Непозбувна Бентега• 22 августа 2023

Фасади на кухню ДСП матові однотонні. Які вони в догляді?

Дівчата, може в когось на кухні фасади ДСП? Як вони? Дивлюсь на матові гладенькі Еггер і Савіола...Чи краще з текстурою обирати чи під дерево?
жінка незаміжня• 22 августа 2023
В мене просто матові. Саме такі і хотіла

автор Непозбувна Бентега • 22 августа 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Як вони в догляді? Я за це переживаю...
жінка незаміжня• 22 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Як вони в догляді? Я за це переживаю...
Мені норм. Правда в мене білі. Мені подобаються
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую.
vitaminka81• 22 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Як вони в догляді? Я за це переживаю...
Краще матові ніж глянцеві.
На глянцевих у нас постійно треба натирати, бо відбитки пальців залишаються.
Ще подобаються sоft tuch.
Зі структурою дерева по типу Еггер, думаю, будуть найлегші в догляді
Підмітайло• 22 августа 2023
Найлегші в догляді із структурою, не гладкі. Маю Фенікс темний і з малюнком темні. На Феніксі видно все. З малюнком - ідеальні.
Ответ дляvitaminka81
Краще матові ніж глянцеві.
Ще подобаються sоft tuch.
Так, думала про таку текстуру. Але, навіть не знаю: підлога - плитка під дерево, столешню думали під дерево. А як вам така текстура?
Дама_из_рекламы• 22 августа 2023
На матовому ДСП (без текстури і ’малюнка’) дуже швидко стає видно царапини. І виглядає на великому розмірі ’дешево’.
На Віярі великий вибір, підберіть щось світле, але текстурне
Дама_из_рекламы• 22 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
фасад - ок, але стільниця до нього потрібна інша

Патика-мотика• 22 августа 2023
Попробуйте их потрогать и посмотреть на свет, остаются ли пальцы
Туся муся• 23 августа 2023
Автор, свого часу питала у майстрів які вони радять щоб у догляді були невибагливі. Радили егер під дерево. Я свого часу не послухала тут порадниць що шоколадний колір це капець. От тепер маю. Постійно треба натирати. А ще як сонце падає то взалі жуть. Тепер для мене краса красою і мода, але витрачати свій час на догляд за меблями вже не хочу. Тому тільки практичне все буду обирати.
Ms. Android• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Точно как в моём детстве кухня была новомосковская с таким рисунком)
Вообще любой рисунок легче в уходе чем однотон. У меня под дерево, не нарадуюсь
Невгамовна шахиня• 23 августа 2023
Якщо Ви в Києві, раджу поїхати на Віяр і кожний зразок ДСП, що сподобався, потрогати, на деяких можуть залишатися сліди, а деяким хоч би що, там і зробите свій вибір
автор Непозбувна Бентега • 23 августа 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Дякую! Вже була там два рази. Трогала різні зразки, але чесно, ось стосовно матового ДСП не дуже зрозуміла, як він поведе себе на практиці 🤔
Ответ дляДама_из_рекламы
Дякую! Про царапини щось не подумала...
Ответ дляТуся муся
В мене на кухні якраз сонячна сторона. Ви мене правильно зрозуміли, на першому місці для мене це практичність! Це моя перша невеличка кухня і виявилось, що ж стільки нюансів. Але зараз щось зациклилась саме на фасадах))
KROX@• 23 августа 2023
У мене як раз такі. Матові Еггер і колір схожий. Норм. Ніяких проблем.
Дикая Роза• 23 августа 2023
Ответ дляvitaminka81
Краще матові ніж глянцеві.
Ще подобаються sоft tuch.
Правильно думаєте про еггер з дерев´яним декором, саме практичніше, подруга зробила. А от однотонний софт тач я маю в ванній і прихожій, добре що не на кухні, бо можна рьохнутись з ним, дуже не практично. Любить він плямки, а позбутися їх не легко.
Дикая Роза• 23 августа 2023
Я Вам раджу ще подивитись на дсп Cleaf, теж італійці як і Saviola. Але покриття в них схоже як на стільницях, з термастійкого пластику. Цікаві декори. Можете з´їздити на Кронас, в них зараз акція на них -30%. Може щось сподобається.

Ответ дляДикая Роза
Cleaf дивилась. Там зверху є моє фото фасад з текстурою, і це саме він. В мене просто проблема в тому, що ми відштовхуємось від плитки на кухні(її ще до нас положили) і бажано було б щось однотонне на кухню, бо на плитці по центру є чорна яскрава полоска, яка бере на себе весь акцент🤔. Мені фасади Cleaf сподобались, але не впевнена що з них щось підійде, вони всі такі текстурні я б сказала...Ось фото плитки
Ответ дляДикая Роза
Дякую! За дерево зараз думаю, але тоді вже стільниця краще не дерево? І як вам такий варіант, якщо нижні фасади дерево, а верхні однотонні?
KROX@• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
У мене так: низ під дерево, вверх - однотонний. Стільниця з каменю.
Ответ дляKROX@
Будь ласка, а можете показати кусочок вашої кухні або стільницю?
Ответ дляKROX@
У вас ручки чи без?
KROX@• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ось…
Дикая Роза• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не всі текстурні, є дуже спокійні, і в тому числі як і еггер у Вас на фото. Треба вживу дивитись.
Дикая Роза• 23 августа 2023
Мені подобається з цих останнє фото, не то бетон, не то каміння)
Дикая Роза• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я зараз пошукаю фото, колись створювала тему про фасади з Cleafa, і одна форумчанка показала, але в неї темне дерево знизу. Дуже гарно як на мене.
Ответ дляKROX@
Ось…
Дуже Вам дякую!
Дикая Роза• 23 августа 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Як на мене, то гарно