Сало не люблю• Изменено 23 августа 2023
Повернення заради школи
Цікаво, чи багато батьків повернулися в Україну заради навчання дитини офлайн в школі.
Дякую за голосування.
Я ще рішення не прийняла:( 7 клас, Київ. Минулий рік навчалися дистанційно.
Дякую за голосування.
Результат:
вже голосів:
442 (64.24%)
Залишилися закордоном
246 (35.76%)
Повернулися
Маю натхнення• 23 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Так они и не занимаются... все утро был вылет из саласейки мигов- тревога. дети по домам вот и все занятие и вся школа
я и не поняла
знакомая учительница написала, что всё, распоряжение министерства - или семейная форма, или оффлайн школа. Ок. В школе во время тревоги будет продолжаться урок? Или идут в укрытие? Урок продолжается в укрытии? Наверняка во многих школах убежища не вмещают всех учащихся. И как в этом случае? Принудительно на семейную переведут? Так много вопросов...
Носки на подтяжках• 23 августа 2023
Ответ дляЛижТолько
Старшие классы могут на дистанционной форме обучения год попыхтеть, согласна. Учитывая возраст выпускников - их бы в Украину не везла ни при каких обстоятельствах
Моя не в старших, но пока не пойдет в полноценный класс, будет пыхтеть тоже. Очень тяжело, но надеюсь,что скоро переведут уже , будет стимул язык учить . Сейчас можно ещё в частных онлайн школах перезасчитывать результаты по предметам, которые есть в иностранной школе, а учить только укр язык, литературу и историю Украины. Надеюсь, что гос школы тоже к этому придут.
Подвійна веселка• 23 августа 2023
Я Вас понимаю, что Вы хотите чтоб ребёнок ходил в школу свою украинскую, я тоже хочу(( и дочка хочет. Но я нет, не вернусь, у нашистов обострение по поводу нашего региона
Носки на подтяжках• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Вибачте, автор. В повному шоці від питання. За кордоном школа набагато краще. Ми плануємо повертатися в Україну, але в нас настільки гівняна освіта, що тільки заради того щоб дитина мала змогу вчитися в нормальній спокійній безстресовій атмосфері, тільки заради цього варто лишатися. В наші жахливі совдепівські школи, коледжі, ВУЗи із хабарями замість нормального навчання, зневагою, обезцінюванням та тиском на учнів/студентів... От точно заради навчання би не поверталися. Лиш тоді, коли весь цей совок викорінити начисто. Коли учнів почнуть поважати.
Це де все в такому рожевому світі? Ми в Німеччині, в мене зовсім інше уявлення-і про вчителів, і про відносини серед дітей ( німців). Про освіту не скажу, моя ще не вчиться в нормальному класі, да і не була ю у них так розвинута економіка і техніка, якби не їх освіта, мабуть.
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Дитина 5 років навчалася в Україні. Гарні вчителі і повага. Дитина любить свою школу.
А про булінг в місцевих школах ви чули?
Galina_vinsport• 23 августа 2023
Сын наоборот отказался еще в третьем классе заниматься по Украинской программе, поскольку две школы не тянул. Перешел в 4 класс и будет учиться только по польской программе.
неДодекаэдр• 23 августа 2023
Ответ дляпразники не помню
Я просто любопытная, не выезжала, да и детей нет, но поскольку нахожусь в Украине, проголосую за «повернулася».
И я за что-нибудь проголосую)
Ms. Похвала• 23 августа 2023
Якби у мене була дочка то я б повернулась. А так сину 15. Закордоном не навчання, а деградація, хоч і очно. Друзів нема, рівень школи низький, секцій нема. Всі друзі, спорт, нормальне навчання, навіть дистанційне залишилось в Україні.
Носки на подтяжках• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
А про булінг в місцевих школах ви чули?
А ще про ’рівні ’ права для людей всіх націй
Подвійна веселка• 23 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
У вас нет детей))).
Слышу от многих ,именно ради учебы офлайн хотят вернутся ,хотя бы первый семестр .Онлайн,это не учёба .В Одессу,Киев многие возвращаются .
У рашистов обострение по поводу Одессы последнее время, и нет тут такого пво , как в Киеве.
Хотя обломки тоже дело нехорошее..
ХикориДикори• 23 августа 2023
Яке повернення заради школи?? Тільки дівчинка у Львові померла. Бережіть дітей!
Ответ дляМаю натхнення
я и не поняла
Днепр: смешанная форма (в день два урока онлайн и с 12.00 5 уроков оффлайн, начальная школа с 8.00 5 уроков оффлайн); дистанционная форма полноценная и индивидуальная (семейная, экстернат, педпатронаж).
Во время тревоги - укрытие, уроки там не проводят, учитель или ущільнює программу или дает на асинхронное изучение.
