Весотехник• 21 августа 2023
Захисне покриття для нігтів. Яке найкраще?
Дівчата, хто чим покриває нігті? Можна без лікувальних ефектів, без кольору, або нюдове щось. Просто для вигляду доглянутості ну і бажано щоб трималося не один день
Весотехник
• 21 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
Я беру Розумну емаль.
Яку саме? Їх багато є різних
Ластовиння• 21 августа 2023
Я беру частіше всього прозорий зміцнювач нігтів, комплекс 7 або проти розшарування нігтів (він трохи молочного кольору).
Наомі ще брала декілька раз, але Розумна емаль більше подобається.
Джага-джага• 22 августа 2023
Я брала до повномасштабної війни Орлі ВВ крем для нігтів і протеїновий буст, якісні, наносяться гарно, щіточка зручна, ВВ крем є кількох відтінків, в мене був молочний. Розумна емаль і Евелін 8 в 1 були, але такого враження, як Орлі, не залишили.
Потім був турецький Кораблик, на диво, суперовий, бюджетний. Зараз поглядаю на засоби Ніки Землянікіної, там нюдово-прозорий засіб є, вирівнююча емаль, під олд мані.