Каляка маляка• 23 августа 2023

Так обідно за своїх батьків і за дітей

Я з багатодітної сімʼї. Батьки розлучилися дуже давно.
Мій тато ніби дуже хороший, не пʼє не курить, і ніби старенький, але крутиться і заробляє. Мав бізнес раніше. Пенсія дуже хороша.
Але:
Ніколи мені як доньці не допоміг. Ні фінансово, ні морально.
АЛЕ ТЕМА НАВІТЬ НЕ ПРО ТО….
яПрацю віддалено, і мої сусіди навпроти живуть однією дружною сімʼєю. Чоловік, жінка і мають двоє дітей. Жінка в декреті не була, зразу пішла на роботу.
Дід на пенсії, а бабуся працювала вчителькою і прийняли рішення, що буде йти з роботи, щоб глядіти внуків.
І я завжди їх чую і бачу, бабуся і дідусь так гарно виховують внуків ( дід був вчителем Анг, бабуся -укр мова, укр літ)
Сьогодні випадок. Дитинка щось сказала ( я не розчула), а дід з бабою так гарно сміялися, так емоційно ділилися емоціями. І дід прямо без зупинку сміявся, і потім вони разом прямо реготали….
Мені так серце зжалося.
Ми з чоловіком все самі, мій тато навіть не знає коли у внуків день народження.
Я позаздрила сусідам.
Все життя гордилася собою, що я не заздрісна людина…. А виявляється обманювала себе
А тут так неприємно на душі, таке враження що у моєї доньки відібрали діда і бабу.
маска Ілона• 23 августа 2023
Ви не можете змінити дідуся своїх дітей,але можете самі стати такими як хочете для своїх онуків))
Викликаю на дебати• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Ви прочитали те що хотіли)
Я хотіла зробити акцент на тому, що дід з бабою раділи першим словам дитини, що діти знають своїх бабцю і діда ….
І що з того? Життя аонаґо дуже різнобарвне. За сим Ви жалкуєте? Що не проявили ініціативи і не маєте таких відносин з своїми рідними, так Ви ж порозлвталися всі в різні сторони, а та ролина вся на купі. У вчителів пенсії на великі, їм краще жити з дітьми, хоч і бачити онуків
Викликаю на дебати• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Мій тато знає коли у нього телята народилися) але за внуків не памʼятає ))
Ну Тай що? В нього голова щмтаркана іншим, їдьте до села та сидіть там на купі все одно маєте віддалену роботу, і білусь/бабуся будуть приймати участь у вихованні Ваших діток
Тримаю свічку• 23 августа 2023
Автор, комусь повезло з батьками, комусь ні, таке життя.
Мене тато взагалі кинув малою, не памятаю його навіть. А мама вважає, що вона героїня бо виростила мене сама, і одразу після моїх 18 років почала жити за мій рахунок. І от мені майже 40, мамі 60, маю своїх 2 дітей і третя дитина то мама. Так що автор, можу я вам заздрити :)))
УжеВотДа• 23 августа 2023
В мене мама 76 років, не ходить, не бачить, ампутували ногу, три роки живе з нами...я все роблю, але це горе коли в такому віці батьки себе не можуть обслуговувати. Свекруха 77 років бігає як електровіник, вдягається, фарбується потребує компліментів, дай Бог їй здоров´я. Авторе, не заздріть тим сусідам...головне щоб всі були здорові
90x60x90• 23 августа 2023
в мене така родина як ви описали. живемо однією великою родиною. бабуся,дідусь,чоловік,я,донька. донька в садок не ходила,бабуся з дідусем гляділи. все в нас ок. живемо у великому будинку.місця всім вистачає
Творог для розжига• 23 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
А сказать маме, что 18 лет ее содержали, теперь на вольные хлеба, слабо?
Мелочунь• 23 августа 2023
Ответ дляКаляка маляка
Ви прочитали те що хотіли)
Таке рідко,в кожного своє.В мене мама взагалі запійна все життя,зараз вже злягла,я її забрала і доглядаю,то вона і мого д.н не знає коли.Я просто уваги не звертаю.Зранкк встаю,її доглядаю і на роботу поїхала.Вона навіть не памʼятає що в мене д.н в той день.Я давно доросла,уваги не звертаю.
А Я Самая Самая• 23 августа 2023
Откуда может быть такая любовь к детям, внукам, когда нет любви между супругами.
Мало пар любящих, да уважение, да взаимные интересы, но любви нет.
Мексиканочка• 23 августа 2023
Скажуть,а для кого він заробляє?(Ви пишете,що ф пенсія хороша і підробіток) Можливо він ще вчить молодших дітей або допомагає їм? Скільки вас в сім´ї було? Вам дали освіту? Ви допомагаєте батькам?
Брюльтик• 23 августа 2023
Боже, це просто заздрість, що хтось і народив, і вважається мамою, а дітей своїх не глядить і насолоджується життям, а ви все сама і сама.
энциклопУдия• 23 августа 2023
Я розумію, про що ви. У моєї доньки до 7 років була прабабуся, яка любила її тою самою безумовною любов´ю, з бабусями і дідусями такого нема, на жаль. Не те, що її не люблять, але вічно придираються, чи що... Думаю, дитині достатньо мами і тата, щоб виховували, а бабусі і дідусі можуть і просто так любити.
Коли вже була підлітком, познайомилась з другою прабабусею, і та також ставилася до неї дуже тепло.
Смурфик• 23 августа 2023
Мені здається, підвалини відносин в родині закладаються в дитинстві в кожного. Якщо діти пережили любов і увагу дорослих, то щедро нею діляться так само в свій час. Або навпаки (теж може бути) - коли дитинку ’не долюбили’, вона вистарждала це і заклалася не повторювати цю ж помилку. Одна з причин, з якої ми повернулися з дітьми в Україну - тут бабусі і дідусь, які люблять їх тою безумовною щирою любов´ю, підтримують, м´яко виховують і люблять там, де ’не долюблюють’ батьки. В нас с чоловіком в дитинстві були такі бабусі-дідусі, а оскільки ця частина дитячих спогадів традиційно дуже тепла в нас, захотілося того ж і дітям. Це - те саме коріння, що потім тримає по життю. Тепло, любов і безпека з дитинства
ГейСюда• 23 августа 2023
интересно, автор, а Вы планируете быть такой бабушкой, как соседи?
автор Каляка маляка • 23 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Звісно ні) племінниця цуратися дітей і внуків не планую