Кондуктор маршрутки• 21 августа 2023
Школа без сховища.
Дівчата підкажіть як бути, дитина повинна навчитися в школі але укриття немає. Змушують щоб підписали батьки що школа не несе відповідальності за життя і безпеку дитини . Невже це законно ? Ви віддаєте свою дитину в школу де немає укриття. У нас нажаль були прильоти і не одні . Біля школи багато важливих об´єктів. Як бути , що робити ?
Сумка з негодою• 21 августа 2023
Не отдавать в школу или не отдавать конкретно в эту школу
Ну или можете попробовать все собраться и возмутиться, написать кому-нибудь там заяву
Личко Невеличке• 21 августа 2023
Это бред. Это незаконно. Более того, та писулька не будет иметь законной силы т.к. она изначально противоречит законодательству
Кондуктор маршрутки
• 21 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Переведіть в іншу школу.
У нас маленьке місто , всього декілька шкіл . В яких укриття немає. І на будівництво ніхто кошти давати не буде.
Я нє Матрьошка!• 21 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну то має бути дистанційне навчання хіба ні?
Цибулька зла• 21 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Тоді варіант дистанційки
Личко Невеличке• 21 августа 2023
Ответ дляElena011090
Я не виду своего в школу, хоть даже и есть укрытие , оставляю онлайн.
А у вас есть онлайн? Или перевод в онлайн-школу?
Я нє Матрьошка!• 21 августа 2023
Ответ дляElena011090
А так можно? У нас или очное или очное
Кондуктор маршрутки
• 21 августа 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Було в тому році , а всьому цьому дирекція школи вирішила , щоб вчилися у дві зміни очно .
Барбітта• 21 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Як це не буде? Всім школам виділено гроші на укриття. Пишіть скаргу на гарячу лінію 1545. У вас батьків мінімум 25 чоловік у класі, що ви весь цей час думали? Наші батьки сиділи з весни у мера, пресу підключили, на горячу лінію дзвонили. Всі. Зараз завезено все і будується.
Личко Невеличке• 21 августа 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
А так можно? У нас или очное или очное
Так должно быть везде
Сама собі лікар• 21 августа 2023
Ответ дляpersonality
Написати в гороно. Директор хитрожопа.
Це їм гороно і спускає такі заяви щоб писали, еслі що, вони ні при чому
Барбітта• 21 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ідете до директора і питаєте, чи вона вревнена, що це законно. При ній телефонуєте на гарячу лінію і все озвучуєте.
Elena011090• 21 августа 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Нам звонила учитель, и спрашивала какую форму выбираем,мы выбрали онлайн.
Кондуктор маршрутки
• 21 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Говорили що і надалі буде дистанційне , а сьогодні сказали геть інше .
Сама собі лікар• 21 августа 2023
У школі моєї дитини облаштували сховище у підвалі, і теж ці заяви батьки написали. 8 хотять очно.
Личко Невеличке• 21 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Это точно. Причем все лето был жесткий контроль за тем, как подготавливали эти укрытия к учебному году
Барбітта• 21 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
При чому. Батьки нашої школи сказали директору, як не зашевелиться то діло дойде вище, ніж гороно. То і вона почала шевелитися.
Elena011090• 21 августа 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
А так можно? У нас или очное или очное
Нам звонила учитель, и спрашивала какую форму выбираем,мы выбрали онлайн
Я нє Матрьошка!• 21 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Тоді це вона Вам повинна такий лист написати про гарантію безпеки, а не ви їй
personality• 21 августа 2023
Ответ дляСама собі лікар
Ну ок, хай гороно дає письмове пояснення чи спростування. У нас така країна, що ті гадюшники треба палкою ворушити, бо окуїли. Мого брата жінка прийшла плаче, бо змусили в садочку писати заяву на звільнення по власному бажанню, бо відкривати садки не будуть. Я їй заборонила, нехай скорочують, там зовсім інша процедура.
Барбітта• 21 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну так дійте. Збирайте чати. Ви за неділю до школи хочете щось вирішити?
Ну все що ви можете вибити, це онлайн. А ось паралельно добивайтеся будівлі бомбосховища. Підключіть прессу. Гаряча лінія обов´язково. Всі батьки хай телефонують.
Кондуктор маршрутки
• 21 августа 2023
Ответ дляЯ в дамках
как могут вывести в школу если нет укрытия?
даже подвала нет?
Будинок 60-70 років . З подвалом біда
Сама собі лікар• 21 августа 2023
Ответ дляpersonality
О, це ще 14 років тому мене так хотіли звільнити, типа я сама йду, лякали, а було закриття підприємства. Я одна не написала, всі інші боялися.
Я в дамках• 21 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Будинок 60-70 років . З подвалом біда
вы его видели?
у всех была беда, но много привели в порядок