Відморожена• 20 августа 2023

Хто фарбується самостійно, вдома?

Хочу пофарбувати волосся самостійно. Але мій максимум це було хна чи басма, зараз ні тим, ні іншим фарбуватися не хочу. Хочу спробувати фарбою.
Хто якою фарбою фарбується, щоб закрасити сивину (її поки не багато, але вона є і мені це не дуже подобається). І що потрібно окрім фарби, якісь щіточки, маски, щоб обличчя не вимазати?
Завчасно вдячна за пораду, хто відгукнеться.
Радити йти в салон не потрібно. Дякую
vykrutasyk• 20 августа 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Рано почала сивіти, так що вже 20 років щомісячно фарбуюсь сама, вже б розорилася на салонах. Фарбуюсь Palette. Інгредієнти змішую в звичайній скляній тарі. Фарбу наношу щіточкою.
аналогічно. тільки спочатку фарбувалась лондою. а тепер гареньєр.

Лиса Патрикевна• 20 августа 2023
Ответ дляАль де Барановна
Які відтінки змішували для холодного світло-русого? Дякую.
8.17 та 8.32 окислювач 3%
размахер• 20 августа 2023
Ответ дляХвігура мічти
Ну у вас какая длина волос? Где-то до лопаток можно мусорный пакет разрезать и накинуть на себя. Или в секонде футболку купить именно под покраски, которую не жалко

У меня сейчас волосы до пояса, пакеты не спасают(
Накидка около 200 грн была, но до войны, может уже и 400 быть
Вообще, продаются одноразовые пеньюары, обычно наборами. Но в некоторых специализированных магазинах продают поштучно, последний раз брала 2-3 грн/шт стоил
А набор пеньюаров на 50 штук 175 грн стоит на мейкапе том же
https://makeup.com.ua/ua/product/993289/?gclid=Cj0...
размахер• 20 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
У мене скловидна сивина, яка важко піддається зафарбовуванню. То мене колористи навчали, що має бути фарба з натурального ряду. Наприклад 4.00,5.00 і т.д. Або хоча навпіл з відтінком. Наприклад 5.00 + 5.76 Пробуйте , у вас все обов´язково гарно вийде!
Взагалі, з натурального ряду, але /00 це спецфарбники саме для сивини з подвійним вмістом пігменту. Звичайна фарба нумерація йде /0
размахер• 20 августа 2023
Ответ дляДодекаэдр
То так завжди було. Складне фарбування... Волосся після такого фарбування правда щвидко стає як мосалка, але зразу гарно
То просто за ним доглядати треба якісніше, тоді можна мати блонд або складні техніки в класному стані на волоссі. Цим переймаються одиниці,насправді. Більшість вважають, що відваливши 100500 грошей за ейр, далі він гарний усі обіцяні півроку без будь-якої участі власниці волосся)
А тут навпаки, треба м´якішій шампунь, маски, бальзами, незмивний догляд, регулярне тонування та бережне поводження з волоссям.
Шальная коклетка• 20 августа 2023
Ответ дляСердючка
А де придбати накидку перукарську ? Глянула на розетці- так майже 400 гривен цвна((( чи вона так і коштує?
На Аліку
Мадам Подлинник• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Овчинка выделки не стоит краситься дома.В парихмахерской это сделают быстро и качественно за копейки.Нафига корячиться дома ?
В салоне волосы до плеч просто покрасить в один тон 1700грн .
Купить профкраску и окислитель , которых хватит на 2покраски (если корни только подкрашивать) - гривен 600. Тоесть, 300грн на одно окрашивание.
Я сама себя крашу. Начинаю с центра головы , беру тонкими прядями , мазюкаю у корней и складываю в хвостик. Занимает минут 15 максимум. И ни разу ничего не запачкала, лоб и уши чистые.

Мадам Подлинник• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Раз на 5міс 1800 грн це меліровка +тонування
Раз на 2 міс тонування 800грн.
Але тонування тримається довго. 2 міс точно. Через це не видно коренів. А фарбуватися кожні 3 тижні і зіпсувати собі волосся....
Ну так то ж у вас світле волосся та без сивини. Плюс мелірування трохи згладжує перехід фарбованого з відросшими коренями.
А брюнеткам як не крути, якщо із сивиною вже, корені фарбувати потрібно раз на місяць. Тільки корені! І не буде мочалки.
Смурфик• 20 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тут перед войной была тема с хвасталками кто сколько платит за пришив оторвавшейся пуговицы. Типа я вчера в ателье заплатила за одну 50 грн., блин, девочки, шара, с меня 80 содрали..))
Я могла б по 30 пришити. І за 30 грн ще бігунок замінити в сумці чи рюкзаку.
Смурфик• 20 августа 2023
Фарбую сама років 10, з появою сивини ,фарба коштує 100 грн в Єві.
Викасикрет• 20 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Наступний крок/пост про те як самостійно запломбувати зуб. Стоматолога не рекомендуєте...
Ви така неумійка інфантильна, що не можете своє волосся пофарбувати?
Викасикрет• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Зчем это делать дома?Вы заграницей?
Бо за покраску наші українські перукарі ніяк ціну не складуть. За звичайну покраску волосся до 20 см з моєю краскою запросили 300 грн. Просто за роботу. Тому краще зробити вдома.
Викасикрет• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Копейки - це скільки? У нас 300 грн.
Викасикрет• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Я выше написала..Крашусь раз в 1,5 месяца .600 грн
Лох не мамонт , не вимре.
Кайдашева дочка• 20 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
Копейки - це скільки? У нас 300 грн.
У нас 600 грн.
Викасикрет• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
У нас 600 грн.
Я вже написала свою думку, що лох не мамонт, не вимре.
Кайдашева дочка• 20 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
Кто лох?
Каркуша Клара• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
До чого ваш коментар?
Фарбувати волосся і пломбувати зуби не одне і теж. Тому Ваш коментар недоречний.
Выбираете в магазине краску нужного вам цвета и краситесь по инстркуции. Syoss, Garnier, Swarzkopf, есть ещё и безаммиачные краски. Много лет крашусь сама, всё хорошо. Использую деревянную расчёску, пластиковый краб и футболку специально для покраски . Всё.
Викасикрет• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Кто лох?
Щаааас . Розписала.

