Файна_зупка• 20 августа 2023

Червоні припухлі плями на лиці

Дівчата , ви знаєте все. Позавчора зʼявились на лиці ось такі плями, червоно, трохи припухлі, сухі, шкіра наче після пілінгу суха і в зморшках..
стала якась дрябла неначе у старої баби…
Я не алергік, нових продуктів за останні дні не їла. Єдине, що чотири тижні тому були крапельниці з антибіотиком і потім 5 днів пила перорально антибіотик. Зараз вже два тижні приймаю ліки від циститу - уроваксом і Д-манозу.
Можливо це реакція на антибіотик або ці ліки?
Косметолог нічого дієвого сказати не може, до дерматолога записалась аж на пʼятницю…
Але до того часу хочу чимось допомогти шкірі, бо почуваю себе некомфортно…
Може в когось таке було, чи може хтось розбирається і щось порадить. Буду дуже вдячна!
ТайТаке• 20 августа 2023
Ого,это аллергия

ТайТаке• 20 августа 2023
И если раньше ее небыло это не значит что сейчас не будет .
Вопрос в печени .
Я он сейчас уже 3 дня чихаю ,нос распух хотя раньше никакой аллергии.
Ваша прЭлесть• 20 августа 2023
С этими всеми аб, нужно пить карсил. И не надо говорить, что плацебо, он реально помогает.
автор Файна_зупка • 20 августа 2023
Ответ дляТайТаке
Вопрос в печени .
Это к аллергологу наверное надо, а не к дерматологу
ТайТаке• 20 августа 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Потому что все аллергические реакции это печень
ТайТаке• 20 августа 2023
Ответ дляФайна_зупка
Можно попить для,печени и диета.
Ваша прЭлесть• 20 августа 2023
Ответ дляТайТаке
Да, так и есть)