Відморожена• 20 августа 2023
Хто фарбується самостійно, вдома?
Хочу пофарбувати волосся самостійно. Але мій максимум це було хна чи басма, зараз ні тим, ні іншим фарбуватися не хочу. Хочу спробувати фарбою.
Хто якою фарбою фарбується, щоб закрасити сивину (її поки не багато, але вона є і мені це не дуже подобається). І що потрібно окрім фарби, якісь щіточки, маски, щоб обличчя не вимазати?
Завчасно вдячна за пораду, хто відгукнеться.
Радити йти в салон не потрібно. Дякую
Ответ дляКайдашева дочка
Овчинка выделки не стоит краситься дома.В парихмахерской это сделают быстро и качественно за копейки.Нафига корячиться дома ?
У нас фарбування фарбою клієнта - від 450 до 700 грн. Я так розумію волосся до плечей це десь 600 грн.. Дивно що ви вважаєте це копійками
Самая СоветЧиваЯ• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
для сивини яку краще брати 4?
4 не буває, здається. Можете спробувати розвести 50/50 3 і 6.
Мені, на жаль, нічого з асортименту Єви не підійшло - то волосся як солома, то сивину не зафарбовує, з ’готових’ гарно тримається C:ehko, а так то перепробувала на мейк-апі з професійних Farmavita, Nouvelle, 3deluxe, Ing. 3deluxe чомусь останнім часом зіпсувалася, Ing виявилася найстійкішою. В цілому, професійні обходяться дешевше, волосся вони не псують, мені більше 10 років доводиться фарбуватися кожних 3-4 тижні (на русявому волоссі сиве коріння виглядає як лисина), все добре.
Зліпок ступні• 20 августа 2023
Ответ дляШвабристка
Оце Ви порівняли.
Фарбування вдома в один тон не створює жодних проблем. Це легко. Колись фарбувалась. Все виходило ідеально.
створюэ... .коли не блонд.
Экспертиза• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Идите поищите за 2500-3000:)
Боже, ну не спешите, что Южик это Мега горАд))))
Сама с Вознесенска, это два маленьких забитых городишка на краю николаевской области, какие там салоны? На весь город один Атб и Сильпо с сальмонеллезом😂 Про то, чтобы куда то сходить я вообще молчу
Конечно там покраска будет 500 грн
всемВсёИмного• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
За какие копейки? Киев, 4 тыс. Вышла с зелёным отливом
Бурундучиха• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Чому ж. Правильно написали. А потім ходять з мочалками на голові. Якщо сивини мало то фарбувати усю голову немає сенсу. Ще й кожні 2-3тижні. Мені колорист мелірує половину голови і затоновує в мій рідний колір. Не відрізняється від нижньої частини нефарбованої голови. Фарбу вона десь замовляє.такої немає в Єві і Просторі. Фарбуюсь 2роки- волосся живе і красиве. Фарбуюсь раз на 5міс.тонуюсь раз на 2 міс. Якби фарбувалась сама що три тижні, вже б мала мочалку на голові.
А якщо сивини багато. Через два тижні дуже видно сивину на темному волості. Уявляєте доводиться фарбувати кожні два тижні
Милота• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Боюсь не получиться у вас мне посочуствовать:)3000 грн за покраску это тоже не о чем.
Да, да😂 именно поэтому вы краситесь за 600
Только не говорите, что в Южноукраинске нет покраски за 3000
Психологічка• 20 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Раньше красилась у мастера. С начала ковида перешла с проф краски на такую и начала краситься дома. Очень удобно красить волосы дома самостоятельно. Волосы после окоашивания сияют невероятно. У них потрясающий бальзам для волос идёт в комплекте.
У меня эта краска за 2 мытья смывается
Бурундучиха• 20 августа 2023
Ответ дляСорока-ворона
Вот такую беру. Закрашивает седину. Не надо ни мисок, ни щиток. Есть перчатки, шампунь и бальзам на раз-два
А можете показати який у вас колір виходить, на вулиці і в приміщенні. Дякую
Зліпок ступні• 20 августа 2023
Ответ дляВідморожена
і які ж?
я пятен наделала с краской. брала, ту, что мастер мне.
коричневый на коричневый-пятнами и в брюнетку уплыла . неравномерную смывала все .8 часов и 4 тыс
Бурундучиха• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ось моє волосся ,фарбоване меліровкаю 5 міс тому і тоноване десь місяць назад. Вибачте,волосся нерозчесане, бо ще в ліжку. Хто скаже що воно фарбоване??хіба що через 2міс як видно трохи вигорівші ніби на сонці пасма. Майстер намагається вручну вибрати місця з сивиною.освітлити( в мене пучками росте сивина) і затонувати в рідний. Коріння відросло аже на 3 см точно.але їх не видно
Більшість людей фарбує щоб зафарбувати сивину. У мене за 5 місяців було б 6 см такої сивини, до чого тут ваше фото. Радійте що це вас не стосується
Полуничка• 20 августа 2023
Ответ дляПсихологічка
У меня эта краска за 2 мытья смывается
Это понятно, что после мыться головы несколько раз, сохранить цвет ’тон в тон’ не выйдет. Мне нравится, что она не плотная, а полупрозрачная, за счёт этого цвет волос кажется естественным. При использовании любой краски, конечный цвет изменится через несколько помывок. Меня полностью устраивает то как выглядят волосы в течении трёх недель (до следующей окраски). Они живые, блестящие и красивые.
