Каляка маляка• 23 августа 2023

Так обідно за своїх батьків і за дітей

Я з багатодітної сімʼї. Батьки розлучилися дуже давно.
Мій тато ніби дуже хороший, не пʼє не курить, і ніби старенький, але крутиться і заробляє. Мав бізнес раніше. Пенсія дуже хороша.
Але:
Ніколи мені як доньці не допоміг. Ні фінансово, ні морально.
АЛЕ ТЕМА НАВІТЬ НЕ ПРО ТО….
яПрацю віддалено, і мої сусіди навпроти живуть однією дружною сімʼєю. Чоловік, жінка і мають двоє дітей. Жінка в декреті не була, зразу пішла на роботу.
Дід на пенсії, а бабуся працювала вчителькою і прийняли рішення, що буде йти з роботи, щоб глядіти внуків.
І я завжди їх чую і бачу, бабуся і дідусь так гарно виховують внуків ( дід був вчителем Анг, бабуся -укр мова, укр літ)
Сьогодні випадок. Дитинка щось сказала ( я не розчула), а дід з бабою так гарно сміялися, так емоційно ділилися емоціями. І дід прямо без зупинку сміявся, і потім вони разом прямо реготали….
Мені так серце зжалося.
Ми з чоловіком все самі, мій тато навіть не знає коли у внуків день народження.
Я позаздрила сусідам.
Все життя гордилася собою, що я не заздрісна людина…. А виявляється обманювала себе
А тут так неприємно на душі, таке враження що у моєї доньки відібрали діда і бабу.
Капитошечка• 23 августа 2023
Вам обидно за себя, а не за детей и родителей.
Переставайте обижаться, просто делайте для ваших детей то,что можете и хотите. И перестаньте ждать от родителей,что они решат положить свои годы на выращивание внуков. Это было бы неправильно и для вас и для них
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляКапитошечка
Взагалі навіть не просила батьків і ніколи ні на кого не розраховувала. Навіщо ви фантазуйте? Ми самі піднімаємо дітей. Діти моі дорослі вже) їх вже глядіти не треба
Докладальниця• 23 августа 2023
Не нужно завидовать, это исключение скорей всего. Да и все же представьте весь этот табор живущий вместе, я так понимаю? Ой, нет.

И если вам так этого хочется, где ваша мама? Где ваши братья-сестры? Почему не выстроили сами такие отношения? Вы тоже радостно водите племянников в парк и рыгочете с ними?
Marie-Antoinette2• 23 августа 2023
Що у вас в голові? Дякуйте Богу живі, здорові, і батьки у вас гарні, я маму два роки не бачила вона в окупації, батько помер в війну, стільки зараз дітей лишаються не то що без дідів і бабів а без тата чи мами, а ви сльозам обливайтесь бо не так ваші батьки бавляться з дітьми
Капитошечка• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
И именно поэтому вы решили написать,как вас обижает отношение вашего отца к вашим детям, вернее отсутствие отношений. И какие молодцы соседи,что взяли внуков на себя?
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляДокладальниця

