Пік Антна• Изменено 22 августа 2023

Як відноситесь до жінок, які не виіхали?

Тому, що невиіздний чоловік, діти хлопці старш 18, хворі батьки.
Якщо місто обстрілюється, але нема бойових дій на вулицях та не під окупацієй.

Ці жінкі поступили вірно? Треба іхати одной, залишивші близькіх? З якой ціллю?
bespe4na_mavpa• 22 августа 2023
А судді хто
Запароленое одеяло• 22 августа 2023
Не виїжджала, Харків, сини 20+, батьки. Все покину та повезу свій зад кудись та буду висіти на телефоні? Ні, дякую. І мені байдуже хто що думає
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляpersonality
Мене? Ти з воронєжа?
Я з Украіни, писала вище, до чого тут воронеж?
personality• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
З якого міста?
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Автор, треба трохи підівчитись, те що ви заробляєте так гроші, маєте право, але треба трохи докласти зусиль у навчанні української. І це будуть зовсім інші гроші за ваші пости і зовсім інші сайти, а не рівень порадниці.
Про що ви?
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляpersonality
Удалено администрацией...
Творю чудеса• 22 августа 2023
Якщо це ЇХ свідоме рішення, бойових дій нема, навіть якщо вони є, моя думка їм не потрібна. Є патріотки, які не хочуть виїзжати, є ті, хто вагається, є ті, хто виїхав, комусь пофіг на країну, але лінь ворушити дупой, у когось обставини, люди різні, кожна ситуація індивідуальна.
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляpersonality
З якого міста?
Дніпро, Приднік. Раніше на Тополі мешкала. Ще питання?
Не за Будка• 22 августа 2023
Нормально отношусь, я одна из них, нас миллионы
Муж выездной, но хотим жить в Украине
Хвильоватиша• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Хотіла в Інше, випадково вийшло.
Віримо, віримо
Бадабум• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Тоді зрозуміло звідки русизми у мовних зворотах. Вагаєтесь чи виїзджати? Треба всі «за» і «проти». Тоді краше писати про себе, про вашу ситуацію. Дайте собі час - місяць до прийняття рішення, почитайте і позадавайте питання в групах країни, куди плануєте. І приймайте рішення. Удачі!
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляБадабум
Я не зможу виіхати по сімейним обставинам.
Рассказница• 22 августа 2023
Ответ дляОябунчик
Я не виїхала. Київ.
Тут робота, дім, свій будинок, ліжко в кінці кінців. А скитатися по світу в шелтерах і мити унітаз ( умовно) я не хочу. Тим паче здоровя не те.
Всі біженці вважають, що вони дуже цінні для Європи, їх будуть утримувати роками, а потім з мінімальним (а, в їх розумінні-вільним) знанням мови візьмуть на престижну роботу. А унітаз хай араби миють.
Звоночек• 22 августа 2023
Отношусь так, что это их личный выбор. Я уехала, но при таких обстоятельствах наверно тоже пришлось бы остаться. А вообще мне все равно кто уехал, кто остался. Меня больше волнует моя ситуация, а не чужих мне людей.
Звоночек• 22 августа 2023
Ответ дляРассказница
Да оставьте вы в покое беженцев. Какое вам дело до того будут они мыть унитазы или нет? Хорошо, будут мыть унитазы и что? Главное что бы их устраивали условия труда и страна там где они будут.
Рассказница• 22 августа 2023
Ответ дляpersonality
Удалено администрацией...
Ідіть вчіться.
Хоча по вашим матюкам бачу, що даремна трата часу
Може ще третю?• 22 августа 2023
Сім´я, рідні, друзі, одноклассники, два будинки, дві квартири, собаки, коти,власна справа. Я тут живу і радію життю в достатку і радості. В Європу тільки на відпочинок.
КротоТо• 22 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Не выехала, старые родители. Не оставлю
Я вивезла бабусю, зараз їй 87 років.
Рассказница• 22 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
Из право.
Бронетапці• 22 августа 2023
У меня есть подруги у которых нет мужей/парней/детей и они здесь, никуда не выезжали
У меня тут любимый муж, но я не вызжаю даже не из-за него
Есть такое понятие ДОМ. Для меня это не просто слово.
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
Я про тих, хто не з зони бойових дій. І на пособіі зараз.
Виіхавших з таких міст, як Маріуполь, розумію та співчуваю.
Але вот з Дніпра богато виіхали, досі на пособіі, не працюють та хочуть залишитись?
Цвіпканя• 22 августа 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Ви читаєте,що я написала? Де там про болота?
Ну і Ш без м´якого знака в укр мові)) навідміну від узької
Та вона не доганяє.
’можно’, ’знаєшь’, ’близьки’...
Ця кокошниця - провокатор-стажер. Ще вчитися і вчитися.
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Та вона не доганяє.
’можно’, ’знаєшь’, ’близьки’...
В чому провокація?
Цвіпканя• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
’особисто’
’пекельні борошна’?
Іди тренуйся ще, матрьоха безграмотна. Палишся в кожному коменті.
Намакушка• 22 августа 2023
Мені все одно на цих жінок.
Хоча я не розумію на фіга сидіти в прифронтовому і місті і чекати ракету. Чи чоловік прямо з прифронтового міста не виїзний?
Так і пишіть ’лінь щось зробити, щоб переїхати в більш безпечне місто. Бо то треба щось робити і шукати нову роботу’
Цвіпканя• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
В чому провокація?
Тоді зустрічне питання: навіщо Вам ця тема, що це Вам дасть?
автор Пік Антна • 22 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
А навіщо інші теми тут? Висказати те, що я думаю.
Виправлялочка• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Лайф іс бьютіфул, це за ранок ваша стопіцота трольна тема. В бан за провокації.
Виправлялочка• 22 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
Та вона не доганяє.
’можно’, ’знаєшь’, ’близьки’...
Це форумна провокаторша Лайф іс Бьютіфул, ніяк не купить підписку на нормальний переклад. Вже банено не раз. Кидайте скаргу, хай йде борщ варить)))
Фоточки нема• 22 августа 2023
Мені байдуже на інших. Це їх особисте життя. Я не осуджую нікого і не за що.
Я живу своє життя і якщо мене осудять за щось - байдуже!
Це тільки тут мають право осуджувати порадниці, вже частіше забавляє це, в більшій мірі то, як інші приймають близько до серця осуд тих, кого навіть в очі не бачили.
В