бибизяна• 21 августа 2023
Кто-то покупал духи фирмы SHAIK Турция...
Это бюджетная линия, аналоги известных брендов, как они по стойкости и по запахам?
А шо сталося?• 21 августа 2023
Не купувала поки що, але Турція багато випускає аналогів, наприклад, для Фармасі і Юнайс, ці деякі тестила і мала, приємні, досить стійкі були.
А де Ви такі аналоги знайшли? Десь є в офлайн?
бибизяна
• 21 августа 2023
Ответ дляА шо сталося?
Я знайшла в магазині, але і сайт їх є, наберіть назву і найдете
бибизяна
• 21 августа 2023
Ответ дляА шо сталося?
Магазин Шик і блиск
А шо сталося?• 21 августа 2023
Знайшла, 750 грн за 50мл, 250 грн за 20 мл, приблизно як і всі аналогові, але я поки що не обрала улюблені аромати, то мені формат 5 мл за 70-95 грн у Інтенсо парфум оптимально для розпробування. Послухаю відгуки, хто реально користувався.
бибизяна
• 21 августа 2023
Ответ дляА шо сталося?
Та никто ж не пишет((
бибизяна
• 21 августа 2023
Ответ дляЮля_34
Користуємося останні років 4 - парфуми суперові.
Дуже схожі на оригінали і стійкі.
Мені не зайшли тільки TM Clive&Keira - зовсім на собі їх не відчуваю
Дуже схожі на оригінали і стійкі.
А чоловічі не брали? Які аромати класні?