Ми всі живемо далеко один від одного. Мама живе давно своїм життям. З сестрами і братом нормальні відносини, але ми дуже далеко один від одного
Докладальниця• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Ну, так вместо турции в отпуск едьте к семье. Что ж вы за страдалица. Тем более вы на удаленке, шансов миллион
Амелі на мілені• 23 августа 2023
Очень даже понимаю. У меня уже подросли дети, теперь бабушки-дешушки хотят общаться. Свекровь вообще впадает в истерику когда слышит что дети и мы можем уезхать из страны.
Дюагональ• 23 августа 2023
Не треба заздрити,треба робити ,щоб у ваших онуків були гарні дід та баба. Робіть своїх дітей щасливими
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляКапитошечка
Ви прочитали те що хотіли)
Я хотіла зробити акцент на тому, що дід з бабою раділи першим словам дитини, що діти знають своїх бабцю і діда ….
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляДокладальниця
Ок)
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляДюагональ
Дякую, присілка це в собі. Ми все робимо для дітей . Дякую ще раз 🥰
cvetyk• 23 августа 2023
Робіть висновки, і колись ви станете найкращою бабусею своїм онукам ☺️
Шотуткоїться?• 23 августа 2023
Я тоже знаю такие семьи. Считаю им очень повезло , это многое значит. Я думаю что все хотели бы иметь крепкую семью
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляcvetyk
Дякую. Спочатку свекрухою😂😂😂
Неначасі• 23 августа 2023
У меня тоже бабушки и дедушки не участвовали в воспитании ребёнка
Шотуткоїться?• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Дякую. Спочатку свекрухою😂😂😂
О да, я тоже, помучившись со своей, своей невесте буду стараться быть лучшей )))
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Мій тато знає коли у нього телята народилися) але за внуків не памʼятає ))
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Так і є. Дійсно повезло.
Дюагональ• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Тільки не забувайте про особистий простір,це для дітей теж важливо. Коли забагато та дуже наполегливо може відвернути. Треба в міру
Джавеліна• 23 августа 2023
Ну Ви ж не знаєте, як насправді там у тих людей. Ви з ними не 24/7. У всіх є свої біди та приводи для радості. Всі родини різні. Те, що гарна картинка, які Ви бачите, ще не означає, що там такий мир та злагода.
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
Що у вас в голові? Я не обливаюся сльозами, і через війну я не стала черства як ви. Не знаєте мій шлях, не знаєте де моя мама- не осуджуйте мене
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляДжавеліна
Там мир і злагода, ми постійно разом
Творог для розжига• 23 августа 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Бегите, пока на шею вам не свалилась
Творог для розжига• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Как болячки будут вспомнит )
Джавеліна• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Там мир і злагода, ми постійно разом
Все одно, я б так не стверджувала. Просто це можуть бути люди, які не показують брудну білизну. Я, наприклад, така людина. Не буду розказувати, як мені погано чи важко. А є люди, які це виставляють і зі всіма діляться. Це перше. Друге, навіть якщо там мир і злагода така, то що далі? Це життя. Не у всіх далеко родини такі дружні. Це винятки, частіше за все. У кожного своє життя та свій шлях, повірте, я знаю про що кажу.
ПлюшкамиБалуюсь• 23 августа 2023
Автор, я понимаю, вам больно, видимо не додали вам в детстве. Конечно, хочется, чтоб бабушки-дедушки внуков любили, это нормально, хотя и не всегда так.
Обнимашкина• 23 августа 2023
Автор, а я терпіти не могла, коли приходила мама, або свекруха щоб допомогти з дитиною. Мені не потрібна була ця допомога. Я справлялися сама. Чоловік працює, я після народження займалася дитиною та домом. Мені ото тільки зайвий клопіт як хтось приходив. А так, щоб жити разом з батьками на одному подвір´ї , то то взагалі мій страшный сон. Коли почалася війна, і ми вимушено були всі разом, я ледве витримала ті 2 тижні. Моєї матері ну дуже багато, вона всім розказує що робити і як жити. Всіх шикує, а свекруха теж з характером, але дуже вихована жінка, на відміну від матері. Тата вона взагалі затюкала. Я кайфую живучи окремо, без отої допомоги.
ЯкаКраля• 23 августа 2023
Ой, автор, я також іноді дивлюся з заздрістю на такі сім´ї. Мої батьки не розлучені. Але якось все. . У мене ніколи не було теплих відносин з ними. Ніколи не було свого навіть маленького місця в їх будинку. Ну ото хіба дитяче ліжечко поки мені не виповнився рік. На моїх дітей мій батько постійно кричить. До молодшого ’ закрий рот’. На зауваження верещить уже на мене. Я зараз приїхала трішки мамі допомогти. Але чекаю не дочекаюся коли вже поїдемо назад. Наша старенька, орендована квартирка. Але це єдине місце за мої 38 років де я вдома.
Викликаю на дебати• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Внуків плануєте глядіти? От так як дідусь і бабуся?