ЛеньГуглить_правда• 21 августа 2023

Девочки кто-нибудь пользовался духами "Miris"

Те которые мне нравятся, их нет в наличии, не знаете когда они появляются?
ОбережнаЯ• 21 августа 2023
Не стойкие вообще. Зря потраченные деньги.
Малинка• 21 августа 2023
Брала Міріс багато пробніків, у них реально дуже великий асортимент реплік, але потім перейшла на Інтенсо парфум, далі уже залишки у флаконах оригіналів і бюджетні парфуми брала. Якщо і візьму з таких розливних, то тільки Інтенсо, хоч там менше позицій, ніж в Міріс, але мені підходять, стійкі, можна взяти 5 мл, а можна чисте масло, концентрат.
ПироженкА• 21 августа 2023
Есть очень стойкие у них, а есть не очень...тут смотря какие брать.
автор ЛеньГуглить_правда • 21 августа 2023
Ответ дляМалинка
Дякую