Упродовж 15 років ходжу з міліруванням. І ніби мені й непогано, але волосся в не дуже хорошому стані. От думаю, а може змінити колір. Від природи маю темно-русяве волосся (з сірим тоном). Що б ви порадили? Розумію, що потрібно викласти фото, але не дуже хочу це робити.
Ответ дляTatjana1984
тільки зі спини фото зробіть
Фото зі спини не дасть змогу оцінити. Це просто звичайне мілірування.
Думала, може, щось ближче до свого, але раптом виглядатиму старше ☹