Угадайс• 19 августа 2023

Апендицит? 7 років.

Дівчата зі святом! Допоможіть порадою.
7 років сину, болів живіт, нудота була. Викликали швидку, поїхали в лікарню. Лейкоцити 14. Хірург сказав при пальпації що не схоже на апендицит, а більше на отруєння. Відправили вночі додому, сказали спостерігати чи буде біль та температура. Болі нема, сину легше, але зʼявилася температура 37.5.
Ось не знаю що робити, плачу, погано спала. У когось був схожий досвід, поділіться, будь ласка🌹🌹🌹
Лукава_Кiшка• 19 августа 2023
Аппендицит только в 50% имеют клинические симптомы и не все могут его определить
Расскажу о своем перитоните
Ночью начал болеть живот, думала желудок стал, пошла вырвала но легче не стало, морозило и болело в районе желудка
Утром поехала в поликлинику, отправили домой, вечером поехала в стационар, осмотрели, УЗИ , анализы и отправили домой
Вечером температура, боли уменьшились, но ходить быстр не могла
Вечером снова поехала в стационар, смотрели, вертели оставили на ночь
Ночью лопнул, утром делали рентген- жидкость
сразу на операцию
2 недели в стационаре
Где тут 0?• 19 августа 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Ну видите, автор пришла на форум, где каждая вторая врач.
Люди прчему-то думают, что любая боль в животе - это сразу аппендицит. Это может быть что угодно. Энтеровирус, ацетон, просто газы в кишечнике и т.д.
Лукава_Кiшка• 19 августа 2023
Аппендицит может быть в нетипичном месте
И не каждый хирург в стационаре может его определить ( учитывая наших врачей онлайн)
Лукава_Кiшка• 19 августа 2023
Ответ дляГде тут 0?
Лучше перебздеть
От ацетона не умирают в отличии от аппендицита
ОбережнаЯ• 19 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Нет, отправили домой, может потому что ночью не хотелось возиться, не знаю. Мы были готовы к госпитализации, но сказали что похоже на отравление
Навряд у вас апендицит. Коли у мене були болі і температура, поїхали в лікарню. Сказали, що схоже на апендицит,але мені стало легше і я поїхала додому(вдома дитина 8міс). Температура теж була, лейкоцити, болів живіт. Мене відпустили під розписку, що в разі чого(погіршення), терміново в лікарню.
А трохи більше через півроку знову болі, але дуже сильні, рвота часто. Я була впевнена, що отруєння(із-за рвоти). Мама вколола укол від рвоти...а через день уже перитоніт, ледве спасли.
Я не думаю, що після обстеження вас би просто так відпустили лікарі додому, якби були підозри на апендицит. Скоріш за все інша причина. В 10 років у мене були підозри на апендицит, але в результаті поставили діагноз запалення лімфатичних вузлів, щось кололи біля тижня і виписали додому.
Лукава_Кiшка• 19 августа 2023
Тем более дети
Помню случай как ребенок 5 лет умер от аппендицита
Перитонит это интоксикация организма и вымыть его тяжело
автор Угадайс • 19 августа 2023
Ответ дляспальное место
У дітей дуже часто без больового синдрому вираженого.
Та що там у дітей.
У мене самої так було.
Заболіло різко, але не сильно, випила таблетку спазмалгону, наче відпустило, лягла поспала кілька годин. Прокинулася- нічого не болить, але відчуваю що жар.
Одразу поїхала в лікарню, тої ж ночі прооперували, вже був гнійний, щее б трошки потягнула і був би перетоніт, лапарою би вже не обійшлося.
Тому перестрахуйтеся- їдьте а лікарню.
Дякую
Викачую яйцями• 19 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Онлайн они были всего пару лет. Таких еще не подпускают самостоятельно к пациентам.
Кстати другие профессии у нас тоже онлайн.
Лукава_Кiшка• 19 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну меня ж отпустили из двух больниц и я сама уже настояла в третий раз, потому что дома ребенок 1,5 года был
Если б Я снова уехала домой, то уже не спасли б
Лукава_Кiшка• 19 августа 2023
Ответ дляВикачую яйцями
3года уже
О других речь сейчас не идет
ОбережнаЯ• 19 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
У вас скоріше виняток, але розумію, що і так буває. Думаю, що з дитиною вони краще перестрахуються і в разі підозри на апендицит додому так просто не відправлять.
Викачую яйцями• 19 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
3года уже
О других речь сейчас не идет
Чем автору помогут ваши страшилки?
Inna_A• 19 августа 2023
Їдьте знову в лікарню. У мене болів живіт не справа, а по центру, як отруєння. І нудило. Лейкоцити були посилені, скільки вже не пам´ятаю. Але був перитоніт, дуже швидко все відбулося, пару днів
автор Угадайс • 19 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Опытный хирург, 45+, а может и больше скорее всего
Все буде• 19 августа 2023
Ответ дляДюймовочка
Їхати в лікарню в приймальне відділення,там буде інший черговий лікарь. У вас схоже на аппендецит
У автора похоже на ацетон
Дюймовочка• 19 августа 2023
Ответ дляВсе буде
У автора похоже на ацетон
Є ацентон полоски хай перевіряє.
автор Угадайс • 19 августа 2023
Ответ дляВсе буде
У автора похоже на ацетон
Це воно?
Играю у края• 19 августа 2023
Ответ дляПутающаяся
Вообще необязательно- при развитии перитонита боли может не быть.
Хіба? Згадую себе, мені було дуже не дуже... спочатку лише біль гострий і рвота, але потім теж погано
Все буде• 19 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Це воно?
Да 4 плюса
Высокий
Играю у края• 19 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Да, два раза. С интервалом в полтора часа. И после второго раза отправили домой, несмотря на лейкоциты
Хірурги бачать його одразу, не переживайте, напевне отруєння, лікуйте дитину. Найскорішого выздоровлення!
Все буде• 19 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Це воно?
Купите полоски и померяйте домам
У вас все симптомы ацетона высокого
автор Угадайс • 19 августа 2023
Ответ дляИграю у края
Дякую 🌹
Vika_mis• 19 августа 2023
Апендицит може бути, в може й ні.
Ми з малою їздили до лікарні з такими симптомами, виявилося ’порушення функції ШКТ’ і підвищений ацетон, хлопчика такого ж привезли, майже втрачав свідомість. Після клізми обом стало краще. Хлопчика залишили прокрапати, бо стан гіршим був, малу мою відпустили після огляду двома хірургами і призначення дієти та лікування. Апендицит вони виключили.
Vika_mis• 19 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Це воно?
Так 4+ це досить багато.
автор Угадайс • 19 августа 2023
Ответ дляVika_mis
Так 4+ це досить багато.
Дякую! 🌸
Примарочка• 19 августа 2023
Автор, ацетон 4+, выпаиваете? Не мешало бы капельницу поставить.
автор Угадайс • 19 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Да, даю воду
Vika_mis• 19 августа 2023
Ответ дляУгадайс
Да, даю воду
Дочка при ацетоне нтогда назначали диету стол номер 4, поляну квасову и бетаргин.
И всегда при ацетоне сладкое даю пить, пока маленькие дети были, в аптечке ампулы с глюкозой были, сейчас кола без сахарозаменителя рулят.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 августа 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Ну да.
Апендикс не просто определить. Особенно если принимали ношпу и аналоги.
Но-шпа (Дротаверин) как раз не сказываются на диагностике аппендицита,в отличие от других анальгетиков