Бяки-козяки• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
За копійки це по Вашому скільки?
Ага, за копійки.. Тупо в 1 тон, ще й моєю фарбою і окисником коштує 500+ грн в Дніпрі. Якщо ще й матеріали салону, то і 1000 буде, бо волосся довге. А фарбуюся я кожні 3 тижні. Вже багато років корені фарбую сама дома. А по довжині раз на 3 міс.ходжу в салон.
Фарби купую професійні і окисник 6% велику пляшку. Ще потрібна мисочка і щіточка для нанесення. Використовую кухонні ваги. Одягаю рукавички латексні і кофту з довгим рукавом, щоб не забруднити руки.
Майданщица• 20 августа 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Как раз пришло время покрасить корни, да и на фото сильнее видно корни, чем в жизни. Потому корни не сфоткала. Зачем мне ходить к мастеру, красить типо в технику растяжки? За все деньги мира? Меня устраивает и так все, и волосы не пересушивает 3% окислитель краска 8 тон, волос пористый, кудрявый
Подскажите пожалуйста какие ещё средства используете для волос? благодарю
Викасикрет• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Я темна, каштанове майже чорне. За схемою то якось дуже складно, мені хоча б почати з простого.
На ютубі куча роликів яке себе покрасити і за якої довжини волосся. Там немає нічого складного. Як на мене , то головне повісити дзеркала так , щоб можна було видно , що робиться на затилку. Або договоріться з подругою, сусідкою покрасити один одного. У нас це працює. Спочатку всі метеликами пукали, а тепер реалії життя показують.
Жена брата Админа• 20 августа 2023
Ответ дляМайданщица
Масло использую, крем с термоэффектом. Идеального не нашла ничего себе. Эксперементирую. На счет кудрей, не сушу феном только в выходные и хожу с кудрями. В рабочие дни- фен и браш, вытягиваю волосы. Нет времени с утра сушить голову естественным путем. А когда сами сохнут-то завитки
Аль де Барановна• 20 августа 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
8.17 та 8.32 окислювач 3%
Дякую! У мене буде занадто темний. Я змішую 8.1+9.26 або 9.32. Дев´ятки 2/3 від загальної кількості. Не знаю чи за правилами колористики, але світло-русий чудовий виходить.
ХвилювАллочка• 20 августа 2023
Ответ дляНенька наша
да прям, хоча в Британії продаються одноразові набори для самостійного пломбування і іноді це вихід
П.С. мій майстер фарбує гірше ніж я сама, а стриже шикарно, я фарбуюсь Естель багато років (саме сивину)
Наталитии• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Дуже некрасивий блонд в неї. .з зеленим відтінком. Мені не зашла. Раз в перукаря зробила і все. Лонда проіесійна краще
Вы неправильно номер выбрали х.13,х.73 отлично окрашивает без зелени-очень красивый оттенок.Есть микст фиолетовый это х.2.Так же не допустит зелень.Послушала специалистов по этой краске и никаких проблем ,крашу давно.
Бжоли-бандерівці• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Так, у мене не блонд. Забула написати, що я темна, каштанове, майже чорне.
Швацкопф или Лореаль тон 3-4
Я_канеша_извиняюсь• 20 августа 2023
Ответ дляТріль!
У меня тоже самое
Ещё и какая-то зелёная получилась, красилась Фармавитой 8 тоном, переделали в салоне, только на деньги влетела
Так что с домашними эксперементами точно все
Вот так натворила, второе фото исправили
а что это за краска и оттенок? мне очень понравилось, Если я - средний каштан
Тріль!• 20 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Это эйр тач + пенная баня+ тонировка
Все на марке Темпинг
Номера не знаю, потому что больше сама в эти игры не играю))
мастер мешает, знаю что на 9 уровне тонировка
вентиляторная• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
До чого ваш коментар?
крашусь сама сразу. В чем проблема?)