «зарплати малі»? А хто ті зарплати виплачує?
ГендиреХтор• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
То что у нас воровство в верхушке не новость, но не очаровуйтесь ( чтобы потом не разочароваться)правительством Европы. Там коррупция тоже присутствует
ГендиреХтор• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
А в нас в Україні не так? Це цілком нормальна політика для будь-якої країни.
У нас совсем не так. У нас берут на хорошие должности брата, кума, свата. В Европе наши по закону не смогут работать в каких то учереждениях типа амт( я имею ввиду, занимать там место руководителя). Моя подруга, которая еще задолго до войны переехала и хотела сына отдать на обучение , чтобы работал что то вроде Совбез нашего . Так ей сказали, что обучить можем , но так как он не немец , работать он там никогда не сможет.
ГендиреХтор• 18 августа 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Никто не мешает, просто грабят. Вы знаете истории про то, что если лакомый кусок земли и фермер его не хочет продавать, поле с урожаем может сгореть. А про то , что человек сам построил бизнес, работает , но его просто душат налогами. Тяжело конкурировать с большим бизнесом, который имеет связи и налогов почти не платит, а мелкий предприниматель с кожи вылазить должен.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ну по-перше, крадуть у нас не лише на вірхівці, а абсолютно на всіх рівнях. А по-друге, до чого тут «очарованность чи не очарованность» кимось іншим, якщо ми говоримо про Україну?
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Що саме у нас не так? Я відповідала на допис, що в Європі зазвичай на роботу виберуть місцевого, а не українця. У нас так само, влаштувати на роботу іноземця - той ще квест.
Эта_Шикарна)• 18 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ну і усе це робить якийсь загадковий іноземець чи усі свої -рідненькі? Чи хто ж таки заважає нам працювати на своїй землі і зробити країну багатою?