Краля-Галя• 20 августа 2023
Фарбуюся nouvelle на 3% окисник
Сивини дуже багато, напевно 50%
Вихідні дані жахливі - тонке пористе волосся з жовтим пігментом
Чим ця «мочалка», фарбована вдома 2 тижні тому, відрізняється від фото з салонним фарбуванням, які постили вище?
Сивини дуже багато, напевно 50%
Патика-мотика• 20 августа 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Где за копейки?
Покраска корней800, с длиной 1300 только вчера спрашивала ,но это с краской парикмахера..
ОбережнаЯ• 20 августа 2023
Ответ дляНенька наша
Наступний крок/пост про те як самостійно запломбувати зуб. Стоматолога не рекомендуєте...
При чем тут одно к другому. Я крашусь дома сама, волосы длинные, в один цвет. Сначала красилась в салоне, отдавала 700 грн раз в 3 недели, да ещё попробуй запишись на нужное тебе время. Сейчас дома, что существенно дешевле, а крашусь тогда, когда мне удобнее, а не когда есть время для записи у парикмахера. Эффект тот же. Беру профкраску, шампунь и маску
Кредитная• 20 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
У Вас на фото дуже добре видно сиві корені, може, в реалі не так помітно.
Тріль!• 20 августа 2023
Ответ дляШвабристка
Я позавчора перший раз зробила мелірування. Раніше ше air-touch.
Думала, що мелірування— то, як колись, з шапочка з дирками волосся витягували.
А майстра потроху брала волосся на фольгу, освітляла, тонувала, тільки не видувала. Набагато швидше і дешевше. І волосся живі ше.
Мені обійшлася вся покраска та стрижка 2100. Київ. Салон. Це дуже дешево.
Тільки-но сфотографувала. Фото не ідеальні, але приблизно видно.
Гарно! А можете порадити майстра? Бо нещодавно в Києві, нікого тут знаю
Бурундучиха• 20 августа 2023
Ответ дляШвабристка
Гарно. А підкажіть у вас сивина є? Якщо є як потім підфарбовувати?
Знаю бакси• 20 августа 2023
Фарбуюся сама вже декілька років. В Єві фарба IQ, колір каштановий не дає мені бурякового відтінку, як інші фарби. Один раз пофарбувалавсю довжину, тепер тільки корені підфарбовую.
Там окислювач окремо від фарби треба брати. Я беру 6%
ЖенаАйтишнеГа• 20 августа 2023
Перчатки обычные как для уборки, мисочка, кисточка, расчёска, шапочка для головы, можно ещё накидку для тела. Краска у меня кемон и для неё окислитель.
Тріль!• 20 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
у меня мягкий каштан 7..во время войны наделала пятен .(сама) корич на корич почти черный,пришлось смывать. самостоятельным окрашиванием ушла в брюнетку
все-таки к мастеру ..8 часов смывали и 4 тыс
100% тоже себе,казалось бы,8 тоном проф краски наделала пятен, та ну нафиг выводить потом это дороже
И никогда все равно это не сравнится с малинным окрашиванием, даже в однотон
Зліпок ступні• 20 августа 2023
Ответ дляТріль!
я все взяла , как мастер делала и ютуб проф. а вышла тигра ..еще и темный цвет воуруг лица( старалась очень ) добавил возраста
Тріль!• 20 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
У меня тоже самое
Ещё и какая-то зелёная получилась, красилась Фармавитой 8 тоном, переделали в салоне, только на деньги влетела
Так что с домашними эксперементами точно все
Вот так натворила, второе фото исправили
Пасти Ла• 20 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
В склоне ’Людмила’ у течет с фиолетовыми волосами?
Ви хоч би прочитали те, що написали
Пасти Ла• 20 августа 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Смотря какой длины волосы, длинные не рискнула бы сама. У меня стрижка, седины уже %40, Матрикс для седых, раньше баловалась с окислителями 3% на концы, 6% на корни, смешивала тона с полутонами, синий, красный - ерунда все это, результат такой же если не танцевать эти танцы с бубнами, может для блондинок это и актуально. Теперь беру 2/3 основного тона, 1/3 полутона, и 1:1 с 3% окислитель тоже Матрикс. Прошлась по корням, оставила на 20 мин., растянула на корни и еще 20 мин. Не укутываю. Вспенила, промассажировала, смыла, маска опять Матрикс, Total Treat ;)) - 10 мин. и всё. Затрат гривен 100.
В салоне это было минимум три часа и 1000 грн.
Укутувати і не потрібно - це критична помилка, фарбі для того щоб ’працювати’ потрібен доступ повітря.
Манкоголік• 20 августа 2023
Автор, Вам зараз тут понаписують) В мене нема сивини, але малюю маму стабільно раз в місяць десь ще з підліткового віку. Останні 3-4 роки проф. фарбою. Скажіть, який % сивини у Вас (відносно до всього волосся, ну там 10, 30, 50%, приблизно хоча б) і який Ваш бюджет.
Пургену мне• 20 августа 2023
Да фигня дело- купила краску бриллианс 924 в Еве, сняла футболку, развела по инструкции , одела перчатки ,пальцами намазала( мне так удобней) , снчла перчатки,спонжами убрала сразу с кожи если есть. Все! Через 30- 40 мин никакой седины( у меня ее много)
Мстящий за Зайца• 20 августа 2023
Ответ дляКредитная