Сало не люблю• Изменено 23 августа 2023
Повернення заради школи
Цікаво, чи багато батьків повернулися в Україну заради навчання дитини офлайн в школі.
Дякую за голосування.
Я ще рішення не прийняла:( 7 клас, Київ. Минулий рік навчалися дистанційно.
Дякую за голосування.
Результат:
вже голосів:
442 (64.24%)
Залишилися закордоном
246 (35.76%)
Повернулися
Galina_vinsport• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Навантаження в школі великі? Чи чому не витримує?
Всидіти тяжко фізично. Навіть при умові, що він може піти і сісти на килим, то й на килимі довго не всидить. Треба йому походити, а краще - побігати.
Galina_vinsport• 23 августа 2023
Ответ дляСиреневенькая
А що її там витримувати, коли на перервах там так шаленіють, що затопчуть і не помітять?)))
Я не настоювала, син сам захотів, бо фактично один рік залишився.
Із РДУГ - тяжко витримати, хоча й приймає ліки.
Сиреневенькая• 23 августа 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Здоров’я Вашому хлопчику
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Це де все в такому рожевому світі? Ми в Німеччині, в мене зовсім інше уявлення-і про вчителів, і про відносини серед дітей ( німців). Про освіту не скажу, моя ще не вчиться в нормальному класі, да і не була ю у них так розвинута економіка і техніка, якби не їх освіта, мабуть.
В тому-то й мова, що ви ще не навчалися в нормальному класі.
Ми прожили в німецькій родині місяць, спершу я дуууже здивувалася, що німецькі діти домашку роблять за 20-30 хвилин всю. Що в школу йдуть з радістю.
Потім трохи пожили в Англії. І очі розплющилися.
В Україні крутий рівень знань. Але він вибивається палкою і робить з дітей ментальних калік.
Але до автора і її дитини це не має відношення, бо в них на щастя є хист до навчання. Тобто це ті самі відмінники, яким навчатися в задоволення.
Таких і вчителі люблять.
Galina_vinsport• 23 августа 2023
Ответ дляСиреневенькая
Здоров’я Вашому хлопчику
Дякую, воно не виліковується, але частково перерости може. Чекаю підліткового віку, щоб хоча б на дорогу не летів, а то тормоза взагалі не спрацьовують.😭
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Нам із РДУГ за кордоном набагато краще навчання. Розуміння вчителів що таке РДУГ. Повага до дитини. І батькам легше!
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Таких і вчителі люблять.
Навіщо палкою? Може дитина творча і їй математика не цікава. Я вважаю, це у батьків проблеми, якщо заставляють вчитися. Потрібно розвивати сильні сторони дитини.
Galina_vinsport• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Так, розуміння вчителів приємно дивує🔥 зараз син йде в 4 клас, в іншу школу і я хвилююся, щоб все було норм. Щоб не було булінгу, як в попередній школі, від дітей.
Кокосиха• 23 августа 2023
Я в Киеве. Трое детей прошлый год учились оффлайн. И будут продолжать в этом.
Из трех классов пока вернулись 2 семьи.
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Так не батьки заставляють. А вчителі. Автор, у вас не статистичний випадок. Ви відмінниця і ваша дитина теж. В самому хорошому сенсі.
В українській школі не можна відмовитися від фізики, якщо, як ви написали, дитина творча. І вона ростиме невдахою з відчуттям провини. Бо всі діти в українських школах мають здати фізику на притомну оцінку. Й алгебру. А арт чи фізкультура - це в укр школі взагалі не важливі второсортні предмети. І якщо в дитини творчі здібності, їх не дає розвивати система!
От хто поважатиме людину з двійкою по математиці і 12 по співу? Це до прикладу.
В тій же Англії зовсім інакше. Предмети можна вибирати. І от, одна з перших порад від простих місцевих новоприбулим українцям. Вибирайте, кажуть, основні предмети, і концентруйтеся на них. Наприклад, математику, англійську, і (увага!) - музику, арт, спорт! Тобто! Спорт і арт в них іде на рівні з ’серйозними’ предметами. Це просто неймовірно!
Galina_vinsport• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
В Польщі фіз-ра кожен день🔥 і це реально класно. І навіть вже не лякає що вони бігають у футбол грають в одних футболках, коли на вулиці вже прохолодно. І реально, не хворіють.
