Губи до вух• 20 августа 2023
Акне та ОК
Чи є в когось подібний досвід лікування висипу?
Мені вже другий лікар каже за ОК,я і задумалась може спробуватия,чесно кажучи вже навіть не пам´ятаю свою шкіру без прищів,а як воно було взагалі мати чисте обличчя ))))
Губи до вух
• 20 августа 2023
Ответ дляПрагматик флегма
У мене ідеальна шкіра, волосся і нігті при ок
А якщо без ок?
Свідок Перемоги• 20 августа 2023
У ОК багато протипоказань і побічок.
Я півроку приймала. Прищі нікуди не ділись, а вени на ногах почали боліти і чесатись, що є першою ознакою варикозу.
Губи до вух
• 20 августа 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Да, Ярина, супер
Ви самі собі призначили чи лікар?
Прагматик флегма• 20 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
А якщо без ок?
Акне у мене немає, але сипати час від часу може. Нігті тонесенькі і ламки, як і волосся
Губи до вух
• 20 августа 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
У ОК багато протипоказань і побічок.
Ви самі назначили чи вас лікар назначив?
Губи до вух
• 20 августа 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ви самі призначили собі чи лікар?
Прагматик флегма• 20 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
Гінеколог?
У вас доволі дивні питання) Так, гінеколог. Не ортопед же.
БлинчикБезСметанки• 20 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
Ви самі собі призначили чи лікар?
Сама, но я знала почему, у меня повышен дигидротестостерон (жирные волосы, кожа, акне, выпадение волос)
Свідок Перемоги• 20 августа 2023
Ответ дляГуби до вух
Гінеколог назначила після аналізів. Аналізи були в межах норми.
Черговий по кухні• 20 августа 2023
Приймала джаз,прищі не зникли,а от сильні болі в ногах,варікоз,геморой,лібідо 0,роздратованість, -все це з´явилося,потім вигрібала ще пів року
Где тут 0?• 20 августа 2023
Я приймаю кок , але шкіру вилікувала не ними. Зміни на кок зі шкірою були незначними.
Зате нарешті пройшли жахливі болі при овуляції ( нема овуляції - нема болю).
Але підбирали довго, багато який кок не підійшло, зараз на Ярині, побочок нема, аналізи чудові.
Киця-бриця• 20 августа 2023
Так, деякі КОК гарно впливають на шкіру та зменшують акне. Говорити про ефект варто не раніше ніж через 6 місяців, хоча у багатьох вже після 3-4 місяців гарні результати. Але треба усвідомити, що після відміни акне повернеться. Тому або бути готовим приймати не менше року, або взагалі не починати прийом. Наразі в Україні лише 2 препарата мають показання лікування акне - Діане 35 та Джаз. Діане то для дуже важких випадків. Джаз підходить більшості жінок. Я б рекомендувала одразу починати з Джазу Плюс. Звісно після консультації з гінекологом, не самостійно, бо треба щоб лікар визначив безпечність саме для вас.
emerald_88• 20 августа 2023
Все доросле життя на ОК і все доросле життя лікую прищі.
Кислоти пробували? Просто пілінг навіть домашній? Зараз можна миндальний робити, але спф зранку обов´язково.Ніацинамід. Еффаклар дуо. Скатка мізон яблуко.
Це те, що на мені працює.
Ще кровавий пілінг ордінарі і їх же ретинол, але то не влітку.
Це те, що на мені працює.
Губи до вух
• 20 августа 2023
Ответ дляemerald_88
Це те, що на мені працює.
Всі косметологічні продедурили були,але ефекту майже немає від них