Пацаааааааан• 21 августа 2023
Дівчинка 1.4 роки бʼється
Прочитала статті , в них різна інформація і поради ,дівчинка гарно розвинена, дуже активна, може вдарити ,як і дорослого, так і дитину, особливо свого друга - однолітка, її ніхто не бʼє, постійно пояснюю їй, що так не можна, але ви ж розумієте,в більшості випадків, це як горохом об стіну, чекати поки переросте -не хочу, бо не хочу, щоб така поведінка стала нормою для неї ,навіть зараз ,хто щ власного досвіду може порадити, як приборкати дракона?
Пацаааааааан
• 21 августа 2023
Ответ дляSo_so
Это всё будет провоцировать у ребенка дальнейший негатив, не больше.
Советы ударить в ответ (бить как бы и плохо, но маме можно), смотреть молча как ребенок плачет - зло.
Только пример правильной коммуникации в ответ.
Дякую, завтра перевіримо, це наш постійний друг, «чужих» вона не чіпає наче
БальзаковскийВозраст• 22 августа 2023
Ответ дляAnnaSk1
То нехай дають їй здачі, пару раз получить - будеш сидіти тихенько.
+👍🏼
БальзаковскийВозраст• 22 августа 2023
Ответ дляПацаааааааан
Така собі порада
Дуже хороша порада, вашій можна, а вашу не можна вдарити?