черная мамба• 20 августа 2023
Противорвотный укол детям - в каком случае давать? Сейчас у двоих рвота
Мы на западе Украины, тут, как уже известно, ротавирус. Я 2 дня назад болела, мне так плохо было, рвала, не было чем, и диарея. Вызвали скорую, дали противорвотный укол. Сейчас заболели дети, 2.5 и 6.5 лет. Младший вырвал раз 5 уже, старший раз. Взяли в аптеке этот укол. Завтра утром ехать домой. В каком случае давать ребенку такой укол?
Поддакиваю иногДА• 20 августа 2023
Зачем укол?Что именно вы взяли?Даже 5 раз не критично.Отпаивайте электролитами.
Стигла полуниця• 20 августа 2023
Вызовите скорую или у вас мед образование? Вы знаете какая дозировка необходима для возраста и веса ваших детей?
Поддакиваю иногДА• 20 августа 2023
И водой чистой по чайн.ложке каждые 5 мин.,чтоб не было обезвоживания.
Natal_ka91• 20 августа 2023
Викличте швидку, попросіть вколоти. Для дітей є сиропи від тошноти також.
черная мамба
• 20 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Взяли рэо, кока колу, ничего не хочет пить. Только что ещё вырвал
Поддакиваю иногДА• 20 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Что значит не хочет?С 10 кубового шприца без иглы за щеку заливайте.В ротовирусе самое страшное это обезвоживание.Тем более у детей.
Поддакиваю иногДА• 20 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Значит в больницу под капельницы загремит.
Идеальная оптимистка• 20 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Да реанимацию надо срочно!
Мандолина Бу• 20 августа 2023
Позвоните в скорую, проконсультируйтесь с врачом. Мы тоже там подцепили ротавирус, два дня рвота с температурой и все прошло, обошлось без уколов
Небоброїдка• 20 августа 2023
Ви в свому розумі колоти таку маленьку дитину самостійно???
Тільки після консультації лікаря!
Колишня муза• 20 августа 2023
Для маленького 5 раз то чимало. Треба максимально поїти, у таких діток швидко настає обезвоження і ацетон. Укол може допомогти, але без відновлення водного балансу, рвота знову буде. Тести на ацетон є?
Natal_ka91• 20 августа 2023
Авторе, є можливість перенести поїздку? Не ризикуйте здоров´ям. Треба випоювати, певно, вже й ацетон підключився. Можливо, й капельниці треба буде, якщо не випоїте
Заела_пластинка• 20 августа 2023
Ответ длячерная мамба
Зазвичай дітки і не хочуть пити..шприц візьміть, без голки, і буквально по декілька мілілітрів, за щоку вливайте.
Часто, але ось так, дробно.
Але все ж може до лікаря? У дітей швидко відбувається обезводнення.. А в лікарні можуть поставити крапельницю, стане легше. Синові на Тернопільщині в амбулаторії ставили, стало швидко краще.
Часто, але ось так, дробно.
Natal_ka91• 20 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Підтверджую
В 10 р вже ацетон 4+ був при такій к-сті рвоти((
Добрая свекровь• 20 августа 2023
Для младшего пять раз - это уже очень много. Вызывайте скорую. Самому колоть тот укол нельзя - можете погубить ребенка
Кукарикуууууу• 20 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Які? Сиропи?
Ядвига Юсьлегко• 20 августа 2023
Блин, вызовите скорую. Не хочет пить, капельницы поставят. Не вздумайте ничего колоть сами
Небоброїдка• 20 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Сиропи не завжди допомагають. При сильних частих рвотах вже починаються спазмии, які відторгають будь що , що дають в організм. Саме тому, в критичних ситуаціях, щоб зупинити ці спазми, лікарі колять метаклопрамід, але це виключно кваліфікований педіатр може призначити таке лікування.
Natal_ka91• 20 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Які? Сиропи?
Так, юнорм, суспрін, але я давала лише після узгодження з лікарем
Колишня муза• 20 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Підтверджую
Так і є. А тут малесенька дитина.
Екатерина27• 20 августа 2023
Ваша задача выпаивать. Страшна на рвота сама по себе, а обезвоживание у которому она приводит. Хоть по глотку, но каждые 5-10 минут
Natal_ka91• 20 августа 2023
Ответ дляНебоброїдка
Це звісно так. Тому я й написала автору щоб перенесла поїздку і при потребі прокапала дітей, особливо молодшого..
Кукарикуууууу• 20 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Мої старші. Просто незнала що є сиропи. Дочка таблетки не ковтає.
3@йk@• 20 августа 2023
Я давала Суспрін сироп протирвотний.
Допоміг. Тоді відпоювала. А так ложка води і зразу рвота. Хворіли тиждень тому.
3@йk@• 20 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Підтверджую
Ацетон не обов´язково.
Це залежить від дитини. Моя рвала і більше разів ацетону не було. Просто не схильна.
черная мамба
• 20 августа 2023
Старший пьёт потихоньку рео, вырвал 2 раза уже, младший простую воду только пьёт.
Кукарикуууууу• 20 августа 2023
Будь що , що згодна пити дитина, те й давайте. Вода ( рео якщо може) кола компот узвар да будь що! Глюкоза в ампулах 40%. Будити поїти. Домовтеся вип´є багато отримає іграшку і тп. Я приїхала з роддому з дочкою, а в сина ротовірус йому було 1.9 в лікарню нас не могли забрати. Тому виходила вдома, під відповідальність лікаря, який давав рекомендації. Поїти часто дробно і дієта.