Сало не люблю• Изменено 23 августа 2023

Повернення заради школи

Цікаво, чи багато батьків повернулися в Україну заради навчання дитини офлайн в школі.
Дякую за голосування.
Я ще рішення не прийняла:( 7 клас, Київ. Минулий рік навчалися дистанційно.
Результат:
вже голосів: 688
442 (64.24%) Залишилися закордоном
246 (35.76%) Повернулися
Повелитель бітка• 23 августа 2023
Ответ дляБутербродница
А зачем возвращаться? Дистанционное обучение как было так и осталось. Это глупость ради школы возвращаться
В нашій школі немає дистанційного 🤷‍♀️
Київ

автор Сало не люблю • 23 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Оте навчання, де дитина сидить і не розуміє ні бе, ні ме, ні кукареку ви називаєте нормальним?
Це аби дома не сиділо?
Зато на вулицю на перерві виганяють і в школі полежати може.
КвартираЧья• 23 августа 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Как-то некоректно задан вопрос. Вряд ли кто-то возвращался только ради школы. Учитывая, что в зарубежные школы наших беженцев приняли. Вернуться и восстановиться в украинской школе можно в любой момент.
А сенс в тій зарубіжній школі?
От син вчиться на програмі росток в 4 клас перейшов. Однокласниця в Швейцарії і її взяли в 6 вже. Каже почали вчити зараз 15×7.
В той час як в 3 класі влни вже мільйонами лкгуо рахують, множать сотні на сотні
Полонянка SexShop-а!• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Тобто , розумні тільки ті, що виїхали?
В нас є друзі доволі забезпечені та розумні люди з гарними посадами на великому приватному підприємстві. Вона може працювати онлайн, тому вона з дітьми до недавнього часу з березня 2022 жила в Італії, рік тому переїхали до Братислави. Весь цей час діти навчалися у приватній онлайн школі. Але! Пару тижнів тому вони переїхали до Ужгорода саме через те, щоб діти ходили до школи, тобто вони бачать, що онлайн в гарній приватній школі все одно не те, що навчання в реальній школі з реальними вчителями та однокласниками. Тому вони повернулись до України саме через школу. Так, не в Київ, але до України повернулись
СпайдерВумен• 23 августа 2023
Запоріжжя, буде лише дистанційне, немає сенсу повертатись
Гигиенишвили• 23 августа 2023
У нас 9 клас, йдемо в школу з вересня за кордоном, бо вдома сидіти то є мрак, друзів немає, онлайн ніякий. Спробуємо до нового року, а там побачимо. Раптом кращей теж буде вдома, може й повернемося. В мене контракт до весни
Будьте так ласкаві• 23 августа 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Офлайн під ракети це оригінально, не знаю, що має бути в головах батьків
Не знаю, що у вас у голові, писати такі коментарі. Так, ми будемо навчатися офлайн, у нас у школі є сховище, яке відповідає всім нормам і вимогам. Дома сховище відсутнє.
Щаслива Я• 23 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це ще одне підтвердження того, що забезпечені і розумні думають головою, не чіпляються за виплати як воша кожуха-вони знають, що могли раніше виїхати працювати і зможуть і потім.
А маргінали, які вперше в Європі навіть не розуміють різниці між школами. І те, що після звичайної школи в більшості країн ВО недоступна
СпайдерВумен• 23 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
Это понятно. Но ребенок вернётся в свой класс по возрасту. Сдаст тесты и зачислят. Без школы точно не останется. Не посадят же потом пятиклассника во второй, из которого он ушел.
Не сдаст ребенок тесты в украинской школе, программы слишком разные.

Угги_в_горошек• 23 августа 2023
Ответ дляБутербродница
Ну а як же сім´я?
Люди повертаються додому,до близьких,не всі мають змогу сидіти по 2-3 а то й більше років закордоном.
Угги_в_горошек• 23 августа 2023
Ответ дляБутербродница
А сидеть в подвалах это учеба
Якщо в прифронтовому місті,то звісно не навчання,там постійно виє
Якщо брати центр чи захід то чому б там не навчатися?
Буває дні зовсім немає сирен.
Птица-синица• 23 августа 2023
Вот во всем есть плюсы, у нас в Запорожье будет онлайн, так что и раздумывать не над чем...)
И смешно, и грустно(
Слобожаночка• 23 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
А сенс в тій зарубіжній школі?
Ви б краще порівняли життя пересічного швейцарця та українця. Думаєте вони не зможуть помножити мільйони?
Лукава Кішка• 23 августа 2023
Мы с Киева поэтому не выезжали, в прошлом году учились офлайн,все нормально
Так как я не хожу никогда в убежище, ребенку в школе безопаснее чем со мной
Малинка• 23 августа 2023
Ответ дляМаю натхнення
Так отменили ж дистанционное, распоряжением
Очно, экстернат или семейное
Ну это я пишу, что мне столичный учитель на днях сказал

В западном регионе чуть ранее сообщили и смешанном...

