Донька подруги• 21 августа 2023
Шкільні новини. Київ. Я у гніві, м´яко кажучи.
Початкова школа, де навчається менший.
Сьогодні вчитель написала в групу класу, що у нас будуть новенькі діти, бо один з класів розформували.
На паралелі було 3 класи. В нашому було 28 дітей, в "а" було 23 дитини, у "б" було 19 дітей (до початку військових дій у Києві в "б" було 22, у "а" 25, але частина виїхали).
За рішенням КМДА у класах оффлайн не повинно бути менше, ніж по 25 дітей.
Тому замість трьох зробили 2 класи по 35 дітей.
Онлайн навчання не буде, під час тривог діти мають навчатися у укритті. Укриття маленьке, загальна кімната для початкової школи одна, і одна загальна для середньої школи.
Аж цікаво подивитися в очі тим людям, хто це придумав...
Зараз вчителі тягають стільці і парти, бо це ж не лише на нашій паралелі. Готуються :(
От що тим бюрократам не сиділося спокійно у своїх кабінетах, що вони до дітей додовбуються?
Ну ниче се• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Представить не могу себе одного учителя и 35 детей. Ужс. У меня в классе было 23, и это было много
У моих до войны по 34 было
В прошлом году у младшего осталось 22 человека, у старшей 10
Вот в этом году тоже по 2 класса на параллели сделали. Не знаю, по сколько человек
Гжегож Бженчишчикевич• 21 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Вашим детям пора о поступлении думать, а не о классных руководителях
Да Вы, что дейстыительно только об оценках в школе нужно думать, что такое дружба, поддержка им и знать не нужно главное же зно и хорошие оценки ))и хрен на то что все равно родители будут платить за учебу и репетиторов.
Нехай щастить• 21 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Вы нормально себя чувствуете? Не приболели как и автор? Война вообще-то!Учителей им хочется веселых....Идите в частную. И там права качайте
а вы идите поучайте своих детей и рассказывайте по какому адресу им нужно идти
Ну шо не так?• 21 августа 2023
Чи ж пишете, що частина дітей виїхала, то скільки по факту дітей планує ходити до школи?
Лгин• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Дивно, я в 1 клас йшла в 1996 році у нас в класі було 42 дитини. І так було практично по усім школам міста. Купа класів на паралелі, бували класи навіть ’Ї’ і повні дітей. 30-35 дітей це і зараз норма. Моя донька в 8 класі, у неї 34 дитини і 6 класів на паралелі. Ніколи не чула про класи на 20-25 дітей, якщо це не приватна школа.
Просто красавица• 21 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну как бы в 11 классе уже не о дружбе думают
Наша взяла• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
было до войны и до ковида 38 детей.
Как-то выучились) правда потом ковид и война проредили, кто не ходил, кто уехал.
В Киеве это обычная ситуация в спальных районах.
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
но-но, зараз набіжать адепти ’українська освіта найкраза, європейська-ге, фу’ і напихають Вам в панамку)))
Б´ю байдики• 21 августа 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Вы верите, что 100% детей из 3 классов, которые ходили в эту школу до войны, будут с сентября учиться оффлайн?
Вы оптимистка, однако.
Мои племянницы формально в своей киевской гимназии, но прошлый год они ни дня ее не посещали.
И из всего класса 7 человек ходили в один класс, во второй может 12.
Некоторые дети были в Украине, но не в Киеве. Ну может они вернуться. Это будет 50-60% от полного списка.
Вы оптимистка, однако.
Ну так списки составляют на основании заявлений родителей. У нас в школе проводили опрос по выбору формы обучения, оффлайн только те, кто в Украине и в городе.
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ дляInci
35 забагато якось ..та вчитись можна
дійсно))) після 25 вже нема різниці чи 35, чи 55
Донька подруги
• 21 августа 2023
Ответ дляНехай щастить
не знаю, будут ли у нас кого-то увольнять, т.к. в течении предыдущего года по школе не хватало 5 учителей.
У нас не вистачає вчителів середньої школи. Вчителя математики, інформатики. Ще під питанням вчитель хімії.
