Руда ліса• 23 августа 2023

Підкажіть, будь ласка, вайбер або телеграм групу для схуднення

Маю потребу в моральній підтримці. Або давайте організуємо нову групу, бажаючих схуднути. У мене вага 89 кг
Для драки• 23 августа 2023
Хотела поделится своей ситуацией. На время отказалась лишь от белой муки и сахара . Практически сразу скинула 7 кг , даже не занимаясь .

автор Руда ліса • 23 августа 2023
Супер, гарний результат
Lili-cc1f• 23 августа 2023
Давайте )Пишите в личку
Меломанка Маланка• 23 августа 2023
Якщо ви багато їли мучного і солодкого, то звісно відмова приведе до схуднення, але тільки в тому разі, якщо ви не заміните іншим. Мучного не їм багато, 1 шматок чорного хліба на день, солодкого майже не їм, тільки по святах. Зайва вага є , бо зайва вага від надлишку калорій, а не від мучного. Я люблю фрукти, наприклад, багато, а не одну скибку кавуна чи 2 сливки. Автор, по темі, тільки ваше внутрішнє сильне бажання і мотивація вам допоможуть. Не потрібні ніякі марафони і підтримка когось. Ви самостійно все можете. Якщо не можете, це означає, що бажання і мотивації недостатньо.
Зроблено у 80-х• 23 августа 2023
Ответ дляДля драки
отказалась от белой муки и сахара вот уже на два года
сначала скинула пару кг, сейчас воз и ныне там - 88 кг
я уже похоже смирилась
Natalyfoxyn• 23 августа 2023
Есть группа для взрослых девочек, я там занимаюсь. Главное желание и стремление