Где истина?.... Может, к сентябрю еще несколько раз поменяется
Та це маячня.У нас в школі недостатньо місць в укритті, буде змішана форма ,очна і дістанційна.Молодша школа тільки очно.Вже повідомили.
дама_из_декрета• 23 августа 2023
Автор,не знаю, что вам сказать,но в моем городе в К.Р недавно стало трагедия,погибла женщина и ребенок,которые месяц назад вернулись из-за границы, никто не знает правильного решения
дама_из_декрета• 23 августа 2023
Ответ дляПтица-синица
И смешно, и грустно(
У нас также Кр.Р(
Наездница• 23 августа 2023
Ответ длядама_из_декрета
У нас также Кр.Р(
Это ж до вас тоже с300 долетает, да?
дама_из_декрета• 23 августа 2023
Ответ дляНаездница
Это ж до вас тоже с300 долетает, да?
Погибли они от баллистики было

Стефанія• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Тобто , розумні тільки ті, що виїхали?
Ну, чтобы никого не обидеть... Тех, которые выехали с детьми несмотря на все трудности, и до сих пор не вернулись - видимо очень беспокоит будущее своих детей... И я считаю, что они достойны уважения...
Наездница• 23 августа 2023
Ответ длядама_из_декрета
Погибли они от баллистики было
Не, мне просто теоретически интересно как логически они выбирают очно/заочно, по каким критериям.
До Кривого рога достают РСЗО с оккупации или нет? Понятно, что наш юго-восток безопасным не назовешь вообще. Тот же Днепр, где будет очно, очень условно безопасен... Но с300 до них не долетает все же, то есть теоретически тревоги имеют значение и время до бомбоубежища. В Зп на тревоги никто внимания не обращает, за 3 дня было 35 тревог, а прилетает то всегда до тревоги, а не после.
Стефанія• 23 августа 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Тобто посилати в підвалі з класом це круто?
Особенно если учесть, что там необходимой вентиляции нет, достаточного воздухобмена тоже нет, а осень - зима, это время соплей и кашля, вирусов и простуд...
Луковая• 23 августа 2023
Ответ дляСтефанія
ну якщо нікого не образити...
то в кожного має бути своя голова на плечах. і приймати рішення свої, залежно від ситуації.
а не просто робити як всі. не обовязково ті хто виїхали - турбуються про майбутнє дітей. а ті хто вернулись - не турбуються. не треба ото ваших наліпок
ЗабежАЛОЧКА• 23 августа 2023
я не выезжала из Украины, просто переехала в более спокойный город. Но вернулась из-за учебы сына. Правда, вернулись мы в Одессу, так что это наверное не считается )))
Стефанія• 23 августа 2023
В нашей стране, к сожалению - будущее детей, скаждым днём становится всё туманее и неопределённее...((
фан L.O.S.T.• 23 августа 2023
Я повернулася заради школи. Син до лютого 22р вчився в першому класі. Від квітня 22 і до кінця червня 23р вчився в польській школі. В Україні на 2 клас написала заяву на сімейне навчання. Думала що зможу тягнути і українську школу, але я не змогла. Тому на 3 клас повернулися в Україну, бо наміру жити в Польщі я не маю і нащо мені та польська освіта, якщо син по українськи не буде вміти читати і писати?
Ну посиділи б ми ще рік два в Польщі, а потім в Україні б в 5 класі б наново вчилися читати і писати?
ЛижТолько• 23 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
И что, не примут в школу ? Оставят без соеднего образования?
Як ухурделю• 23 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Це аби дома не сиділо?
Діти все розуміють, добре вчаться , є спеціальні програми для адаптації іншомовних дітей
Два-три тижні і фсьо• 23 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
Как-то вы перекрутили. Просто странно, сидя в мирной стране - возвращаться в войну по причине школы.Много есть обстоятельств и причин по которым возвращаются, но школа вообще в мой перечень не входила бы.
100% такое впечатление, что у всех дети отличники
тут через тему жалуются на учителей и школы, при этом система обучения оказалась прям бесценной
Стефанія• 23 августа 2023
Ответ дляSeehund
Потому что верят в глубине души, что возможно возвращение к довоенному времени. У меня иллюзий уже не осталось. Никогда уже жизнь не станет прежней.
100%, к сожалению... До многих ещё не дошло, что к прошлому возврата нет, и никогда не будет...(( И если есть возможность остаться за границей, то самая большая глупость, какую сейчас можно сделать - это вернуться в воюющую страну ради школы... Это моё личное мнение