Добрый вечер! У кого обнаруживали экстрасистолы? Сделала холтер суточный, показал до тысячи в сутки. Может у кого то получилось их полностью убрать? Спасибо!
Ответ дляflekder
у меня в школьном возрасте, оказалась поперечная стяжка в желудочке не давала полностью закрываться и нужно было периодически делать дополнительное сокращение чтобы докачать остаток крови; уходило под нагрузкой; потом перестал ходить к врачу и всё прошло (наверное)
Спасибо за ответ! Здоровья Вам!
prosto_aisha• 21 августа 2023
Живу с ними не ощущаю ничего не делаю. Их лечат только в том случае если они мешают вам жить, лекарства токсичны для организма. Поэтому если они вам не мешают то их и не лечат. Так мне в Амосова говорили.
PodolyankaUA• 21 августа 2023
Проходила 3 раза холтер ЕКГ (не із-за естрасистол, а щоб виявити зміни зубця Т і сегменту ST). Найбільше екстрасистол шлуночкових по одному холтеру було 3355, призначили бета-блокатор, але коли почав занадто знижуватися пульс перестала приймати. Купила краплі Екстрасистолік. При такій маленькій кількості екстрасистол шлуночкових не призначають антиаритмічний препарат.
В більшості естрасистоли доброякісні. Лише потребують уваги екстрасистоли, якщо є органічні захворювання серця, якщо шлуночкові екстрасистоли по класіфікації Лаун-Вольфу - 3, 4, 5 класу (поліморфні, парні, групові, залпові, ранні).
На короткий термін шлуночкові екстраситоли уходили або зменшувалася кількість.
Навіть від кави відмовилася.
Lubasha1981• 21 августа 2023
В мене вперше з´явилися екстрасистоли в 35 років. Раніше нічого подібного не відчувала, тому вирішила, що у мене щось серйозне з серцем і я помру... Накрутила я себе конкретно, скажу чесно... Дійшло до того, що міряла пульс по 20 разів на день, обійшла всіх лікарів, робила Холтер, узі серця, аналізи...У мене теж їх було до 1000, але я їх дуже відчувала. В моєму випадку допомогли банальні заспокійливі, зміна роботи, яка вимотувала мене, та внутрішній спокій. Я заборонила собі приймати все близько до серця і з часом (мабуть десь через півроку) вони зникли зовсім. Зараз мені 42.
Ответ дляprosto_aisha
Спасибо большое!
Ответ дляsky-labs
Начните с восполнения дефицита магния.
Нужно сдать кровь на минеральный обмен (электролиты) + кальций, посмотреть на баланс
Спасибо большое! Только начала пить магний
Ответ дляLubasha1981
Все як у мене, міряю пульс постійно, багато лікарів обійшла, відчуваю їх дуже при зміні положення та в час нервових ситуацій. Я також дуже близько до серця все беру, накручую себе. Дякую Вам дуже!
Ответ дляLubasha1981
Скажіть будь ласка, як ви їх відчували?
Ответ дляmammyanny
Як вони вам відчуваються?
Відчуваю так- відчуваю удари пульсу і в одну секунду немає удару і потім сильний толчок і далі вже нормальний ритм
Ответ дляяночка2506
В мене наче дьоргається щось всередині. Почалось вчора ввечері. Була сьогодні в кардіолога, побачила на екг їх. Каже не страшно, то через нерви, виписала різних заспокійливих і аналізи здати.
В мене вони сьогодні весь день, таке вперше, провокують панічні атаки і тахікардія як наслідок.
Lubasha1981• 22 августа 2023
Ответ дляmammyanny
Як вони вам відчуваються?
Так само, ніби пропуск удару серця, а за ним сильніший удар, від цього наростала тривога...
Ответ дляmammyanny
Так, ще панічні атаки можуть впливати на їх кількість. В мене також панічні атаки, тривожність, тахікардія. Мені також заспокійливі допомогають
Ответ дляLubasha1981
У Вас давно вони?
Ответ дляяночка2506
З учорашнього вечора, як випила панцикор і заспокійливі, то перестала їх відчувати. Може Дійсно нерви дійшли до піка навантаження. Але ж стрьомно як.
PodolyankaUA• 23 августа 2023
Екстрасистоли можуть бути у мене і коли спокійна. Іноді нервую, без цього ніяк. При загостренні тонзиліта екстрасистоли збільшуються і тахікардія виникає. Вночі відчуваю і поштовх у ділянку серця і пульс з пропусками, іноді відчуття ніби серце перевертається. Вдень по поштовху у ділянці серця відчуваю про екстрасистоли нагадує. Були одного разу по холтеру 1313 шлуночкових екстрасистол, через рік 3355 шлуночкових екстрасистол. Взагалі то екстрасистоли щодня відчувала декілька років. Пробігають ще пересердні екстрасистоли. Це меленька кількість екстрасистол, тому призначали лише бета-блокатор, ще купляла в аптеці краплі Екстрасистолік. Таки було покращення, пробігали лише передсердні екстрасистоли, тепер знову повертаються.
Ответ дляPodolyankaUA
Дякую Вам! Я також приймаю бета блокатор Метопролол.
PodolyankaUA• 23 августа 2023
Ответ дляяночка2506
На даний період приймаю Егілок, основна речовина теж метопролол.
Раніше приймала Атенолол (бета-блокатор призначається і при порушеннях ритму - порушення серцевого ритму (аритмія, синусова тахікардія, профілактика надшлуночкової тахікардії, пароксизмальна суправентрикулярна тахікардія, мерехтіння і тріпотіння передсердь; вентрикулярні (шлуночкові) аритмії, у тому числі спричинені підвищеним фізичним навантаженням, прийомом симпатоміметичних засобів; профілактика шлуночкової тахікардії і мерехтіння шлуночків).
Конкор у мене на екстрасистоли не діє, з тахікардіією справляється.
Але чомусь у мене таке відчуття, що допомогли саме краплі Екстрасистолік (купувала в фітоаптеці), коли їх приймала разом з бета-блокатором (на деякий період зикли шлуночкові екстрасистоли вперше), від кави навіть відмовилася. Прочитайте про краплі
Якщо я не помиляюся, у Вас буває миготлива аритмія?
Ответ дляPodolyankaUA
Так, я також Егілок приймаю, була миготлива арітмія, робила абляцію
season.wear• 22 сентября 2023
Ответ дляLubasha1981
Добрий день, в мене теж екстрасистоли, яке заспокійливе ви пили?
Lubasha1981• 23 сентября 2023
Ответ дляseason.wear
приймала біфрен