prosto_aisha• 20 августа 2023
Ответ дляМила 26
Душа бессмертна, иначе это всё (земная жизнь) не имело бы смысла
А тварини? Теж тоді мають душу ?
prosto_aisha• 20 августа 2023
Ответ дляМила 26
Про тварин не знаю... можливо
Я не розділяю людей і тварин. Чомусь люди себе вважають вищими особами, хоча тварини більше пристосовані до природи ніж ми. Але чомусь в нас душа, життя після смерті, бог і тп. А в них ні... А вони так само живі як і ми.
Ответ дляprosto_aisha
Я не сперечаюсь, просто про людей знаю точно, тому що сама людина, а про тварин тільки здогадуюсь
Марина Маринівна• 20 августа 2023
Вірю, звісно точно не знаю, там не була, але вірю. Те, що ми чогось не бачимо і не знаємо ще не означає, що цього не існує
жити треба сьогодні, але впевнена, що таки да, зустрінемось