Пусин Кукин• 22 августа 2023

Варильна поверхня-газова, похваліть свою

10 років користувалася індукційною, переїхали в інший будинок і там є газ. Беручи до уваги реалії і досвід минулої зими, хочу газову плиту.
Fresh_coconut• 22 августа 2023
Стара я газова плита якій більше 10 років

ЛЮБА• 22 августа 2023
Хочу на 5 конфорок , что бы была турба , большая , 2 средние и маленькая . Смотрю на Самсунг .
автор Пусин Кукин • 22 августа 2023
Ответ дляFresh_coconut
Хочу вбудовану
автор Пусин Кукин • 22 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Скло, емаль чи нержавійка?🤪
ЛЮБА• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Скло, емаль чи нержавійка?🤪
Она нержавейка. Меня больше интересует мощность конфорок .
автор Пусин Кукин • 22 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Зрозуміла вас. Я поки не можу визначитись між склом і емалью
Фокус-Покус• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Скло, емаль чи нержавійка?🤪
В мене сама безпроблемна була в емалі кольору слонової кістки. Зараз чорне скло, і я не задоволена з ним гратичь в чистоту. А з нержавійкою як пощастить, вони різні по якості і тут не вгадаєшь. Одні миються легко і без плям, інші не віддереш)
ішо• 22 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Піду плакати (
ЛЮБА• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Эмаль выгорает , у меня сейчас черная . Одна конфорка вок , 2 средние и маленькая , такое себе .нашла на 5 , была раньше нержавейка , нормально в уходе .

Мать драконов• 22 августа 2023
Нержавійка наше все. Важкі решітки теж важливі. В мене зануссі, точну модель не скажу. Ну і вбудована газова духовка теж їх. У вбудованої газової духовки є мінус - примусове охолодження, тобто нема електрики - нема духовки. Чоловік казав ’та все нормально, нічого не загориться’, а я все одно боялась і не готувала в духовці без світла.
ЛЮБА• 22 августа 2023
Ответ дляішо
Піду плакати (
Не поняла ? Если вам хватает , так это отлично. Если бы было 2 большие , средняя и маленькая меня то же устроило .
ішо• 22 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
за досвідом, ніколи більше двох разом не використовували, тому вирішив, що буде так, хоча спочатку планувалось на 6
автор Пусин Кукин • 22 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Дивлюсь на скло з чавунними решітками…по виду подобається, але як воно буде в експлуатації?!
ЛЮБА• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Мне надо 2 большие , так как на той средней ждать что бы что то нагрелось или пожарилось оооочень долго . Так что на 2 большие конфорки меня бы то же вполне устроило .
ЛЮБА• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Не знаю как с отдельными подставками на каждую конфорку , у меня не было такой поверхности .
Фокус-Покус• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Беріть те що до вподоби. Для дівчаток важлива естетична сторона.
пу_пугренчик• 22 августа 2023
В мами нержавійка, вже вся зачухана - сліди від губки з жорсткої сторони, і на ній дуже нагоряє біля комфорок. Навіть не їжа, пигорівша, а ніби від газу просто. В сестри біле скло - задоволена
Едимнаморе• 22 августа 2023
Чорне скло - то капець. До нього була біла емальована звичайна плита - набагато краще
бибизяна• 22 августа 2023
Нержавійка Горенье з чавунною решіткою вже 6-7років їй. Поверня гарно миється.Тільки решітки недомиваються вже.

автор Пусин Кукин • 22 августа 2023
Ответ дляЕдимнаморе
В мене була чорна індукція, то моя любов. В догляді ніяких проблем не було.
Едимнаморе• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Індукція може і так. Рівнесеньке скло протер і чисто.
А тут не зовсім так.
Видна міленіалка• 22 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
У подруги стекло в двух квартирах- довольна много лет. Вроде варочные Пирамида. Конечно лучше брать белую или слоновой кости
Фокус-Покус• 23 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
В мене є і газова на чорному склі, і електрична чорне скло. То протерти рівну поверхню не одне і теж саме, що повидовбувати жиринки/ мусоринки з усіх деталей на газовій. В нову квартиру взяла газ на бежевому склі, мені здається що цей варіант кращій ніж чорний. На чорній бруд і просто плями від води дуже видно.