Мию чакри щоденно• 23 августа 2023

Реанімувати волосся, пофарбувати?

Волосся як солома буквально, ще й вигоріло на сонці. Що зробити, може пофарбувати басмою? Або фарбою?
Відморожена• 23 августа 2023
Покажіть фото
Можна маски для зволоження
МУСЯкомарова• 23 августа 2023
Затонувати, доглядати.
Ви кожного разу кондиціонер використовуєте + кожне третє миття маску?
Маргарита Лучникова• 23 августа 2023
буде ще гірше. Вам потрбні зволожуючі засоби
Я такая - жду трамвая• 23 августа 2023
Интенсивные увлажняющие маски 2-3 раза в неделю, закрывать кондиционером.
Олаплекс 3 раз в неделю за 20 минут до мытья
МУСЯкомарова• 23 августа 2023
Ответ дляМаргарита Лучникова
Не буде. Вигорівше на сонці волосся таке ж пусте як після освітлення.
автор Мию чакри щоденно • 23 августа 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Затонувати, доглядати.
Так, олію для кінчиків, ефекту 0.
Ответ дляМУСЯкомарова
Чим пофарбувати?
П´яна вишня• 23 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Чим пофарбувати?
Безаміачною фарбою, Wella color touch наприклад
Ответ дляП´яна вишня
Дякую!
Приму в дар• 23 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую!
В мене від неї геть волосся пересохло.
КартаБезКомиссий• 23 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Так, олію для кінчиків, ефекту 0.
Це силікони, які накопичуються і ще більше сушать. Краще будь-яку олію 1-3 краплі розтерти у долонях і перенести на волосся. Я як на безсиліконове все перейшла, то стало краще.
Аннуитет• 23 августа 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
так, від силіконів з часом волосся перетворюється на паклю. Потрібно натуральне масло - арганове, але не те що в магазинах продається - теж з силіконами, а холодного віджиму, якщо потрібно буде, можу дати контакти інтернет магазину (не рекламую)
П´яна вишня• 23 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
В мене від неї геть волосся пересохло.
Волосся потрібно зволожувати у будь-якому випадку, я нею 15 років фарбуюсь, після фарбування волосся завжди виглядає краще, більш рівне, блискуче і наповнене
КартаБезКомиссий• 23 августа 2023
Ответ дляАннуитет
Дякую, у мене є. Використовую для масляних масок для профілактики білдапу.
Ответ дляАннуитет
Напишіть назву плз
Аннуитет• 23 августа 2023
інтернет магазин Marocshop