Мамина корзиночка• 23 августа 2023
Вчитель м. Київ 52 школа Кравченко Валентина Павлівна
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, хтось володіє будь якою інформацію про вчителя початкових класів 52 школи міста Київ Кравченко Валентину Павлівну? Веду дочку до першого класу, нас записали до цієї вчительки, але ми взагалі нічого про неї не знаємо. Можливо хтось може поділитися відгуками?
Тектологиня 80lv• 23 августа 2023
Я уявила, як вчителі роблять теми на форумі і пишуть «Хтось щось знає про дитину Коваленко Вікторію, з Оболонського району? Батьки Коваленко Тетяна і Іван. Цю дитину записали до мене у клас, але я взагалі нічого про неї не знаю. Поділіться відгуками» 😂🤣
Розумна Губка• 23 августа 2023
Капец, Бедная учительница. Мне ее уже жалко. За 6 минут 2 темы на форуме
ДелиВерка• 23 августа 2023
Пік Антна• 23 августа 2023
Вона познайомиться з Вами на зборах, а з дитиною - 1 вересня.
Як варіант, можна днями сходити до школи і познайомитися.
Чи Вас не знайомство, а плітки цікавлять?