Носки на подтяжках• 23 августа 2023
Для того ,хто поставив мені такий смайлик за ’рівні’:права, поясню. Мене від кордона віз волонтер, дуже чудова людина. Він турок за національністю, народився в Німеччині, розповідав, що завжди відчував дискримінацію за національною приналежністю. Він дуже заможні людина, але мріє поїхати жити в іншу країну, де йому комфортніше.
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
А про булінг в місцевих школах ви чули?
У нас система освіти зовсім інша. Навіть в найкращій школі. Подивіться, у нас всі діти постійно в стресі. Батьки в стресі із-за тої школи. От ви переживаєте за фізику й хімію, якщо не помиляюся. Багато батьків зубрять з дітьми щоденно вдома після уроків. Тому що вимоги дуже високі від наших вчителів. В іншій країні оці всі питання взагалі батьків не стосуються. Дитина навчається в кайф. Вибирає предмети. Не сидить за домашкою з батьками по 4 години щоденно. Багато чого описувати... Скільки ви були за кордоном?
Сиреневенькая• 23 августа 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Оф лайн за кордоном. Реальна школа з реальними дітьми
аналогічно
Маю натхнення• 23 августа 2023
Ответ дляVot
Так отменили ж дистанционное, распоряжением
Очно, экстернат или семейное
Ну это я пишу, что мне столичный учитель на днях сказал
В западном регионе чуть ранее сообщили и смешанном...
Где истина?.... Может, к сентябрю еще несколько раз поменяется
Очно, экстернат или семейное
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Я ніколи не сиділа з дитиною за уроками. В доньки стресу не має від школи. З радістю навчається, це їй легко дається .
З початку війни. Залишатися не збираюся. Дома сім´я, дім, батьки все рідне.
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
А про булінг в місцевих школах ви чули?
А ВУЗ далі як? Коли я вчилася, не платила. Але зараз кажуть що всі платять за кожен іспит. Навіть якщо знають.
Наші українські батьки повернуті на школі, на відповідність вимогам, що висувають вчителі. Або самі сидять з тою дитиною довблять (бо онлайн навчання то не навчання), або винаймають репетиторів... За кордоном всі наші батьки перші місяці наймали дітям репетиторів, не дай Боже, дитина відстане від української програми. Та й програма застаріла. Нецікава. Навіть якщо супер чудові вчителі (у нас такі). Кілька хороших вчителів не переможуть всю систему... І вони теж вимушені підчинитися...
Ответ дляМаю натхнення
Очно, экстернат или семейное
В Днепре в прошлом году очки не было. В этом добавили смешанное как вариант. Все остальное в силе, уже точно. Составлены новые классы, расписание звонков, уроков. Если что-то не произойдет, думаю не отменят. Как минимум до отопления, возможных отключений света или не дай бог прилетов.
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
Діти які самі хочуть навчатися - то скоріше виняток. Добре, що у вас така старанна дитина. Ви тоді щаслива врівноважена мама
Сиреневенькая• 23 августа 2023
Ответ дляGalina_vinsport
мої вчились. але без напрягу. Син закінчив 9-й український і 8-й польський. Дочка зараз йде в 6-й, але українську школу мінусуємо і повністю фокусується на польській
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляВкуси мене
Коли я вчилася то теж казали , що лише платити. А я не розуміла, за що. Вчилася і ще й подвійна стипендія була.
Якщо хтось каже , то це когось досвід. У мене інший досвід.
Донці лише 12 років буде. До вузу ще є час подумати.
Сиреневенькая• 23 августа 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
угу.... мріє-мріє, а все ніяк не може поїхати
Кондуктор автобуса• 23 августа 2023
Теж дитина перейшла в 7 клас. Загалом за цей рік, троє дітей із класу залишаються за кордоном, документи забрали, двоє дітей змінили регіон проживання, але в Україні. Київ. Звичайно, замість цих діток з´явилися нові учні в класі. Вирішувати тільки вам, тут важко щось радити, не бувши на вашому місці.
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляСиреневенькая
Скажіть будь ласка, програма математики в 8 польської і 9 нашої схожі?
Galina_vinsport• 23 августа 2023
Ответ дляСиреневенькая
Мій так не може, нажаль. Із РДУГ йому важко всидіти стільки годин. Він польську школу ледь витримує і вдома потім шаленіє 🥵
Сало не люблю
• 23 августа 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Навантаження в школі великі? Чи чому не витримує?
Сиреневенькая• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
так, є таке, що щось йде швидше в одній, а щось в іншій. Син пішов в польську в 7-й клас, але лиш тому, що у них 8-й - випускний подставової школи, там вже йдуть екзамени, в т.ч. з польської мови.
Вкуси мене• 23 августа 2023
Ответ дляСало не люблю
То мабуть ви в Києві навчалися. Як і я. В інших регіонах зовсім інакше.
Сиреневенькая• 23 августа 2023
Ответ дляGalina_vinsport
А що її там витримувати, коли на перервах там так шаленіють, що затопчуть і не помітять?)))
Я не настоювала, син сам захотів, бо фактично один рік залишився.