ir.zhuck• 19 августа 2023

Чернігів. Ми звикли до тривог. Це страшно.

Вже багато хто знає, що трапилось в Чернігові. Про прильоту ракети в їх драмтеатр. Про якусь там виставку сьогодні. Про кількість людей і дітей, що були на вулиці під час повітряної тривоги.
Це страшно. Страшно, що ми звикаємо до повітряних тривог. Що на людей, що ховаються під час повітряних тривог, дивляться як на навіжених. А потім прилітає, як сьогодні в Чернігів.
Вже відомо про загиблих, про поранених 37 людей і близько половини діти. Про важких в реанімації. Ще розбирають завали.
Невже люди, хоча б під час повітряної не можутьсховатись. В нас війна іде. А враження, що ні.
Скоро День незалежності. І що може бути в цей день, коли багато хто піде гуляти з дітьми.
Перше вересня і екскурсії.
В школі хоч точно спустять в бомбосховище, а на екскурсіях що.
Бережіть себе!
Тема, щоб ще раз зрозуміти, що у нас війна. І не засуджувати людей, що ідуть в укриття під час повітряної і не наражати на небезпеку себе і дітей.
Toyota• 19 августа 2023
Так тривог по 2-3 на день, на жаль, людям потрібно працювати і вони не можуть так часто ховатись.

Атка Николаев• 19 августа 2023
Не завжди є місця сховатися, коли ти в дорозі не сховатися
marata• 19 августа 2023
Вже 90 поранених і 7 загиблих ((
trickywicky• 19 августа 2023
Так а хто засуджує людей, що йдуть до укриття? Я особисто такого не помічала
AnyaSkazka• 19 августа 2023
Хто засуджує людей, що йдуть в укриття під час тривоги?
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ для Toyota
Там люди гуляли на вулиці в парку з дітьми під час тривоги
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляАтка Николаев
Це зрозуміло. Але в Чернігові інше
Natal_ka91• 19 августа 2023
Багато хто не реагує вже, не тільки тилові області, а й ближче до гарячих точок(( Та й не завжди є можливість, особливо коли хвилина-дві підльоту. Не люди винні, а русня, яка є гноєм і терористом
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Є засуджують. В нас було в квітні, травні, що дивувались. Роботи ж багато. Дітей спускали в сховище, а вчителі в своїх кабінетах робили звіти, ел.журнали заповнювали, готувались до уроків. А хто сидів в бомбосховищі без роботи, на того дивились косо...дехто...

Mrs.Ochmonek• 19 августа 2023
Страшно і те, що хтось навів на драмтеатр.. ці вбивці серед нас
Чашечка кофе• 19 августа 2023
Де на людей в укриттях дивляться як на навіжених чи це чергові спроби грати на емоціях людей після сьогоднішніх події?
маринель-наумка• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Це зрозуміло. Але в Чернігові інше
Що інше . Там паркова зона усюди. І укриттів майже нема . Люди може і шли в укриття . Прилетіло через 10 хвилин . . І так. В нас тривони постійні. Люли працююють.
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Ми не можемо зараз змінити русню. Ми не можемо їм вставити мізки.
Але спуститись в бомбосховище під час повітряної, ми можемо. Там було достатньо часу. Бо бомбосховище в самому драмтеатрі.
Плету з бісеру• 19 августа 2023
Ответ для Toyota
Та то ще мало.
А як вночі виє раз за разом - ми вже теж в Харкові не реагуємо. У нас зазвичай прильот, а через 1-2 хвилини - сирена.
Та й укриттів у нас немає, а до метро їхати хвилин 40.
Каллипсо• 19 августа 2023
Ответ для Toyota
Больше, намного больше, чем 2-3 в день. Это я про Харьков. Невозможно сидеть круглосуточно дома
автор ir.zhuck • 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Там не потрібно було наводити. Бо була реклама виставки виробників дронів.....ось і вдарили тому туди
Як я зрозуміла....
маринель-наумка• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Нізто не навів . Усюд и було антнсовано виставку виробників дронів. В центпі міста , на Спас, коли рядом церкви. Парки....
Mrs.Ochmonek• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Як я зрозуміла....
Марія Берлінська написала, що всі, хто пішов в укриття, цілі, включно з нею. Однак частина людей вийшла на вулицю.

Пряма мова Берлінської: ’Захід було заздалегідь офіційно узгоджено з місцевою владою, місце було надано місцевою владою.
Анонс, що буде захід був у відкритому доступі. Але конкретне місце повідомили лише (!) зареєстрованим перевіреним учасникам за лічені години до заходу. Всі дані учасників надано відповідним органам.
Зараз працюємо з СБУ надаємо всі необхідні дані для оперативного розслідування’.
kristi_ana• 19 августа 2023
Да, страшно очень. Но во-первых у нас нет нормальных укрытий рядом, подвалы это не укрытия! Ещё страшнее оказаться под завалами в том подвале.

Chumack• 19 августа 2023
Ми коли в лікарні були вишли в коридор
То на нас дивились як на навіжених точно , навіть не приховували це
Ніхто не вийшов зовсім
Про укриття я мовчу
Це реально страшно ( люди більше не бояться
Mrs.Ochmonek• 19 августа 2023
Ответ длямаринель-наумка
Пишуть, що саме місце не оголошувалось заздалегідь
Елена-0f43• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Автор у вас это где? Первый раз от вас такое слышу, что кто то смотрит косо.К вам либо не прилетало либо даже не знаю как описать таких людей.
Prervana• 19 августа 2023
ПЗД - это выставка военщины в 80 км от границы, куда ’гостынно запрошувалы’ инженеров, операторов, военных и всех кто мимо проходил. Это даже не слабоумие, я не знаю как это назвать.
alix5280• 19 августа 2023
Якщо по 5 разів на день, а ще й вночі, бігати до укриття, і так роками, це дуже руйнує психіку. Хтось обирає більш спокійне життя без укриттів, свідомо приймаючи ризик загинути від ракети. Це особистий вибір кожного.
Mussja• 19 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Вже є коментар міської ради, що ніхто не узгоджував і дозволу не давали
kristi_ana• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Це зрозуміло. Але в Чернігові інше
Що інше? Жити постійно в подвалах майже 2 роки?
Jave• 19 августа 2023
Ответ дляtrickywicky
Ніхто не засуджує.. автор щось видумала
Плету з бісеру• 19 августа 2023
Ответ дляChumack
Ми коли в лікарні були вишли в коридор
Ніхто не вийшов зовсім
Про укриття я мовчу
У нас косо дивляться тільки на робітників укрпошти, які єдині на час тривоги продовжують зачинятися і не працюють. Але ж дивляться косо, бо вони просто зачиняються і сидять там всередині релаксують, а не йдуть в укриття.
Svetyashik• 19 августа 2023
Ответ для Toyota
2-3 то можно и сходить. А если 10-12 иногда, когда 5-6, то еще ничего ( за сутки, Харьков)
Alve• 19 августа 2023
Ответ дляir.zhuck
Це зрозуміло. Але в Чернігові інше
Там з´явилилися обладнані бомбосховища? Як чудово