Пузата Хата• 21 августа 2023

Чи потрібно річ сушка для фруктів?

Дівчата чи користуєтеся сушкою для фруктів, що нею робите. Думаю купити а чи потрібна буде довго
Сливочная пенка• 21 августа 2023
у меня ее нет и желая ее приобрести нет
Но у знакомой есть и она там сушит все и ягоды, и овощи, и на чаи разное всякое. Это надо любить
Сяду на шию, дорого!• 21 августа 2023
Сушу
Зараз лимони ось сушу
Аромат на всю
Хату , в мене багатотдерев на городі плодоносять , алича, сливи, вишні цей рік повно вродило, яблук море
руки_Крюги• 21 августа 2023
У нас є вже не пам´ятаю скільки років. Перестали робити варення бо не їмо. Зараз дуже багато яблук та груші, сушимо. Коли було багато абрикос теж сушили. А взимку замість конфет їмо))) ще руки не дійшли робити пастилу
Домашня Зюзя• 21 августа 2023
Ото делать нечего
Джонсонюк• 21 августа 2023
Я бы хотела , но классную какую-то. дегидратор... Сушила бы все овощи ягоды и фрукты и джерки
руки_Крюги• 21 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ото делать нечего
Ну вам так, раз таке пишите
TANYA 0 0 0 0• 21 августа 2023
Дивлячись для чого вам потрібно. Ми сушили яблука, груші, сливи, полуниці, коли був хороший врожай і рибу на тараньку
автор Пузата Хата • 21 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка
у меня ее нет и желая ее приобрести нет
Я ось думаю насушити на чаї але ціна сушки 2000 тис мінімум чи вигідно.
ГугелП@лАмался• 21 августа 2023
У меня в духовке функция сушки есть, поэтому с удовольствием пользуюсь.
Кудряшка Сью• 21 августа 2023
Якщо у вас шаровий урожай - так. І якщо ви їсте пастилу, сушку, п´єте узвари. Якщо ви живете в квартирі і інгредієнти купуватимете - то однозначно, що це дурна ідея - це ж очевидно) Зусилля, час, гул, пар, духота, шум, затрати фінансові (купити саму сушку, фрукти, заплатити за світло) і ще потім щоб його ніхто не їв - це все треба зважити. А якщо у вас сад - то да
пані Солоха• 21 августа 2023
Дивлячись, що ви робите, як куховарите. Якщо я не печуть хліба і іншого, хлібопічка мені не треба.
В мене подруга не дає дітям цукерок, то сушать в такій сушарці усе: абрикоси, яблука, груші, цитрусові......
Ще чула можна чушити м´ясо, будуть типу як курячі чіпси в магазинах. Але не провіряла.
Загалом, я подумую для себе, що може б і купити згодом. Най буде.
руки_Крюги• 21 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
В тому і річ. Зараз вони дуже подорожчали. Ми брали шось взагалі дешево було. А зараз один піддон тільки коштує. Бо вирішили шо 5 замало)))) можна ще взяти)))
Налогообложу• 21 августа 2023
Свекруха сушить яблука і гриби. Мама сушить зелень і м´яту просто на підвіконні. Я морожу.
пані Солоха• 21 августа 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Сушу
Зараз лимони ось сушу
Аромат на всю
У вас вродили? Бо у нас ні, ні своїх вишень немає на дачі, ні у дворі, ні на базарі у селян - було мало і вони їм ціни скласти не могли.
автор Пузата Хата • 21 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Живемо в місті в будинку, все купуємо. В селі в бабусі груші і яблука сушили під сонцем - тут без затрат. А ось сушка теж думаю чи потрібна бо витрати можуть перевищити себе і чи вийде так треба. .
Завжди мало• 21 августа 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Сушу
Зараз лимони ось сушу
Аромат на всю
Нащо лисони сушити? Вони круглий рік продаються
автор Пузата Хата • 21 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
У нас в бабусі у цьому році вишні було сало а абрикос взагалі не було . В тому році сушили вишні під сонцем потім цілу зиму пили компоти з сушки, зараз в місті тут вишні по 100
Черговий по кухні• 21 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
Вони інші виходять, не такі як в селі.
Яблука білі і хрумтять, як чіпси, груші теж.
І на смак інші.
Я сушаркою користуюсь навіть взимку. Дитина любить з яблук чіпси.
Черговий по кухні• 21 августа 2023
Ответ дляЗавжди мало
А можна робити цукати. Я роблю з апельсинів, гарбуза, лимонів, яблук. Смачніше цукерок
Завжди мало• 21 августа 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
В цукатах повно цукру
Кудряшка Сью• 21 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
Ну так продумайте, що саме ви сушитимете, вам же все це треба буде купити. Думаю, тоді неварто. Той узвар золотий буде. Я посушила помідорів 4 кг - сохли більше доби і вицшов невеличкий пакетик
hrystia• 21 августа 2023
Мені потрібна. Сушу яблука і груші на узвар. Також, помідори і сливи роблю вʼялені. Чи потрібні вам, дивіться.
пані Солоха• 21 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
О, точно, і абрикоси.
Зараз лохина вартує дешевше, ніж абрикоси.
Зато слив багато....
hrystia• 21 августа 2023
І ще гриби сушу білі.
Кудряшка Сью• 21 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
О, точно, і абрикоси.
Зато слив багато....
Хоча раніше абрикос було, як грязі, не знали, куди приткнуть. Але вже декілька років масово моніліоз нищить всі абрикоси кругом, ні в кого нема з оточуючих, от реально ні в кого
Кубик Рубика• 21 августа 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Сушу
Зараз лимони ось сушу
Аромат на всю
Навіщо лимони сушить?
Вони у вас особисто вродили чи їх не буде взимку??
Угадайс• 21 августа 2023
Мені потрібна. У мене садок. Сушу собі, всім родичам і на продаж. Раніше заморожувала. Нині краще висушити урожай, дивлячись на можливі проблеми з електрикою взимку. Тоді вся заморозка накриється мідним тазом.
Угадайс• 21 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
У мене є, але тільки для себе.
Кубик Рубика• 21 августа 2023
В мене вона багато років. Але сушити почала останні роки до війни. Свекри висилали багато яблук і я робила пастілу на зиму. Ще робили класні ’джерки’, куряче філе мариновані слайси сушили. Чоловіку на роботі дуже заходило

Особисто моя думка, покупати фрукти щоб сушити то дорого. Якщо свій огород до гарна річ допомогає утилізувати лишнє
жар-птица Нюра• 21 августа 2023
Если в этом году у меня одних яблок вёдер 10 будет...я просто не переработаю все,чтоб не пропало. Погреба нет
Мне сушка подспорье