Сизоока бестія• 21 августа 2023
Ответ дляНаталія-Ната
в моем сссре на нас было более 30, и учили хорошо
автор, забейте, все равно надо сейчас репетитора нанимать, даже если б войны не было. Чем раньше это поймете, тем лучше. Учебники - неинтересные, тяжелые, бред бредовый вообще. Если получится заинтересовать ребенка чтением всего подряд и в больших количествах - будет супер. И не гнобите ребенка учебой, я вот загнобила, деть подрос, оказался довольно талантлив и упорен, но вот только не в учебе. В учебе я отбила охоту своими наездами. сейчас жалею. Судя по тональности вашего поста, у вас тоже есть все способности загнобить при случае собственного ребенка.
Донька подруги
• 21 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Так вы за учителя переживаете?
За якість навчання.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Если бы не класс и дружба не так просто детям было бы пережить весь п.. ц который сейчас вокруг происходит , Вы не представляете как помогли детям ежедневные классные часы в начале войны.
Можу брикнути• 21 августа 2023
Плюс в школьные укрытия еще и посторонних пускать будут, т.к. не имеют права отказать
Этот учебный год будет самым бредовым
Просто красавица• 21 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
За якість навчання.
Ещё раз - за качеством обучения - в частную.
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Ах, да и у тех бюрократов, кто это придумал, дети в таких условиях не будут учиться. А на остальных им пофиг.
а чому їм не має бути пофіг? Ви подивіться, скільки радісно відписалось, що нічого страшного, ’дави нас. барин, еще’
Пошаманю• 21 августа 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Из этих 35 детей по списку наверняка большая часть не то что не в Киеве, а не в Украине.
Так уже нельзя учиться
Сизоока бестія• 21 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
За якість навчання.
ой наивная вы..
ну прозревайте, учебнички на досуге полистайте...
Просто красавица• 21 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Пора заканчивать дружить и начинать учиться. Остался 1 год до поступления
Донька подруги
• 21 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
Вибуло 18. Було 88 на паралелі.
Залишилося 70 і так переділили.
Мастер Пис• 21 августа 2023
Натішитися не можу, що виїхали в невелике містечко. Ніяких проблем з школою, і взагалі.
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ дляИграю у края
Це ті,хто йде очно.
Нас теж цим лякали, але поки мовчать. Повинно бути не менше 25 дітей в класі,які будуть ходити очно (не сімейне, не дистанційно)
так. саме тому я написала заяву, хоча дочка не буде вчитись. Бо шкода вчительку, вона в нас чудова. Інакше з 3-х класів зроблять 2
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Принципиальная разница сколько людей сидит без света? 25 или 35? Если будет 35 - вашему будет темнее?
ну, як не принципово. то хай по 100 в класі зроблять, взагалі шикарна економія на вчителях буде. Можна буде ще барабанів закупити
Відкушу все що стирчить• 21 августа 2023
Якби не укриття, то дивини немає, в спальних районах завжди були такі переповнені класи. І десять років тому, і п´ять. Хороший вчитель справляється(як-не уявляю
)
Б´ю байдики• 21 августа 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Я в курсе. У автора была 28+23+19. Всего 70 человек в трех классах. Теперь столько же, только в 2. Это что-то из области фантастики, потому что очень многие выехали по Украине, за ее пределы.
В классе сына выехало только двое, в классе дочери все в городе
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Як я розумію, це сьогодні кіпіш почався. У нас.
це ще раніше було. Бо наша вчителька мені писала про це ще в червні і просила, щоб я дочку не забирала зі школи
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ дляИграю у края
Дівчатка, вибачте,але були інші реалії.
Не було війни.
Не було інклюзії.
Звичайно,вчителю легше перебігти до укриття та заспокоїти 20 дітей, а не 35.
Не було війни.
Не було інклюзії.
Ви нічого не докажете таким. вони. як та жінка, що застала чоловіка вдома на коханці))) самі придумають виправдання)))
Б´ю байдики• 21 августа 2023
Ответ дляМожу брикнути
Этот учебный год будет самым бредовым
Не під час учбового процесу будуть пускати сторонніх
Баба_Воля• 21 августа 2023
Ответ дляДонька подруги
Так, економія зарплат.
Викладачів у вишах переводять на 0,75 та на 0,5 ставки також.
зате суддям, собі і депутатам не економлять