Пік Антна• Изменено 22 августа 2023

Як відноситесь до жінок, які не виіхали?

Тому, що невиіздний чоловік, діти хлопці старш 18, хворі батьки.
Якщо місто обстрілюється, але нема бойових дій на вулицях та не під окупацієй.

Ці жінкі поступили вірно? Треба іхати одной, залишивші близькіх? З якой ціллю?
Перша скрипка• 22 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Я вивезла бабусю, зараз їй 87 років.
На пособія, чи Ви працюєте? Хто за бабусею дивиться, коли Ви на роботі? Одна бабуся то може й можна якось, а коли четверо старих 80+, троє з яких майже не ходячі, далеко з ними поїдеш?
Лукава Кішка• 22 августа 2023
Ответ дляВиправлялочка
Лайф іс бьютіфул, це за ранок ваша стопіцота трольна тема. В бан за провокації.
О, а я думала мені здається.
Первоклашка Я• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Дніпро, Приднік. Раніше на Тополі мешкала. Ще питання?
А що у нам в Дніпрі такого меладраматичного? Не Запоріжжя ж. Ну прифронтове,ну прилітає,але під машину попасти вище шанс
СИРЕЛИ• 22 августа 2023
я даже собак своих не смогла бы бросить, не то что семью.
personality• 22 августа 2023
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Я з матрьохами тільки мовою мату. Ви ж по інакшому нє панімаіті
Цибулька зла• 22 августа 2023
Ответ дляБронетапці
У меня есть подруги у которых нет мужей/парней/детей и они здесь, никуда не выезжали
У меня тут любимый муж, но я не вызжаю даже не из-за него
Есть такое понятие ДОМ. Для меня это не просто слово.
Просто словом это станет, когда ваш город оккупируют. Как и ’могилы предков’ и прочие очень важные вещи. На моей кровати уже год спят буряты или чечены, за это время понятие ’дом’ утратило свой смысл. Война меняет взгляды на многие вещи.
personality• 22 августа 2023
Ответ дляРассказница
Ідіть вчіться.
Хоча по вашим матюкам бачу, що даремна трата часу
А без гугла?😂😂
КротоТо• 22 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
В Італії нема виплат, все за свої. Але вона у нас ще самостійна
Платье Длинное бальное• 22 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Я вивезла бабусю, зараз їй 87 років.
Она не ходит и лежит
МадамОхмури• 22 августа 2023
Мені пофіг, чому я повинна до них якось відноситися? Я роблю те, що вважаю за потрібне в своїй ситуації, а інші мені навіщо?
Крошка Енот• 22 августа 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Никак не отношусь, дети мои заграницей, мужа нет, я здесь из-за старенькой мамы и 2 собак. А так бы давно уехала, здесь лично мне делать нечего.
Куда? А жить где?