Принцепесочка• Изменено 19 августа 2023

Повербанк 20000, порадьте який вибрати

Можливо хтось недавно купував, порадьте, будь ласка, який вибрати.
Зовсім в них не розуміюся. Бажано бюджетний.
автор Принцепесочка • 19 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Писали, что XIAOMI чёрном списке Украины, как спонсор тероризма в раше.
И про Алик не забыли - на днях внесли (правда, там замолот против АлиБаба, оттуда и корни).
Що ви порадите?

Ангелок з ріжками• 19 августа 2023
сяомі працює 4 рік ,правда на 10 000
зараз хочу ще 2 купити і мені здається 2 по 10 000 вигідніше ,бо швидше заряджаються самі
Перекус беру завжди• 19 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Що ви порадите?
Думки, вголос...
Якщо до повербанк, можна поглянути на Romoss
автор Принцепесочка • 19 августа 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
сяомі працює 4 рік ,правда на 10 000
Є вдома такий, правда йому більше 6 років (точно не пам´ятаю) . Дуже довго став заряджатися сам і вистачає на 1 зарядку телефона.
Кошка Мурка• 19 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Всім дякую! 🌺🌺🌺
Тепер в роздумах над Ксяомі і Басеус 🙈
Обидва варіанта норм. Обирайте по параметрам з цих двох фірм. Якщо великий хочете (20-30 тис чи більше), врахуйте, що і заряджатися він буде довго. В нас минулої зими було пару тижнів так, що по 1,5 години на добу всього світла. Ставили на зарядку все, що було, і добре, що в нас багато паверів. Суммарно отримували більше енергії в паверах, ніж якби був один великий. Тобто для великого павера треба в наших умовах, щоб швидко заряджався.
Малинка• 19 августа 2023
У мене ксяомі,Baseus та joyroom зі швидкою зарядкою і ще якийсь біленький ноунейм. З усіх перелічених найбільше подобається джойрум саме через швидку зарядку , а так тримають заряд відповідно характеристик всі ок. Обережно з невідомими виробниками, може бути лажа(
автор Принцепесочка • 19 августа 2023
Ответ дляКошка Мурка
Теж зробила такі висновки з милорічними відключеннями.
Тому розглядаю варіант бюджетного варіанту, бо їх вигідніше взяти 2.
автор Принцепесочка • 19 августа 2023
Ответ дляМалинка
Так от, саме через ’лажу’ і створила тему.
Не знаю, як вгадати з вибором :(
Малинка• 19 августа 2023
Ответ дляПринцепесочка
Не знаю, як вгадати з вибором :(
На них ціни зараз не завищені . Ось саме свій біленький ноунейм взяла в руки то там виробник deltaco . Має бути по ціні не дорогим

ЭтаваНиМожетБыть• 20 августа 2023
Базеус Адаман