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляGalina_vinsport
А в Англії обов´язково на перерві іти на вулицю, сидіти в класі не можна. Також кімнати wellbeing, де дитина може посидіти, якщо їй погано або сумно... Й навіть полежати!
Оскорбляю всячески• 23 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Так отменили ж дистанционное, распоряжением
Очно, экстернат или семейное
Ну это я пишу, что мне столичный учитель на днях сказал
В западном регионе чуть ранее сообщили и смешанном...
Где истина?.... Может, к сентябрю еще несколько раз поменяется
Очно, экстернат или семейное
Дистанционное обучение будет предоставляться только некоторыми государственными школами. Не теми, которые хотят родители, а теми, в которых это экономически и технически обосновано
Папина дочка• 23 августа 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Мне казалось, что школа- точно не аргумент чтобы вернуться. Но, оказывается, очень многие возвращаются.
Многие из Киева уехали, а многие, наоборот приехали туда как в спокойное место
Именно, мы с Запорожья (некоторые и его считают более спокойным местом. Все познается в сравнении). Забираем документы из нашего лицея и сюда идём в обычную школу. Дистанционную форму обучения уже нет сил тянуть, все обучение на мне, из-за количества тревог (дети учатся по Запорожью) и уроков онлайн минимум, обучайте и обучайтесь сами.
Идём сюда в обычную школу, лицеи не вытянем ни морально, ни финансово(
Сиреневая цапля• 23 августа 2023
да, мы вернулись ради двух школ.
Потому что в Польше это не учеба, а настоящий пиздц. Одна дочь еще как-то учила язык, а старшая ну ни в какую, нет свободной коммуникации, плачет все время,
ну шо тут делать
Така бойова Я• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Тобто , розумні тільки ті, що виїхали?
Це ж очевидно що так, більш того виїхало багато батьків заради школи і нормального навчання оффлайн.
Твердая валюта• 23 августа 2023
Освіту ,яку дитина здобула закордоном її врахують, і вона ні чим не гірша за українську:)
Щаслива Я• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Тобто , розумні тільки ті, що виїхали?
Біженці в кожній темі пишуть про це. Які вони розумні
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляТака бойова Я
І всі діти знають місцеву мову ? Без знання мови нормальним навчання назвати тяжко
Щаслива Я• 23 августа 2023
Ответ дляБутербродница
А сидеть в подвалах это учеба
Из Германии виднее?
Джем Шакіри• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Вже за 1.5 роки вивчили. Донька, слава богу, вже закінчила школу в цьому році, вступила до вишу за кордоном. Якби ще вчилася, не поверталися б тільки через школу - щоб знов в українську систему освіти не потрапити
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляЩаслива Я
У мене інша думка.
Поблокувала таких розумних біженців у всіх соц мережах. А то нудить від фото їх подорожей
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляДжем Шакіри
А що вас заважало раніше виїхати коли все так погано в освіті?
Амбасадор щастя• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Это осенью, зимой каждую перемену они одеваются и переобуваются чтоб выйти на улицу ? Времени не хватит 10-15 мин перемены
Пацаааааааан• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Таких і вчителі люблять.
Вы не совсем правы. Те, кто любит учиться, тоже хотят иметь выбор, а не быть вынужденным учить даже то, что совершенно не интересно. Отличники это, как правило, самые большие ментальные калеки, как вы выразились. Я это по себе знаю.
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Зона відпочинку є у нашій українській школі.
Нічого дивного.
Моя дитина в школу ходить не для того, щоб виходити на вулицю на перервах
Нічого дивного.
КвартираЧья• 23 августа 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Офлайн під ракети це оригінально, не знаю, що має бути в головах батьків
Уявіть собі вже рік провчилися так!
Скажіть спасибі, що ми всі безголові не виїхали і на нас тримається економіка тут і все інше
КвартираЧья• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Тобто , розумні тільки ті, що виїхали?
Ага, як послухать розумні ті, що виїхали і ті що не воюють. У решти і голови нема на плечах
КвартираЧья• 23 августа 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Так, дітям нема що робити поблизу фронту , це впринципі абсурдна ситуація. Для чого ризикувати, якщо можна жити вчитися нормально?
Оте навчання, де дитина сидить і не розуміє ні бе, ні ме, ні кукареку ви називаєте нормальним?
Це аби дома не сиділо?