Я пані прохана...• 20 августа 2023
Белая или бежевая кухня? Какая лучше?
Сейчас белая глянец, все нравится, но переезжаем. Бежевая кухня не съедает свет в комнате? С белой не светлее кажется пространство?
Может, у вас есть фото бежевой вашей кухни, не проекты из программ
КарамбОлька• 21 августа 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Дякую дуже, подивлюся. Так онлайн дивишся i одне, в реалi - iнше. Ще проблема, що багато чого хочеться i що саме бiльше, не вiдомо 😭
Проблема вибору) в мене вона зараз вирішується просто, від ціни. Дивлюсь що дешевше, аналізую як це може вписатись в мій інтер´єр, подумки щось собі намальовую і потім беру або не беру. Але так склалося, що попередній ремонт робила в сіро-білому варіанті, а на цю квартиру все попадається бєж і оливкове)
Я пані прохана...
• 21 августа 2023
Ответ дляКарамбОлька
От про оливку теж думаю, осианнiй варiант, це верх бiлий, а низ - беж.
ЕPrekrasnai• 20 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
У вас на кухне действительно стоит матрёшка?
А что не так?Матрёшка никак не относится к рашке,это не их заслуга.Идею украли у японцев,посмотрите историю игрушки.