Декілька днів тому спухла в кота губа. До ветеринара не водили думали само пройде. Може в когось таке було що робили ? Єдине думаємо може він вдарився коли бавився
Ответ дляcoloritka
Може алергія?
Без поняття .ще купляли подушечки такі nutri pockets. Може на них.
Ответ дляNastja-70
Накололся на что то.
Кактусы в доме есть?
Кот красавчик.
Кактусы в доме есть?
Кот красавчик.
Ні , немає кактусів. Стараємось до рослин не підпускати.
Ответ дляMikulishna
у наших такого не было
- посмотрите тут, очень похоже
Я вже ту статтю читала ) якраз пишуть що ветеринар вколов шось і все. Ну нічого такого не було от хіба міг вдаритись (
Ответ дляLor111etta
Кіт надворі гуляє?
Може вкусив хтось?
Ні , він домашній. Хіба що шось залетіло і вкусило
Lor111etta• 22 августа 2023
Ответ дляOksana-bc7b
Щоб не набирався абсцес.
Quarasique• 22 августа 2023
Який же він у вас гарний 😍
Спухла, то може бути алергія, травма, проблеми з зубами. Ще може бути укус комахи, мухи-жигалки зараз дуже злі. А коти ж їх ловлять і хрумкають як сухарик, то може впіймав та наостанок від неї отримав.
Ще огляньте коту рот - чи в нормі зуби, чи не гаряча і не болюча на дотик ця набрякла губа, поспостерігайте - чи не чухає мордочку, чи нормально їсть та взагалі себе почуває, зміни у поведінці, апетиті, тощо. Якщо додаткових симптомів немає, то швидше за все укус комахи, то не страшно. Або ж алергія, може яку нову їжу він їв?
Ответ дляLor111etta
Щоб не набирався абсцес.
Та от теж переживаю.
Ответ дляQuarasique
Який же він у вас гарний 😍
В поведінці не змінився , їсть теж добре. Я вже інший корм купила побачим як буде. Давала йому ще лосось зовсім трохи може якась спеція попалась. Ну і то шо він пригав на стіну бавився і міг вдаритись ще таке. Просто воно довго вже і гнійники вчора виходили . Сьогодні вже ні
Ane4ka-9cee• 22 августа 2023
У моєї кішки таке було, теж думала чимось вколола. Водили до ветеринара, це виявляється якась внутрішня хвороба , я вже не пам’ятаю назву, давно було.